Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
giray
11 yıl önce - Cmt 27 Oca 2007, 13:46

Mustafa bey, "Söğütözü yeni otel" başlığını incelediyseniz(http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=35819) orada iki otel projesinden bahsediyoruz. Birincisi Varan Turizm'in yapacağı otel , ikincisi ise hemen Bayraktar Tower'ın arkasındaki araziye yapılacak olan otel. Anladığım kadarıyla siz ikinci projeden bahsediyorsunuz. Ancak bu arazinin metro tüneliyle olan bağlantısı nedir? Söğütözü istasyonu ya da tüneller buradan mı geçecek? Ayrıca proje ile ilgili resimleri merakla bekliyoruz.

Mustafa Topsakal

11 yıl önce - Pzr 28 Oca 2007, 01:37
yeni otel

ben sadece otelin söğütözünde yapılacağını,fakat altından metro geçiyor diye binada revizyon olacağını biliyorum.projeyi sorduğumda haziran gibi statik projelerine başlama ihtimalimiz varmış.ben büromla konuşuyum eğer uygun görürlerse resimleri yayınlarım.biraz kelebek i andıran bir yapı.....

Mustafa Topsakal

11 yıl önce - Sal 30 Oca 2007, 22:55

size bahsettiğim otelin bir perspektif çalışması

(+)

Erdem
11 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 10:57

Bölgede artan proje sayısı heyecan verici..  

Mustafa Bey, bu projenin kaç metre olacağını biliyor musunuz?

Ahmet Çamlı

11 yıl önce - Prş 08 Şub 2007, 03:37

Dikmen Vadisi 3. Etap çalışmalarında diğer etaplara göre yeşillendirmenin aksine aşırı bir yapılaşma söz konusu ve bu yapılaşma tüm hızıyla sürüyor. Blok inşaatlarının estetikten uzak içiçe yapılası  yıllardır burada oturan birisi olarak modern gecekondu havası verdiğini söyleyebilirim. 3. etap bittiğinde inşallah yanılırım.
 Bu arada Dikmen Vadisi 3. Etapta yapılan çalışmaları yaklaşık olarak 5 yıllık süre içerinde değişik dönemlerde çekmiş olduğum fotografları sıraya koyarak sizlerle paylaşmak istedim(bu arada Fotograf makinelerimde değişim de 3. Etaptaki değişim gibi kendini gösteriyor   )

Kentsel Dönüşüm buna deniyor olsa gerek

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 5
ANA SAYFA -> ANKARA