Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
özdemir keskin
10 yıl önce - Cum 29 Arl 2006, 22:29

Bildiğim kadarı ile Danıştay bu kavşağın yıkım kararını Melih Gökçek yaptı diye vermedi.Ülkemizi yönetenlerin her işi böyle. "Ben yaptım oldu" mantığıyla yürütülüyor.Örneğin, yasa çıkartılıyor barolarla görüş alışverişi yapılmıyor.Sağlıkla ilgili düzenleme yapılıyor,ilgili meslek kuruluşları ile görüş alışverişi yapılmıyor.Kentin mimari yapısını ilgilendiren bir yapım işine karar veriliyor,mimarlar odası ile görüş alışverişi yapılmıyor.Bu kısır döngü böyle sürüp gidiyor.Yazık değilmi milli servete.IMF den borç para alabilmek için bir iç çamaşırlarımızı vermediğimiz kalıyor.Ülkenin kaynakları böyle çar çur ediliyor.

Hatırladığım kadarı ile bu kavşağın yapımı sırasında mimarlar odası açık açık uyarmış idi,Yargıya götüreceklerine dair ama dinleyen olmayınca işte gelinen nokta.Yazık çok yazık.

enderbediz

10 yıl önce - Cum 29 Arl 2006, 22:59

Arkadaşlar haberi ben duyurdum ama sanırım bu haber yalan..    Ankarahaber diye bir internet sitesinde gördüm ve şaşkına dönmüştüm, onun için sizinle paylaşayım dedim. Ama bu haberi başka hiç bir yerde duymadım. Gerçek olsa bu haber TVlerde, gazetelerde yankılanırdı.

Kusuruma bakmayın arkadaşlar..

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet