Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 87
Aylin

12 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 16:59

Anasayfa da şuan online olan Site Denetcileri diye bir bölüm olsa bence çok güzel olur. Tüm Site Denetcilerin isimlerini bilmiyoruz ve bazen birşey danışmak zorun da kaldığımız da hangi Site Denetcileri online diye aramak zorunda kalıyoruz. Yada Anasayfa da Site Denetcisi olan Arkadaşlarımızın isimleri farklı bir renk de olsun, bu şekilde onlara ulaşmak daha kolay olur.

Faruk Öncan

12 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 17:09

Bazi tek fotoğraflı mesajlarda fotoğrafa 8 kez wow denildiği halde + puanı 4 olabiliyor.Wow demek çok beğendim anlamına geliyorsa WOW puanı verdiğimiz zaman otomatik olarak +1 beğendim yazdırılamazmı? İki işlemden kurtulmuş oluruz.(İnsanoğlunun istekleri bitmez hocam)

sipahi
12 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 17:10

aslında hepimiz her yere müdahale ediyoruz ama genelde bölgenin ehli veya bölgeye hakim arkadaşlarımıza öncülük tanıyoruz. bu birbirimizin ayağına dolaşmak istemediğimizdendir.

isterseniz sima olarak sunayım, detayları galiba bu başlıkta paylaşmıştık.

TüRKEY Denetçileri
hazırlayan ben ve K. Söylemez..

Burç

12 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 18:14

Denetçiler listesini yayınlamıyoruz. Kim denetçi oldu, kim denetçilikten çıktı, kim hangi bölüme bakar,
bunları denetçiler tümüyle kendi aralarında hallediyor, üyeleri bu işe bilerek karıştırmıyoruz.
Denetçi ihtiyacı duyduğunuzda, eğer ki hiçbir denetçiyi tanımıyorsanız, siteye bir mesaj yazarak
derdinizi bildirin, uygun olan herhangi bir denetçi ilgilenir. Bu tercih edilen yöntemdir.
En kötü yöntem ise her denetçiye özelden aynı mesajı gönderip birşey istemektir.
Bunu yapanlarla inadına ilgilenilmez.

Armağan Örki
12 yıl önce - Cmt 03 Şub 2007, 03:36

Bugüne kadar acaba hangi gün en fazla / en az fotoğraf yüklendi, hangi gün en fazla / en az ileti yollandı?
İstatistiklere eklenme olasılığı var mıdır acaba?
Teşekkürler...

erdemivrizli
12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 13:30

Bu verilen ''wow'' puanlarının da geri alınması gibi bir çalışma nasıl olur acaba?

M.Uğur.K
12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 13:58

Mustafa Kemal'in anasayfada ki resmi gibi daha bir çok muhteşem fotoğrafı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden anasayfada ki resimi ayda bir değiştirmek ve de biraz daha büyütmek mümkün mü?

Saygılar...

ferhatfahri

12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 16:42

Üyelerin aldığı her bir WOW'un da +(artı) puan olarak hanesine yazılması daha adaletli olmaz mı? Bir fotoğraf yüklüyorsunuz, mesela 1 kişi beğendim diyor, 15 kişi WOW veriyor. Sadece 1 +(artı) almış oluyorsunuz.

Armağan Örki
12 yıl önce - Çrş 07 Şub 2007, 02:03

WOW Müzesi'nde kimi fotolar yok, bulunamıyor.
En azından denetçilerin ve yöneticinin ekledikleri fotolar silinemese...

sabahattin kayış

12 yıl önce - Çrş 07 Şub 2007, 03:19

Bir başlığı veya konuyu takibimize almak için uyarıcı bir buton yapılabilir mi? Takip ettiğimiz forumu işaretleyerek o foruma yapılan mesaj veya fotoğraf yüklemeyi takip edebiliriz, mesela bu uygulamayı Fotokritikte gördüm, takip ettiğiniz foruma mesaj yazıldı diye bir uyarı geliyor..

sayfa 87
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET