Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Tanışma organizasyonu

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
omcelik

10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 11:49
Tanışma organizasyonu

Daha önce bu tip bir organizasyon yapıldımı yada düşünüldümü bilmiyorum zamanını hatırlayamıyorum ama galiba istanbul daki arkadaşlarımız bu tip bir tanışma organizasyonu yaptılar Ankara daki site yönetici arkadaşlarımız Ankara için bir tanışma organizasyonu düzenlerse (yemekli yada yemeksiz masraflar katılımcılardan olmak kaydı ile) şahsım adına iştirak ederim tabiiki katılım yoğun olursa.

En derin saygı ve sevgilerimle...

M.Ali Sade
10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 14:38

Organizasyon burada...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=36727& ...highlight=

Yılmaz948

10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 16:46

Bir çok defalar yapılan Ankara buluşmalarının sonuncusu da burada

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=36383& ...mp;start=0

Burç

10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 16:50

50 mesajı olmayanların üyelere özel bölüme giremediğini hatırlatayım.
ilgilenen arkadaşlara göremeyecekleri linkler göndermek yerine,
özel mesaj ile irtibata geçip, buluşmalara davet etmeniz daha yararlı ve dostça olacaktır.

Atilla DÜNDAR
10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 16:50

Sanırım küçük bir detayı da buradan belitmek gerekir..Üyemiz ne yazık ki mesaj limiti nedeniyle verilen linkleri göremeyecektir. Bu nedenle buluşmalar üyelere özel bölümde organize edildikten sonra, Ankaralı tüm üyelerin bilgi sahibi olabilmeleri için de genel duyuru yapılıyor. Bu tür organizasyonlar mesaj limitleri nedeniyle üyeler özel bölümüne giremeyen arkadaşlarımız tarafından Ankara başlığından takip edilebilir.

Uğur!
10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 16:51

Cevap yazan arkadaşlar sanırım açıklamayı atlamış.Bu başlıklar Üyelere özel bölümde ve belli bir mesaj sayınsa ulaşmadan görmek mümkün değildir.

Yılmaz948

10 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 16:55

Evet cevap yazdıktan hemen sonra üyemizin mesaj sayısının yeterli olmadığını farkettim.
Kendisine "11 mart mangal partisini" bildirdim. Mesajım silinebilir.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet