Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
melih
12 yıl önce - Sal 15 Mar 2005, 17:45

Alıntı:
Evet karaçarşaflıların sayısında gözle görülür bir artış var....

Ben 6 yıldır ankaradayım 1 tane bile karacarsaflı gormedim kaldiki Melih Gokcegin hanınımın basıda acık.Eger oyle bir dusuncesi olsaydı milletin basına karacarsaf gecirmek gibi ilk once kendi hanımından baslardı.

ankaralı namık
12 yıl önce - Çrş 16 Mar 2005, 16:54

bende arkadaslarıma katılıyorum melih gökçek ankarayı ankara yapmaya basladı her seferinde ona vrdim oyumu gözüm kapalı ankarayı daha iyi yönetecek birisi varmı??ankaralı Mustafa Kemal Atatürk'ten sonra melih gökçek e saygı duyar duymalıdır

S.Memo
12 yıl önce - Pzr 21 Ağu 2005, 21:32

Ankara gerçekten hızla değişiyor ve gelişiyor.Bunun sebeplerinden biride İstanbul gibi dağınık bir şehir olmaması ve çok göç almaması.Ankarada genelde Ankaralılar, daha doğrusu İç Anadolular yaşıyor.
Şu gecekondular biterse, Kızılay ile Ulus u adam ederlerse,çok büyük spor merkezleri(60.000 kişilik bir stad ve 20-25 bin kişilikte spor salonu gibi) yapılırsa işte Ankara dünyanın önde gelen başkentlerinden biri olacaktır.

Gurkan
12 yıl önce - Pts 22 Ağu 2005, 06:22
Guzel Ankara

Yapilanlarin bir plani yani gelecege dair bir onyargi ile yapilip yapilmadigina emin degilim. Boluk porcuk seyler goruyorum surekli. Bunun yaninda yapilan her sey rant icin yapiliyor gibi inancim var. Gecen yaz ankara ya gittigimde izmir caddesindeki bufelerin coklugunu gorunce sok gecirmistim. Bir de eski heykelli havuzun yerine yeni bir heykelli havuz gelmesine . Umarim genclik parkinnin sonu da bu sekilde olmaz.

Karayalcin' a haksizlik etmemek lazim. Ankara'nin su anda faliyette bulunan iki metrosu da onun faliyertlernin bir sonucudur. Ben sahsen kendisinin Ankara'nin gordugu en iyi belediye reisi olduguna inaniyorum. Melih Gokcek'in ise metroya su anda bu kadar hizli girmesi cok ilginc. Sen o kadar sene bekle ve bir anda o kadar cok hatti hayata gecirmeye calis.

Ankara'nin eski griligi kalmadi ama su degisik renk beton binalar yerine biraz da yesillik gorsek hic fena olmayacak. Bu arada Ankara 60 bin kisilik stadi ne yapacak??

sipkag
10 yıl önce - Pts 22 Oca 2007, 14:57
Disneyland

Ankaraya Disneyland yapılaçaktı,ne oldu bilgisi olan var mı?

denisk
10 yıl önce - Pts 22 Oca 2007, 23:33

Bu başlığı gördüğüm iyi oldu melih gökçek zamanında bol keseden sallamış. keşke tgrt deki programda bu sözlerini hatırlatsalardı kendisine.

gökhan(D)
10 yıl önce - Sal 23 Oca 2007, 00:38

Bir baskenti ülkesinin büyüklügüne layik hale getirmenin iki yolu vardir.
1. Kentin tarihi dokusu okadar zengindir ki, bunlari ortaya cikararak, restore ederek, yasanilabilir hale
   getirerek, trafigi cözerek, yapilasmayi mükemmel organize ederek bu kenti gözde bir kent haline geti-
   rirsiniz ---> Ankara böyle bir kent degil! Caddelerine bakin, tarih kokan bir cadde söyleyin bana
   Ankarada

2. Kent, Ankaranin(veya Berlin'in bir bölümünün) oldugu gibi, bu gibi olanaklardan yoksundur, ve tarihi
   bu kente sonradan veremezsiniz ve bu kent sizin kültürünüzün asil köklülügünü yansitmaz. Ozaman
   tek bir sans kalir: Göz kamastirici temizlik, büyük ekonomik güc, uluslararasi bir merkez, mükemmel
   ulasim, postmodern binalar, temiz hava vs.. vs..

Ankara 2. şıkkı kullanmaktan baska birsey yapamaz.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet