Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Moda Günleri


ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
EnderYıldırım
11 yıl önce - Sal 13 Mar 2007, 10:38
İzmir Moda Günleri


15-16 Mart tarihleri arasında, Ege Palas Oteli' nde, Yeni Asır Gazetesi, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Rönesans Ajans işbirliğiyle, İzmir Moda Günleri düzenlenecek. 6 ayda bir olmak üzere yılda iki defa yapılacak defileler, 1 ay boyunca World Fashion Television' da yayınlanacak.  Dünyada modanın başkentleri olarak sayılan, New York, Paris ve Milano gibi, İzmir' in de ses getirmesi hedefleniyor.
 İzmir için hayallerimden bir tanesiydi, geleceğin marka İzmir' i için, umarım başarı sağlanır.

Alıntı:


Moda günlerine sayılı günler kaldı

ERCAN AKGÜN (HABER MERKEZİ)

Yeni Asır Gazetesi, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Rönesans Ajans işbirliği ile düzenlenen İzmir Moda Günleri'ne sayılı günler kala heyecan da giderek artıyor. 15-16 Mart tarihlerinde 2 gün boyunca Ege Palas Otel'de gerçekleştirilecek olan dev organizasyon sayesinde İzmir'e gelecek olan mankenler de aynı heyecanı paylaşıyor. İzmir Tv'den canlı olarak yayınlanacak defilelerde sponsor firmaların ürünlerini tanıtacak olan 2006 Best Model Of The World birincisi Julia Lescova, Tuğba Özay, Nur Gümüşdoğrayan, Ece Gürsel, Gökhan Keser, İzmirli modeller Irmak Atuk ve Fulya Keskin ile İzmir'e ilk kez gelen 2005 Best Model Of The World birincisi Tuğçe Güder, Ege'nin incisi İzmir'de podyuma çıkacak olmaktan son derece mutlu.

İki günde 45 manken
Mankenlik hayatına İzmir'de başlayan ve yaklaşık 4 yıldır memleketinden uzak olan Irmak Atuk, bu sayede ailesini ve yakın dostlarını da ziyaret etme imkanı bulacağını söylüyor.
İzmir'de kimi zaman tanıtımlarda, kimi zaman defilelerde, kimi zaman da eğlence mekanlarında dj kabininde görmeye alıştığımız Tuğba Özay da burada olmanın kendisine ayrı bir keyif verdiğini belirtiyor. İstanbul ve diğer illerde vatandaşlar tarafından tacize uğradığını, bu yüzden sıkıntı yaşadığını dile getiren Özay, "İzmir'de böyle şeyler yaşamıyorum. Bu yüzden de her zaman koşarak geliyorum" dedi.
İzmir'in böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmasını heyecan verici bulduğunu belirten Ece Gürsel, "Dünya, İzmir'in modadaki etkinliğine tanık olacak" dedi.
İzmir'de Rönesans Ajans'ta modelliğe başlayan ve televizyonlarda düzenlenen çılgın yarışmalarda adını duyuran İzmirli manken Fulya Keskin, "Etkinliğin Fashion TV'den yayınlanacak olması beni heyenlandırıyor. Az da olsa İzmir özlemimi gidereceğim" dedi. Nur Gümüşdoğrayan ise "Dünya beni tanıyacak" dedi

1 ay Fashion'da
15-16 Mart'ta gün içerisinde saat 13.00'te ve 19.30'da ikişer kez yapılacak olan defileler, 1 ay World Fashion TV'de yayınlanacak. İkincisi Eylül ayında tekrarlanması düşünülen İzmir Moda Günleri, 6 aylık periyodlar halinde iki kez düzenlenecek.
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin ana sponsorluğu, İzmir Terziler Odası, Mert Optik, Pizza Pizza, By Regard, Tahsin Kahyaoğlu, Aqua Tekstil, Cece Fashion, Jessica Deffer ve Ms Proto'nun katkılarıyla yapılacak olan etkinlik, İzmir'e moda alanında önemli bir ivme kazandıracak.


http://www.yeniasir.com.tr/ya2007/03/13/index.php ...olum=guide


cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet