Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana IKEA
« önceki   123 ... 567 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 6
ışıl akçalı
9 yıl önce - Çrş 04 May 2011, 23:40

isveç köftesi ve özel sosu tek kelimeyle mükemmel.ama tabii ki İKEA'yı sadece restorant olarak düşünmemek gerekli.ev dekorasyonu için yapılan alışveriş sonrası güzel bir yemek için harika bir yer.

Alaettin Sabancı
7 yıl önce - Cum 08 Şub 2013, 12:22
Adana'ya İKEA 'geliyor

İKEA'yı ADANA'ya uzun zamandır bekliyoruz. Bu haberi okuyunca gerçekten sevindik. Yeri konusunda kararın firmanın detaylı incelemelerinden sonra verileceğine inanıyorım. Bir an önce bekliyoruz.

Ömer_KSK
7 yıl önce - Cum 08 Şub 2013, 12:44

IKEA Bayrampaşa: Forum İstanbul AVM
IKEA Ümraniye: Ümraniye Meydan AVM
IKEA Ankara: Ankara Anatolium AVM
IKEA İzmir: Forum Bornova AVM
IKEA Bursa: Bursa Anatolium AVM

Gördüğünüz gibi IKEA mağazaları hep AVM civarlarında açılıyor. Daha önce de dediğimiz gibi IKEA için Adana'daki en uygun yer yeni yapılacak olan Forum Adana AVM civarıdır. Bu AVM'nin içinde olmasa bile bu AVM'nin yanında IKEA'yı açabilirler.

Burç

7 yıl önce - Cum 08 Şub 2013, 12:51

Alıntı:
Gördüğünüz gibi IKEA mağazaları hep AVM civarlarında açılıyor.

Tam tersi, İstanbul'daki iki IKEA da önce inşa edildi, sonra yanlarında AVM açıldı.

Berk Köylüoğlu

7 yıl önce - Cum 08 Şub 2013, 13:02

Ikea ile ilgili Adana'ya geliyor haberi yıllardır var. Fakat yeri ve zamanı hiç belli olmadı.

http://reklam_link.com/ikea-turkiyedeki-magaza-sa ...cak/150300
Bu sabah Ikea haberini okuyunca buraya yazmayı düşündüm; ''Acaba bu sene açılacak dedikleri 3 mağazadan biri Adana'da olur mu?'' diye. Ama Adana ile ilgili bilgi yok diye başlığı hareketlendirmek istemedim, zira en son 4 mayıs 2011'de başlığa yazılmıştı.

Alıntı:
İKEA'yı ADANA'ya uzun zamandır bekliyoruz. Bu haberi okuyunca gerçekten sevindik. Yeri konusunda kararın firmanın detaylı incelemelerinden sonra verileceğine inanıyorım. Bir an önce bekliyoruz.

Adana'ya kesin olarak açılacağı haberi oldu da ben mi kaçırdım?

barisalp
6 yıl önce - Sal 04 Şub 2014, 02:03
İKEA

inşşlalah adanaya da açılır zira kendi memleketim olan muğlaya(bodrum) ikea açılıyor inşşatı biti bitecek

fatih_guzel
5 yıl önce - Pts 29 Arl 2014, 23:16
ikea adana

Yüreğir belediye başkanından bizzat duydum. Bossanın 140 dönümlük arazisinin bir kısmı için ikea ile görüşülüyormuş, büyük ihtimalle anlaşılacak dedi. Arazinin geri kalanı içinse forum tarzı açık hava konseptinde avm düşünülüyormuş.

Misafir 596

5 yıl önce - Prş 18 Hzr 2015, 15:11

eski güney sanayi fabrikasının arazisine kuruluyor. bekleyenlere duyrulur.

Ersin ÇALDIR

5 yıl önce - Prş 18 Hzr 2015, 16:14

Alıntı:

geçenlerde şöyle bir başlık açılmıştı ;

Adana AVM ve İKEA

Resul GUL
4 yıl önce - Cum 11 Eyl 2015, 16:32

Alıntı:

Alıntı:
Alıntı:

Geçenlerde şöyle bir başlık açılmıştı ;
Adana AVM ve İKEA

Aslında İKEA bahsedilen bölgeye yapılacaksa buradaki gelişmeleri ve AVM ile ilgili bundan sonra
yayınlanacak haberleri burada paylaşabiliriz..

sayfa 6
« önceki   123 ... 567 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET