Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 87
Burç

9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 14:15

Eğer ana sayfada devamlı otobüs fotoğrafı görmek istemiyorsanız, hayır...

Ancak denetçilerden başka "bazı" üyelerin de ana sayfa fotoğrafı seçimine katkıda bulunacağı
yeni bir sistem geliştirilebilir.

sabahattin kayış

9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 14:15

Alıntı:
WOW puanının etkinliğini arttırmak için anasayfaya çıkacak fotoğrafı üyelerin verdiği toplam wow puanları belirleyemez mi?

Bu bir önceki uygulamaya benzemez mi o zaman, en çok bakılan foto anasayfaya geliyordu..

burkay_01
9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 14:23

Rixos Premium Belek
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=22239& ...mp;start=0

linkinde belirttiğim fikir ile ilgili bir değerlendirme yaparmısınız?
Alıntı:
Rixos otellerinin ücretsiz reklamını yapmaktansa onlardan bu sayfada yer almaları karşılığında cüzi de olsa ücret talep etsek ya site olarak?? Ayrıca gelen para(server masraflarına) yada Wowturkey sitesi üyelerine Rixos Otellerinde ekstra indirim de olabilir bence...Ne dersiniz hoş olmaz mı?

Burç

9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 14:36

O zaman birisi çıkıp "ben bu otelin falancasını beğenmedim" yazarsa silmek zorunda kalmaz mıyız?
Güzel bir otel yapmışlar, ülkemize yararı varsa, bedavadan da tanıtırız.

Kadıköy'de bir turşucu amcanın fotoğraflarını koyup, "harika turşuları var, tavsiye ederim"
yazarsak,  "illa karşılığında birşey almışlardır" durumuna düşmeyelim.
Beğendiklerimizi karşılıksız paylaşalım, bulduğumuz güzellikleri herkese gösterelim.
Sitenin esas amacı bu.

Hatta birisinin reklam yaptığını düşünürsek mesajını siliyoruz. (Defalarca oldu)

ugursurmeli
9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 14:59

Ayın fotoğrafını seçerken sadece birinciye değil, ikinciye ve üçüncüye de oy atabilsek nasıl olur? Son ayların yarışmasında 1 oyum olmasına üzüldüm gerçekten. WowTurkey çalışıyor ya, üyesi olarak bizler de açgözlü olmaya mı başlıyoruz ne (en azından kendi adıma). Şu da olsun bu da olsun derken "eeee yeter be " dedirtmeyelim?

Armağan Örki
9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 16:20

Emek harcanmış ve yeni bir uygulama yapılmış, kaldırılmasın; ama fotoğraflara kimin WOW dediğini görmek, biraz ayrıma itebilir mi acaba?.. Yani örneğin; bir iletime eksi verene yaklaşımımla, aynı iletiye artı verene yaklaşımım farklı olur. Aynı bu şekilde, AAA benim bir fotoma WOW demişse, bende onun fotosuna WOW deme zorunluluğunda hissedebilirim.
Tabi bu zorunluluğu hissetmemek çok güzel olur; ama duygusal bir anımızda bence ipin ucu kaçabilir ve WOW demenin amacı doğrultusundan çıkabilir...
Bence sadece Denetçiler ya da Burç Abi görebilsin ve örneğin XXX'e sürekli YYY tarafından WOW mu deniliyor, işine bakılsın...

Aylin

9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 16:59

Anasayfa da şuan online olan Site Denetcileri diye bir bölüm olsa bence çok güzel olur. Tüm Site Denetcilerin isimlerini bilmiyoruz ve bazen birşey danışmak zorun da kaldığımız da hangi Site Denetcileri online diye aramak zorunda kalıyoruz. Yada Anasayfa da Site Denetcisi olan Arkadaşlarımızın isimleri farklı bir renk de olsun, bu şekilde onlara ulaşmak daha kolay olur.

Faruk Öncan

9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 17:09

Bazi tek fotoğraflı mesajlarda fotoğrafa 8 kez wow denildiği halde + puanı 4 olabiliyor.Wow demek çok beğendim anlamına geliyorsa WOW puanı verdiğimiz zaman otomatik olarak +1 beğendim yazdırılamazmı? İki işlemden kurtulmuş oluruz.(İnsanoğlunun istekleri bitmez hocam)

sipahi
9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 17:10

aslında hepimiz her yere müdahale ediyoruz ama genelde bölgenin ehli veya bölgeye hakim arkadaşlarımıza öncülük tanıyoruz. bu birbirimizin ayağına dolaşmak istemediğimizdendir.

isterseniz sima olarak sunayım, detayları galiba bu başlıkta paylaşmıştık.

TüRKEY Denetçileri
hazırlayan ben ve K. Söylemez..

Burç

9 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 18:14

Denetçiler listesini yayınlamıyoruz. Kim denetçi oldu, kim denetçilikten çıktı, kim hangi bölüme bakar,
bunları denetçiler tümüyle kendi aralarında hallediyor, üyeleri bu işe bilerek karıştırmıyoruz.
Denetçi ihtiyacı duyduğunuzda, eğer ki hiçbir denetçiyi tanımıyorsanız, siteye bir mesaj yazarak
derdinizi bildirin, uygun olan herhangi bir denetçi ilgilenir. Bu tercih edilen yöntemdir.
En kötü yöntem ise her denetçiye özelden aynı mesajı gönderip birşey istemektir.
Bunu yapanlarla inadına ilgilenilmez.

sayfa 87
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET