Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Aksaray - Park Site [AVM]


ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Volkan Soner
10 yıl önce - Prş 10 Tem 2008, 14:00
Aksaray - Park Site [AVM]


Aksaray Park Site Alış-Veriş ve Eğlence Merkezi
Kule Site Alışveriş ve Eğlence Merkezi ile Konya`nın gururu olan İttifak Holding şimdi de bu başarısını Aksaray`da ParkSite Alışveriş ve Eğlence Merkezi ile sürdürmeye devam ediyor.


Park Site AVEM sadece alışveriş değil, sosyal ve kültürel yaşamda da Aksaray`a yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor. Aksaray’da eksikliği hissedilen modern alışveriş merkezi, giyimden beyaz eşyaya, ev dekorasyon ürünlerinden saat_optik ve deri ürünlerine, elektronik eşya mağazalarından sinema salonuna birçok ihtiyacı karşılayacak. Toplamda 13.300 m2`lik bir alana kurulan Park Site 3 kattan oluşuyor.28 adet marka mağaza,7 adet fastfood,1 adet çok amaçlı salon ve 2500 m2`lik Adese AVM ve 235 araç kapasiteli otoparktan oluşan Park Site her gün saat 10:00-23:30 saatleri arasında hizmet verecek. Ayrıca 3 salonlu sinema kompleksi de Eylül'den beri Aksaraylıların hizmetinde.


Park Site AVEM` in 21 Haziran 2007 Perşembe günü saat 11:00 de yapılan açılışı, Aksaray ve Konya protokolünün yoğun katılımıyla gerçekleşti. Aralarında Aksaray Valisi Sebati Buyuran, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Sabri Ak, Gornizon Komutanı Jan. Albay Ali İmlek, Milletvekilleri Ruhi Açıkgöz, Ali Rıza Alaboyun, Ahmet Yaşar, Belediye Başkanı Nevzat Palta, Emniyet Müdürü Sabri Yakar, İl Müftüsü İlhan Aydın, İttifak Holding Yön. Kur.Bşk. Seyit Mehmet Buğa, Yönetim Kurulu Üyeleri, Adese AVM Genel Müdürü Ramazan Keser, Adese çalışanları, Seha İnşaat, İrent Hyundai Plaza, Selet Yöneticileri ile çok sayıda vatandaşın açılışa gösterdiği ilgi dikkat çekiciydi. Vali Sebati Buyuran, Belediye Başkanı Nevzat Palta, Milletvekilleri Ahmet Yaşar, Ruhi Açıkgöz, İttifak Holding Yön. Kur. Bşk. Seyit Mehmet Buğa ve Eryay Şirketler Grubu Genel Müdürü Erdal Kara Park Site`nin kurdelesini kesen isimler oldu. Açılışta konuşan, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buga “yatırımlara devam edeceklerini ve Konya`da KuleSite ile başlayan alışveriş ve eğlence kültürünü tüm Türkiye`ye yaymaya devam edeceklerini ” belirtti.


Mehteran Takımı`nın gösterisiyle zenginleşen açılış, İttifak Holding yöneticileri ve açılışa katılan protokol davetlilerinin konuşmalarıyla devam etti. Mustafa Durmuş`un renkli sunumu ise açılışa katılan davetlilere eğlenceli anlar yaşattı. Açılış görkemli havai fişek gösterisiyle sona erdi.

Park Site AVEM` de yer alan marka mağazaların isimleri ise şöyle;

Adese, Lcw,Tuse Kozmetik, Teknosa, Simens, Bonamoor, Sarar, Aba Piknik, Burger King, Pizza Pizza, Abide Kebap, Aker Eşarp, Demir Bijuteri, Dolphin, Emo Optik, Erpiliç, Fatih Sabri Pastaneleri, Fix Silver, Gizemli, Sarraf Karacaoğlu, Play House, Süvari, Sultan Ahmet Köftecisi, Özboyacı Altın, Tappito’s, Toys House, Seven Hill Kids, Tobacco Shop

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
arzu can
10 yıl önce - Cum 08 Ağu 2008, 17:37

AKSARAYa çok yakışmış Bu alışveriş merkezi tam olarak nerede bilen varmı çoktandır AKSARAYa gitmedim

Volkan Soner
10 yıl önce - Cum 08 Ağu 2008, 18:00

Aksaray Park Site Alışveriş ve Eğlence Merkezi haritada A sembolü olan yerdedir.Kaynak: http://maps.google.com/maps 38.367208, 34.015249canvarol55

3 yıl önce - Çrş 01 Nis 2015, 11:25

ülkemizde ki diğer avm'lere göre küçük bir avm'dircevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler