Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yozgatlı Üyelerimiz
« önceki   12

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
muratmuratçelik

7 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 00:54

Doğum yerim Yozgat Sarıkaya Burunkışla köyü. Babamın görevinden dolayı. Ama daha bebekken ayrılmışız dolayısıyla hiç hatırlamıyorum. Ama nüfus cüzdanımda Sarıkaya yazmasından dolayı bu yöreye ayrı bir sempatim var. Herkese selamlar.

adnanavci

7 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 01:02

Ben doğma büyüme İstanbulluyum ama atalarım bu topraktan ayrıca fırsatını bulduğumda soluğu buralarda alırım gezmediğim yeri kalmadı diyebilirim (2009 u ayrı tutarsak )Çayıralan Yukarıtekke nufus kağıdımda yazar Kayseride de bir hayli Çayıralanlı bulunur.Burdan tüm hemşehrilerime kucak dolusu sevgiler

Adnan Avcı

Bilgehan66
7 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 01:46

Selamlar, bende Yozgatliyim. Belcikada yasiyorum ve maddi durumum elverdigince Bozok diyarina ugrarim her izin doneminde. Bizim peder Belcikaya geldiginde komur madeninde calisti 15 sene. Acikcasi Yozgat/Sarikaya ile bagimiz hic bir zaman kopmadi. 1 sayfada bir arkadas akrabalarindan sikayetciymis. "Yagmur_06" Bizimde benzer sikayetlerimiz oldu akrabalarimizdan, ama su ana kadar hicbir fani guc bizi alikoyamadi Bozok diyarindan.

cerdemm
7 yıl önce - Pzr 25 Tem 2010, 07:18

Bende Yozgat sorgunluyum.herkese selamlar

batuhan_66_06

5 yıl önce - Sal 10 Oca 2012, 17:47
Merhaba...

Selamlar bende Yozgat-Sorgunluyum.....Sorgun da özel bir İnşaat Şirketin de Muhasebeci olarak çalışıyorum.....Güzel ilçemizin ve güzel ilimizin her geçen gün daha da gelişmesi bizleri çok mutlu ediyor açıkcası....Herkese Sevgiler...

Mustafa Kurucu

5 yıl önce - Sal 10 Oca 2012, 20:16

Selamlar olsun Bozok Yaylasının yiğit delikanlıları zarif bayanları
Bende aslen Yozgatlıyım. Şu anda Van Başkale'de sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

Göksel Çetiner
5 yıl önce - Prş 24 May 2012, 23:18

Yozgatlıyım gururluyum fakat dogma büyüme Ankaralıyım kendimi Yozgatlı olarak görüyorum İnşaALLAH yozgatımız hak ettigi yere gelecektir

mahir karabulut

2 yıl önce - Cum 20 Mar 2015, 16:30

Yozgat Kadışehri İyi forumlar diliyorum....

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET