Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ünal27
2 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 10:46

Peki o zaman "Dövlet bize bahmir" sözü ile ne anlatılmak isteniyor.Yoksa yazar kendisi ile çelişiyor mu?

Bedrimm
2 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 10:49

"Verdiğim nimetlerime şükrederseniz, artırırım. Eğer verdiğim nimetin kıymetini bilmezseniz, bunun Allah’ın size bir lütfu, bir ihsanı ve bir nimeti olduğunu unutursanız, elinizden alırım, sonra da size çok acı azap yaparım." İbrahim Suresi 7. Ayet

Misafir b91

2 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 10:50

Abim egede bir kasabada çalışmıyor 50 yaşında pskolojik sorunları var. Almanyada 72 yaşında Annem bakıyor annemin aldığı Emekli maşı kendine zor yetiyor. Abim gitmiyor Ordaki makama yardima müracat etmiyor utanıyor komşulardan dostlardan.

OkanY
2 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 11:01

Alıntı:
Peki o zaman "Dövlet bize bahmir" sözü ile ne anlatılmak isteniyor.Yoksa yazar kendisi ile çelişiyor mu?

devlet bize bahmıyır değil mi o?

Misafir e95

2 yıl önce - Cmt 11 Tem 2015, 00:42

Batman’da 35 bin 688 kişi yardım alıyor

Bazı yayın organlarında ‘Batman’ın yüzde 75’i yardım alıyor’ haberleriyle ilgili Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, açıklamada bulundu. Genel Sağlık Sigortası kapsamında gelir testi yaptırmak isteyen 18 yaşın üstündeki herkesin vakfa başvuruda bulunduğunu ve bunun da vakfa yapılan başvuru sayısını şişirdiğine dikkat çeken Milletvekili Özdemir, vakfa bu şekilde yapılan başvuruların tamamını yardım almış şeklinde göstermenin Batman’a haksızlık olduğunu dile getirdi. Milletvekili Özdemir, Batman’da nakdi yardım alan kişi sayısının tüm ilçelerle birlikte toplamda 35 bin 688 kişi olduğunu açıkladı. Türkiye’nin tamamında yapılan Şartlı Eğitim, Şartlı Sağlık, Şartlı Gebelik ve Şartlı Doğum yardımı, engelli aylığı, 65 yaş maaşı, eşi vefat eden dul kadınlara yönelik maaş, muhtaç aile asker maaşı, öksüz-yetim maaşı, muhtaç asker çocuğu maaşı gibi tüm yardım kalemlerinden faydalanan kişi sayısının ise 127 bin kişi olduğunu bildiren Özdemir, bu rakamın içinde farklı yardım kalemlerinden faydalanan aynı kişilerin dikkate alınmasıyla bu rakamın çok daha aşağılarda olduğunun görülebileceğine dikkat çekti.

Misafir c9a

2 yıl önce - Pzr 12 Tem 2015, 13:25

Off of.. Bizim insanımız koalisyonla, seçimle, ateistlerle, eşcinsellerle uğraşadursun; kürtler tavşanlardan bile hızlı bir şekilde çoğalıp bizleri sömürüp, demografiyi değiştirip, şehirlerimizi istila ediyor. Üstelik bunu barış ve kardeşlik ayağına yapıyor.

Asıl gündemimiz bunlar olması gerekirken biz başka şeylerle uğraşıyoruz. Resmen uyuyoruz....

Alper 34

2 yıl önce - Pzr 12 Tem 2015, 13:36

Dövlet bize de bahmiyr anasını satayım yukarı tükürsen bıyık ,aşağı tükürsen sakal

Misafir 2bd

1 ay önce - Cmt 19 May 2018, 12:27

Batman'da iftarlık dağıtan görevlilere saldırı.

Batman'da belediye ve Türk Kızılayı görevlileri ihtiyacı olan vatandaşlara iftarlık dağıtırken taşlı sopalı saldırıya uğradı. Saldırganlar kaçtı, iftar organizasyonu iptal edildi.
Batman Belediyesi ve Türk Kızılayı işbirliği ile Bağlar Mahallesi Garzan Caddesi'nde düzenlenmesi planlanan bin kişilik iftar için görevliler akşam saatlerinde alandaki yerini aldı.

Hazırlanan masalarda katılımcılar için belirlenen iftar menüsünün hazırlığını yapan görevlilere, kimliği belirsiz kişiler tarafından taş ve sopalarla saldırı düzenlendi.

3 GÖREVLİ YARALANDI
Yaralanan 3 görevli, 112 Acil Sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından, hastaneye kaldırıldı.

Kaçan şüphelilerden biri polis ekiplerince yakalandı, diğer şüphelilerin yakalanması için ekipler tarafından çalışma başlatıldı. Saldırının ardından iftar organizasyonu iptal edildi.

Keske yakalanan orada daragacina cekilseydi ibreti alem icin.

Misafir 2f0

1 ay önce - Cmt 19 May 2018, 15:04

Yaziklar olsun yahu.

Misafir 436

3 gün önce - Sal 19 Hzr 2018, 20:21

Batmanda 900 dolayında petrol kuyusu var. Bu kuyulardan günlük ortalama 30 bin varil petrol çıkarılıyor. 1 varil petrol 75 dolar. Bu da yıllık 800 milyon dolarlık petrol çıkarılıyor anlamını geliyor. Bu batman Türkiyede işsizliğin en yüksek olduğu 3 ilden birisi. Halk sadaka ile geçiniyor!

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET