Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
osman yörükoğlu
2 yıl önce - Prş 09 Nis 2015, 00:58

Kemal Sunal'ın filminde Atla Gel şaban'da Kemal Sunal çocuklara bir gün size Bisiklet alıcam diyodu.Arkasından karısı da aman Borazanı da olsun diyodu .aklıma geldi.

dokerserhat

2 yıl önce - Prş 09 Nis 2015, 19:35

Saffet dede ünlü oldun

Saffet 1001

2 yıl önce - Cum 10 Nis 2015, 00:12

Alıntı:

5. kez soruyorum: İlk alıntı yaptığım paragrafta yazdığınız konu olan Gerger'in, Adıyaman'dan Diyarbakır'a bağlanmasının istenmesi neden dinen caiz değil? Bunun dinle alakası nedir? Kitap'da, yani Kur'an-ı Kerim'de bu konuyla ilgili sure ve ayet numarasını belirtebilir misiniz?

Mehmet Bey EYALET SISTEMI Panosunda yazdigim Fikirlerimi Calismalarimi ve Notlarimi okursaniz anlayacaksiniz BU BENIM GORUSUMDUR burada daha fazla Polemige girmek istemiyorum saglicakla kaliniz Memleket icin hayirlisi olsun.

Efe Cane
2 yıl önce - Cum 10 Nis 2015, 03:06

Alıntı:
Diyarbakırın kırsal ilçelerine verilen hizmet kalitesi nasıl acaba.
Kısaca Şöyle Diyim 80 Yıldır Diyarbakır Köylerine Su Yol Vs Şeyler Yapılmıyordu Belediye Köyler Dahil Bütün İlçelerin Yolunu Su Ve Alt Yapısını Yaptı Örnek Köyler Çaytepe Karpuz Tepe Karaçalı Mermer Ve Bir Çok Köy Yaşım 30 Ve Çocukken Bu İsimlerini Saydığım Köylere Çok Gitmişim Kışın Eskiden Bu Köylerin Şehre Gelme Olasılığı Çok Azdı Son 5 Yılda Hemen Hemen 18 İlçenin Bütün Köyleri Yolları Asfaltlandı Su Götürüldü Alt Yapıları Yapıldı

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET