Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Zonguldak - Ereğli - Tarihi ve Eski Yapılar - Rum Kilisesi
« önceki   123 ... 202122

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Ümit Gürbüz
5 yıl önce - Pts 04 Ksm 2013, 20:32

Rum Kilisesinden kareler..
   

Ümit Gürbüz
4 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 19:04
Cevap..


ysgebedek demiş ki;
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2939741#2939741

Alıntı:
Baya emek harçamıssın ama saçma sapan bir çalışma oldugunu söylemk zorundayım.. neyin ne oldugu belli degil bazı resimleri 3-4 kez yüklnmiş çok anlamsızca bi çalışma..


Sevgili ismi bile ne olduğu belli olmayan arkadaşım;

Biz her platformda iyi yada kötü yorumlara, iyi yada güzel eleştirilere açığız.Kendimizi görebilmemiz açısından bunun önemli olduğuna inanan biriyim. Demişsin ki emek harcamışsın.Evet harcadım..Ama sen bu emeğin ne olduğunu bilemezsin tamam mı?
Saçma sapan bir çalışma olmuş demişsin. Sen bu çalışmanın saçma-sapan olup olmadığına dahi karar verebilecek bir yapıda değilsin.

Bu sitede sevdiğim,severek takip ettiğim birçok insan var..Onlar bu eleştiriyi yapsalar başım üstüne der geçerim..

Neden biliyomusun...? Siteye 2 tane uyduruk mesaj yazma ile bu işler olmuyor.Bir kere bile puan alamamışsın.Bir şey paylaşmamışsın.İlginç olan bu sitede paylaşmış olduğun bir fotoğtaf bile yok.. Açmış olduğun ve yürütmüş olduğun bir başlık yok.

Sen o yüzden hiç bir yorum hakkına sahip değilsin.. Düşüncelerinin arkasında isen buyur bir çalışma sen yapta seni görelim...


Saygılarımla,


Misafir 908

3 yıl önce - Cum 04 Arl 2015, 23:42

ÇALIŞMANIZ GÜZEL OLMUŞ AMA EKSİK YÖNÜ ŞÖYLE Kİ BU RESİMLERİNİ ÇEKTİĞİNİZ EVLERİN BİR ŞEKİLDE YASAL MİRASÇILARI VARDIR KEŞKE ONLARA ULAŞABİLSEYDİNİZ BEN SİZİNLE BU ÇALIŞMAYI ORTAK YAPSAYDIM BİLEMİYORUM EV SAHİPLERİNDEN KAÇ KİŞİYE ULAŞABİLİRDİK BANA GÖRE TÜM ESKİ EVLERİN HİKAYELERİ GİZEMLİDİR YANİ RESMİN ALTINA EVİN HİKAYESİNİ YAZARDIK NEYSE AMA BANA ANLATILAN BİR NOTU PAYLAŞAYIM ALEMDAR İLK OKULUNA 1930-40 LI YILLARDA BOZHANE İLK OKULU DERLERMİŞ OKULDAKİ SINIF SAYISI YETERLİ OLMADIĞI İÇİN BİR KISIM ÖĞRENCİ OKULUN YANINDAKİ SİZİNDE RESİMLERİNİ ÇEKTİĞİNİZ ESKİ KİLİSEDE OKURLARMIŞ O YILLARDA SAĞLAM BİR BİNAYMIŞ VE DUVARLARINDA RESİMLERİ VE FİGÜRLERİ DURUMUŞ YILLAR ÖNCE ÖLEN BİZİM ÇOK ESKİ BİR KOMŞUMUZ VARDI O KİLİSEDE OKULA GİTTİĞİNİ ANLATIRDIMisafir 382

7 ay önce - Pzr 22 Nis 2018, 12:37

Bir bina olarak ve ya bir ev topluluğu olarak şu an aktif bir inanlı topluluğu var mı?sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler