Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
CAN
10 yıl önce - Sal 02 Oca 2007, 10:26

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=403767#403767

Ne yazık ki haklı çıktım.Açıkcası Taksim ve civarında yine insan görümüne bürünmüş bir grup yine cinsel açlığını saçma sapan hareketler ile ortaya koydular ve yine görüldü ki,ülkemizde kadın kimliği toplum içerisinde herhangi amaç ile "kutlama yapamaz,yaptığında da başına olmadık işler gelir" mesajı verildi. Açıkcası *bir olay dışında diğerlerinin hepsini kınıyorum.Annelerimiz,bacılarımız,eşlerimiz olan kadınlarımızın 2 kuruşluk eğlencesini hiçe sayıp,cinsel saplantılarını birazcık alkol alındığında uygulayabilen hastalıklı ruha binlerce lanet olsun demekten başka yapacak hiçbir şeyimiz yok.Önümüzdeki senelerde de bu sebepten dolayı eğlenceleri yasaklarlarsa çıkıpta dinci kesim,yobaz kesim demeyin.Adamlar da haklı oraya sanatçı çıkarıyorlar kimsenin umrumda değil sanatçısı da ,yılın başı da sonu da...

*Otobüs durağı gibi tüm insanların vergisi ile yapılmış bir bekleme yerinin tepesine mini eteği ile çıkmak için diğer erkeklerden destek isteyen bayanın düştüğü durumun erkek tacizi veya sapıklığı ile ilgisi yok kanımca.Bu dünyanın başka ülkelerinde daha da abartırlardı.Bayanın alkolün seviyesinden dolayı başına gelenler gayet normal buldum.Düşen ağlamaz.

sayfa 2
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet