Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
111vasalov
3 yıl önce - Prş 17 Tem 2014, 02:45

senin Turkiyeden kacarak burada gelip calisanlardan haberin yok galiba..
sovetler doneminde Azerbaycanin inksaf ettiyini saniyorsunuz ama yaniliyorsunuz.o donemde petrolden gelen gelirler moskovaya akiyordu.ulkenin dusunen beyinleri repressiyaya maruz kalmis ve surgun edilmistir.ozgur oldugu ilk zamandan beri topraklarinin %20i isgal edildi.bu durumda Azerbaycanin 23 yila ne yapmasini bekliyordunuz?Turkiyenin 100 yila yapamadiginimi?

Hikmet Koçak
3 yıl önce - Cum 18 Tem 2014, 01:26

Alıntı:
senin Turkiyeden kacarak burada gelip calisanlardan haberin yok galiba..
sovetler doneminde Azerbaycanin inksaf ettiyini saniyorsunuz ama yaniliyorsunuz.o donemde petrolden gelen gelirler moskovaya akiyordu.ulkenin dusunen beyinleri repressiyaya maruz kalmis ve surgun edilmistir.ozgur oldugu ilk zamandan beri topraklarinin %20i isgal edildi.bu durumda Azerbaycanin 23 yila ne yapmasini bekliyordunuz?Turkiyenin 100 yila yapamadiginimi?

Saçma sapan konuşma.Türkiye'den Azerbaycan'a hiçkimse kaçarak gelmez.Tam tersi Azerbaycan'da mühendis ve usta sıkıntı olduğu için gelir.Azerbaycan birşey yapamamış demiyorum, Türkiye ile mukayese edilmesini yanlış buluyorum.

111vasalov
3 yıl önce - Cum 18 Tem 2014, 01:51

Azerbaycan bisey yapmaya calisdiginda neden hep laf sokmaya calisiyorsunuz anlamiyorum genel olarak soyluyorum.oysaki sevinmeniz destek olmaniz gerekirdi

Hikmet Koçak
3 yıl önce - Cum 18 Tem 2014, 02:11

Alıntı:
Azerbaycan bisey yapmaya calisdiginda neden hep laf sokmaya calisiyorsunuz anlamiyorum genel olarak soyluyorum.oysaki sevinmeniz destek olmaniz gerekirdi

Seviniyoruz tabii ama abartıyorsunuz hatta o kadar abartıyorsunuz ki Türkiye ile mukayese ediyorsunuz.Laf sokmaya sen çalışıyorsun.

111vasalov
3 yıl önce - Cum 18 Tem 2014, 17:18

dikkat edersen basligi acan bir turk azerbaycanli diyil.

Hikmet Koçak
3 yıl önce - Cum 18 Tem 2014, 22:01

Alıntı:
dikkat edersen basligi acan bir turk azerbaycanli diyil.

Türk yada Azeri olup olmadığı beni ilgilendirmez.

111vasalov
3 yıl önce - Cmt 19 Tem 2014, 01:43

senin maksadin ne anlamadim.biz burda Azerbaycandaki gelismelerden projelerden haberdar ediyoruz..mukayese eden Turkler.iyi maksatla yazmis ola bilirler ama senin gibileri boyle seylerden hep sorun yaratmaya calisiyorlar

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM