Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
seferoglu

11 yıl önce - Cum 16 Mar 2007, 23:19

Bunları hep konuşuyoruz ama boşuna sanki. Melih Gökçek'in kentte erzağını sağladığı , yakacağını verdiği geniş bir kesim var. Bu kesim gözü kapalı Gökçek'e oyunu atacaktır. Garibanın karnı doymuş , iliği kemiği ısınmış , umurunda değil tabi Kızılay yayalara kapatılmış , Kuğulu talan olmuş , metrolar yarım kalmış. Kapısının önüne konan bir çuval kömür , km'lerce raylıdan daha değerlidir onların gözünde.

Gökcek'in kentin her kesimine hitab etmesine ihtiyası yok. Garibandan ve Keçiören'den aldığı oylar yeter zaten. Kentin yeni mücavir alanını da şimdiden tavlamış durumda. Kayadibi'nden Sinanlı'ya , Çavundur'dan Bezirhane'ye köy ve beldeleri tarihlerinde görmedikleri yola kavuşturdu.

Oy vermeyecek Çayyolu metro açılsa da yine vermeyecek. Oy veren Sincan ve Keçiören  metroları açılmasa da oyunu verecek.

2009 da 15 yılda 1 km bile metro yeni kazandıramamış Gökçek bu unsurlar sayesinde yine seçilecek maalesef.

çalışkan
11 yıl önce - Cum 16 Mar 2007, 23:43

Alıntı:
2009 da 15 yılda 1 km bile metro yeni kazandıramamış Gökçek bu unsurlar sayesinde yine seçilecek maalesef.

15 yılda 1km bile metro acamayan Melih Gökçek 2009-2010da kmlerce metro açacak bunuda unutmamak gerekiyo değilmi??  
Bu sene Çankaya'da düşerse kimse şaşırmasın derim.
Saygılar..

benersoy
11 yıl önce - Cmt 17 Mar 2007, 00:38

ben ankarali degilim,
ankaraya hic gidip görme firsatim olmadi,
ankarayi hep medya filmlerde ve internetten takip ettim,

eski ankarayi özlem duyanlara, kemal sunalin (düttürü dünya)
filmindeki kareleri tavsiye edebilirim,

hic yesili olmayan,suyu olmuyan, havasi kirli olan, cöpü bol olan bir gecekonduköyü görünümünde idi ankara bana göre,
melih gökcek sayesinde ankara sehirlesmeye benzedi.

denisk
11 yıl önce - Cmt 17 Mar 2007, 02:27

Ankarayı 70 li yıllardan bugüne bir tek melih gökçek getirmedi. şuanda Ankaradaki yeşil alanların çoğu  belediyenin kontrolü dışındaki yerler. ayrıca 2010 da metroların hepsini açarsa (ki ütopik bir düşünce) 17 yılda anca yaptığı için çok böbürlenilecek birşey olmaz güzel olur evet ama imkansızı başardım havalarına girilecek birşey değil.

xgokhan
11 yıl önce - Cmt 17 Mar 2007, 03:51

Kaldı ki, son bir kaç yıldır Ankara'nın havası kışın yine 70'lerin o puslu havasına dönmeye başladı, sebebi de bir zamanlar yasaklanmış olan ucuz kömürün oy avcılığı için bedavaya dağıtılıyor olması. Kışın şehre tepeden baktığınızda gaz ve toz bulutunun altında kaybolduğunu görebilirsiniz. Zaten belediye de yediği haltı biliyor olmalı; bir ara sık sık anons edilen hava krlilik oranları sümenaltı edilmiş durumda.

sayfa 12
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet