Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fuar İzmir - Türkiye'nin En Büyük Fuar Alanı
« önceki   123 ... 495051 ... 818283   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 50
Bornovaaa
8 yıl önce - Pts 02 Mar 2015, 19:33

Güzel olacak gibi inşallah.Ama monorayda başlasa daha iyi olacak.Birde fuar giriş çıkışı nasıl olacak sorunlar vardı çözüldü mü?

Misafir f00

8 yıl önce - Sal 03 Mar 2015, 01:43

kavşak için karayolları izin vericekti ama aslaa yaptırmazlar ..

belediye projesi oldugu için tabi


bennehon
8 yıl önce - Sal 03 Mar 2015, 12:00

İzmir cumhuriyet kurulduğundan beri fuarlar kenti Şimdi Fuar İzmir ile bu fonksiyon daha da güçlenecek

GkhanTR
8 yıl önce - Pts 09 Mar 2015, 23:17
Fuar İzmir’in logosu belli oldu


25 Mart’ta açılacak Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi “Fuar İzmir”in logosu tasarlandı. Yeşil, mavi, sarı, turkuaz ve kırmızının bir noktada buluştuğu logo tasarımındaki renkler bilgi, beceri, deneyim, yenilik ve dostluğu sembolize ediyor.

Alıntı:
İzmir’de fuarcılığın standartlarını dünya ölçeğine taşıyacak Türkiye’nin, en büyük ve en nitelikli fuar kompleksinin logosu da belli oldu. 25 Mart’ta Mermer ve Doğaltaş Fuarı ile kapılarını açacak Fuar İzmir’in logo tasarımı, her biri farklı anlamlar taşıyan beş ayrı rengin kesişiminden oluştu.
İletişim tasarımcısı ve akademisyen Ömer Durmaz tarafından hazırlanan logonun çıkış noktası, bir noktadan geçen doğru sayısının sonsuzluğu oldu. Doğru markaları, doğru kişilerle buluşturan, yani tüm doğruları tek bir noktada Fuar İzmir’de kesiştiren logo tasarımında; mavi bilgiyi, turkuaz beceriyi, yeşil deneyimi, sarı yeniliği ve kırmızı ise dostluğu simgeliyor.

Fuar İzmir, doğruların kesiştiği global bir merkez
Fuar İzmir logosunun yaratıcısı Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü öğretim görevlisi Ömer Durmaz, logonun ardındaki temel kavramların, Fuar İzmir’in modern, dinamik ve global bakış açısını yansıttığını belirterek, “Doğurgan biçimin ekseni, İzmir ve İzmirlilere odaklanıyor” dedi.

Tasarımıyla da öncü
Fuar İzmir’in logosu, yenilikçi bir bakış açısı gözetilerek ve dijital ortamlar düşünülerek tasarlandı. Tasarımın merkezde buluşan ya da merkezden dışa açılan doğruları, dijital ortamlarda hareketli hale getiriliyor. Bu yenilikçi anlayışla tasarlanan logo, ‘dinamik logo’ tasarımının Türkiye’deki ilk örnekleri arasında yer alıyor.

Misyon ve vizyon çalışmaları tamam
Misyonu “Katılımcıların işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için var” şeklinde belirlenen Fuar İzmir’in vizyonu ise “Katılımcılar için doğru ortam ve koşulları İzmir farkıyla yaratmayı hedeflemek” olarak kabul edildi.
Erkin Kurhan
8 yıl önce - Sal 10 Mar 2015, 00:29

Fuar Yerleşim tarihi duyurusuna göre katılımcı firmalar yerleşmeye 13 Mart'ta başlıyor. Artık Fuar İzmir için geri sayım başlamak üzeremahmut11
8 yıl önce - Sal 10 Mar 2015, 00:32

Fuar normal zamanlarda ziyarete açık olacak mı

Erkin Kurhan
8 yıl önce - Sal 10 Mar 2015, 02:45

Genelde tüm salon işletmecilerinin ofisi salonun içinde oluyor ve ofislerine iş için gittiğinizde salon kapıları yerleşimlerine göre açık olsa bile temizlik vb. nedenlerle girmek genelde engellenebiliyor. Fuar yerleşimleri sırasında da tüm kapılarda güvenlik oluyor. Fuar İzmir'in de farklı olacağını düşünmüyorum.

gürkan1723
8 yıl önce - Sal 10 Mar 2015, 16:41

25 Mart'tan itibaren hizmete girecek olan ESHOT Hatları:


610 FUAR İZMİR – GAZİEMİR SEMT GARAJI,

650 FUAR İZMİR – F. ALTAY AKTARMA,

630 FUAR İZMİR – HALKAPINAR METRO HATTI,

92 FUAR İZMİR – ÜÇYOL METRO


mahmut11
8 yıl önce - Sal 10 Mar 2015, 16:50

Alıntı:
Genelde tüm salon işletmecilerinin ofisi salonun içinde oluyor ve ofislerine iş için gittiğinizde salon kapıları yerleşimlerine göre açık olsa bile temizlik vb. nedenlerle girmek genelde engellenebiliyor. Fuar yerleşimleri sırasında da tüm kapılarda güvenlik oluyor. Fuar İzmir'in de farklı olacağını düşünmüyorum.


Şimdiki mermer fuarı sanırsam yalnızca profesyonel ziyaretçiye açık, biz şimdi yeni fuar alanını göremeyecek miyiz. nasıl iş bu !


ibrahim eraybat

8 yıl önce - Sal 10 Mar 2015, 19:10

İzmir Büyükşehir Belediyesi demiş ki:
İzmir, Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli fuar kompleksi için geriye sayıma başladı. Büyükşehir Belediyesi, 25 Mart tarihindeki açılışa hazırlanan Fuar İzmir’in giriş sokağını, Türkiye’nin dört bir yanından gelen mermerlerle donattı.

Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli fuar kompleksi, 25 Mart’ta dünyanın en büyük mermer fuarlarından biriyle, Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’yla birlikte kapılarını açmaya hazırlanırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da açılış hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Fuar İzmir’i ziyaret ederek gelinen son durum hakkında bilgi aldı. Yoğun yağışlara rağmen çalışmalarını aralıksız devam ettiren şantiye ekibini kutlayan Başkan Kocaoğlu, “Sadece İzmir için değil, ülkemiz ve yakın coğrafya için çok önemli bir esere imza atıyorsunuz. Fuar İzmir’i kuran ekip olarak tarihe geçeceksiniz” diye konuştu.
[1]

25 Mart'a gitmeyi düşünüyorum... Açılış var...

Kaynak:
[1]İzmir Büyükşehir Belediyesisayfa 50
« önceki   123 ... 495051 ... 818283   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet