Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Selahattin
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 15:09
Haberler Sohbet Bölümümüz Açıldı

Arkadaşlar nihayet Haberler-Sohbet bölümümüz açıldı.

Artık Ankara ile ilgili konularımızı burada daha rahat görüşebileceğiz...

Tüm arkadaşlara hayırlı olsun...

serkan_
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 15:59

evet hayırlı olsun bunca emekten sonra Ankarada haber-sohbet bolumune kavustu Ankara ıle ılgılı herseyı paylasmak dılegıyle

didem_
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 16:43

Tüm Ankara'lı ve Ankara'nın havasını yaşamış kişilere hayırlı olsun.
Bu bölümün gelişmesi ve düzenli ilerlemesinde Selahattin'e ve üyelerimize çok görev düşüyor.

Her zaman güzel haberler almak dileği ile ...

Behçet Uluvar

11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 16:47

Tüm Ankaralı üyelere ve de diğer üyelerimize hayırlı olsun.

galpay

11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 18:19

Ankara Haberler/Sohbet bölümünün açılması haberinin yakın zamanda geleceğini hayal edip, düşünürken, zamanı geldi ve açıldı bile...
Bu bölümün açılmasında emek veren, şöyle veya böyle katkıda bulunan tüm wowTURKEY dostlarımıza şükran duymalıyız…

Biraz geç ve galiba da zor oldu!
Pazar günkü, Tulumba tatlılarının ballandırdığı kutlama, bu idi...
Şahsen ben son derece memnun oldum...
Bütün Ankaralılar ve Ankara'yı sevenler, haydi bakalım!
Artık, el ve söz birliği ile çalışmak bizlere düşüyor…  
Hayırlı olsun… Kolay gelsin…

Karani Eseroğlu
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 18:52

Sitemizde, Başkent'imizin önemli bir eksikliğinin giderilmesinden duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim.
Ankara'nın ve Ankara'lıların sorunlarının ve çözüm önerilerinin, ayrıca Ankara ile ilgili güncel haberlerin paylaşılacağı bu bölümde, dostlarımızın gereksiz polemiklere girmeden herkesin yararlanacağı bir ortam yaratacaklarına inanıyorum.
Hepimize hayırlı olsun.

Atilla DÜNDAR
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 20:34

Yeni açılan Ankara - Haberler ve Sohbet Bölümüne yapılacak katkıların ve paylaşılacak tüm bilgilerin Ankara'nın tanıtımı ile birlikte sitenin de kalitesini artıracak düzeyde olması için bu güne kadar harcanan her bir emeği ve bundan sonra gösterilecek tüm çabaları alkışlıyor, hayırlı olmasını diliyorum.  

Ayhan
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 23:12

Selahattin ve Didem hanıma katkılarından dolayı teşekkür etmeliyiz. Bundan sonra forumlarda karşılıklı sevgi ve saygı sınırları çerçevesinde faydalı mesajların yollanması dileğiyle...

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Cum 15 Eyl 2006, 18:55

Ankaralı dostlar... İnşallah bu münferit bölüm, sizlerin mesajlarınıza ateşleyici bir etki de yapacak bundan böyle...    

Birbirinden güzel, ilginç ve akıcı başlıklar ile bunlara ilişik aynı güzellikteki mesajlarınızın bir an önce artması, dallanıp budaklanması temennileriyle...

İbrahim Akın KURTOĞLU

OzanŞ06
11 yıl önce - Prş 02 Ksm 2006, 20:28

Öncelikle Selahattin ve Didem hanıma böyle bir güzel site'yi bütün Ankara'lı Woow'culara armagan ettiginiz için içten teşekkür ederim..®
Önceden Ankara'nın Keçiören semtinde kaliyorduk ama beklenmedik bir tayinden dolayı Mugla'ya tayinimiz cıktı..Ankara'yı çook çook özlüyorum çok gurbette yaşamak gerçekten zor,özellikle Altınpark-Atakule-Atatürk orman ciftligi ve kızılayı hiç unutmayacagım..

Sevgilerimle

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet