Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8

Hakkari için Çılgın Projemi sunarken, bu proje için daha etkili bir isim arıyorum. Sizce ne olmalı?
Hakkari Kent - Hakkari City 28.8%  28.8%  [15]
Yeni Hakkari - New Hakkari 36.5%  36.5%  [19]
Daha başka bir öneri - paylaşınız! 34.6%  34.6%  [18]
Toplam Oy : 52

mehmet.c.kerem
6 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 15:46

Çılgın projeniz rafa mı kalktı yoksa harıl harıl çalışıyor musunuz ya da unuttunuz mu fatih bey?

Salih Yıldırım
6 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 18:31

Hakkari ile ilgili neler biliyorsunuz Fatih bey, inanın içtenlikle soruyorum.
Cografi şartlarını biliyormusunuz mesela?
Hakkari'de ne kadar yaşadınız, sosyal ve kültürel ne gibi birikimleriniz oldu?

Ciddi ciddi böyle bir proje için uğraşan/çalışan birinin hedef bölge ile ilgili alt yapısını merak etmemek elde değil. Millet orada yarına sağ çıkıp çıkamayacağını bilmeden yaşarken sizin 6 ay düşünerek böyle çılgın projeler (sizin tabiriniz ) yapmanız beni baya baya düşündürdü.

Acil şifalar dilerim size

Gizem Çınar
6 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 21:09
Benim önerim

Hakkari ismi, geçmişte o yörede yaşamış Süryanilerin, kente verdiği "Akkare" isminden geliyormuş. Süryanicede anlamı "Köylüler" demekmiş. Ancak, Türkçe'de de "Akkare" denince anlamlı bir söz olduğu için, bana sempatik geldi... Bu ismi düşünebilirsiniz derim

gökhan_adige
6 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 21:21

Arkadaşlar 9 ay boyunca orda kaldım emin olun ordaki ekonomi Türkiye'deki bir çok ili sıfırda bırakacak şekilde güzel(malum kaçakçılık) ama Hakkari şehir merkezi olarak sizin projelerinizi kaldıracak bir konumda değil etrafı dağlarla çevrili gelişmeye müsait bir alan değil malesef bence projenizi yüksekova ilçesine kaydırmanız gerekir bilhassa düzlük bir yerde ve iran sınır kapısı 20 km ötede

En son gökhan_adige tarafından Pts 03 Ekm 2011, 21:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gizem Çınar
6 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 21:28

Alıntı:
Arkadaşlar 9 ay boyunca orda aldım emin olun ordaki ekonomi Türkiye'deki bir çok ili sıfırda bırakacak şekilde güzel ama Hakkari şehir merkezi olarak sizin projelerinizi kaldıracak bir konumda değil etrafı dağlarla çevrili gelişmeye müsait bir alan değil malesef bence projenizi yüksekova ilçesine kaydırmanız gerekir bilhassa düzlük bir yerde ve iran sınır kapısı 20 km ötede

Televizyonlardaki haberlerde, aşiret düğünlerinde takılan kilolarca altın ve yerlere saçılan dolarları gördükten sonra, Hakkari'de epeyce canlı bir ekonomi olduğu aşikar...

gökhan_adige
6 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 21:30

Alıntı:
Televizyonlardaki haberlerde, aşiret düğünlerinde takılan kilolarca altın ve yerlere saçılan dolarları gördükten sonra, Hakkari'de epeyce canlı bir ekonomi olduğu aşikar...

Ben ilk gittiğimde ağzım açıkta kamıştı en kötü bindikleri araç Toyota Corolla ve onuda taksi olarak kullanıyorlar.Şahin ya da Doğan marka araç bulmanız neredeyse imkansız,Elektrik kaçak ve işlemedikleri topraktanda devletten eşek yükü kadar para alıyorlar gerisini siz düşünün....

mehmet.c.kerem
6 yıl önce - Pzr 09 Ekm 2011, 14:56

Başlığınızı yeniden gündeme getirmek istedim...

Günlerdir harıl harıl yeni projeler düşünüyorsunuz sanırım zira geçen süre zarfında başlığınız unutuldu.Ama ben garip yazılarınızı merak edip yeni saçmalıKlar ekliyor musunuz diye sık sık kontrol ediyorum.Son haftalarda yazılan eleştrilere cevap vermenizi ve yeni videolar , projeler paylaşmanızı bekliyoruz.

Bir katkı da benden olsun ; projeci mühendis lazım olursa ekibim ve ben her türlü desteğe hazırız.Mantık çerçevesini aşmamak şartıyla.

erhan344

3 yıl önce - Cum 21 Ksm 2014, 14:32

Merak ettiğim için soruyorum ... 3 yıl içinde neler değişti olumulu ve olumsuz ???

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET