Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Isparta - Iyaş park

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
emrah günaydın

7 yıl önce - Sal 23 Mar 2010, 01:30
Isparta - Iyaş park

Isparta nın İlk AVMsi Iyaşpark 2 günde 23 bin ziyaretçi aldı. Ziyarete çevreillerden ve kazalardan gelenler ağırlıklı.
IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol konuya ilişkin şöyle konuştu :

Halkımızın gururla benim eserim benim şirketim diyebildiği IYAŞ 1 yıl gibi kısa sürede 22 bin m2lik ticari alan üzerinde Ispartanın ilk ve tek alışveriş merkezini hizmete sokmanın gururunu yaşamaktadır.

Dünyaca ünlü markaların buluştuğu IYAŞ Park Yaşam Merkezinin açılışı 29 Ocak günü bizim de tam istediğimiz gibi halkımızın yoğun katılımıyla biz bize gerçekleştirilmiştir. Isparta halkının özleminin gerçeğe dönüştüğü alışveriş merkezine sahip çıkması IYAŞın bu alandaki yatırımının ne denli doğru ve isabetli olduğunu göstermiştir.

IYAŞ Parkı ilk açıldığı 2 gün 20 binin üzerinde ziyaretçi gezmiş ve layık olduğu alışveriş imkanına kavuşmuştur. IYAŞ Ispartayı layık olduğu ve özlediği yeniliklerle buluşturmaya devam edecektir. Bu vesile ile IYAŞ Park açılışa katılarak mutluluğumuzu paylaşan başta sayın Valimiz Belediye Başkanımız Cumhuriyet Başsavcımız ve yargı mensupları sivil ve mesleki örgüt temsilcileri siyasi parti temsilcileri ile destekleriyle bize her zaman güç veren ortaklarımıza ve Isparta halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

açılış günü

gerçekten çok müthiş olmuş.ıyaş grubu, ıspartanın çıkardıgı şirkettır tum ıspartalı arkadaşlarımızın guru duyucagı bir avmdir. ıyaş park içinde pek fazla fotograf bulamadım bana yardımcı olursunuz sanırım.

Mahmut Özkurt

5 yıl önce - Pzr 09 Eyl 2012, 01:17

(+)

Oğulhan
2 yıl önce - Pts 09 Ksm 2015, 19:25

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler