Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türkiye 2013'de Eurovision'da yok
« önceki   123 ... 171819

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19

TRT'nin bu kararı doğru mu?
evet 61.0%  61.0%  [139]
hayır 39.0%  39.0%  [89]
Toplam Oy : 228

m ali ç
4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 03:57

ne alaka kardes yaa

m ali ç
4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 04:02

anladığımkadarı ile avrupa halkı barışçıl ve özgürlükçü düşüncenin jüri ise eurovisionun kaybolan popülerlini kazanmak yani dikkat çekmek için bir travestiyi 1. yaptı benim düşüncem tabi sanatla alakası olmadığı için üzüldüm

Ahmed Akay

4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 12:58

Alıntı:
yani avrupanın travestiliği yaymaya çalışmak için bu yıl bu yarışmarı mı kullandı diyorsun
Alıntı:
milletin işi gücü yok bunu yaymayamı çalışacak cemaatçiler olurya onlar gibi hersey bizimle uğrasıyor havasındasınız yazık

Tabii'ki Avrupa milleti travestiliği kasıtlı yaymaya çalışmıyor. Travesti ve eşcinseller ezilmiş dışlanmış halk kitleleri durumunda. Avusturya'da bu kileden birisini yarışmaya göndererek ben bu kitleye sahip çıkıyorum dışlamıyorum demek istedi.
Peki Avrupa ne cevap verdi? Ülke puanları 50:50 jüri ve halk oylaması ile veriliyor. Tahminimce jüri ağırlıklı olarak Avusturya'ya oy verdi. çünkü "eğer Avusturya bu kitleye sahip çıktıysa bizde bunu yapmalıyız, yoksa ülkemiz kötü imaj verir" diye düşündü. Neyse..... neticede bu yarışma şu sonuçu ortaya çıkıkarabilir.
"Travesti olmayıp içinde az bir travesti sevgisi olan çekinmeden travesti olabilir. sorun yok. biz size sahip çıkarız."
Zaten yarışmadan önce çeşitli ülkelerin sanatçılarıyla yapılan röpörtajlarda kesinlikle Avusturya nın kazanıcağı söylenmişti. Neden acaba?

OkanY
4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 13:10

iyki katılmıyoruz gerizekalı yarışmalara artık

Göktürk44
4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 13:41

Kazanan kişinin cinsel tercihine karışmam ama göz var nizam var o sakal nedir travestiliğe özeniyorsan sakal bırakma sakal bırakıyorsan travesti kılığına girme.

Normalde Türkiye'nin eurovisiona katılması gerektiğini düşünenlerdenim ama Allah'tan 2014 yılında katılmamışız.

O kişinin katılması zaten yeterince bir sorumluluk saygı vs. göstergesiydi bir de kalkıp neden birinci yapıldı ?
Çok daha güzel performanslar varken üstelik bilemiyorum.

Çağdaş batı işte hikmetinden sual olunmaz

ceyda güzel
4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 13:53

Başarılı olanların değil birbirlerine gövde gösterisi yapan ülkelerin restleştiği arena mübarek. Bu yüzden Türkiye hiçbir zaman katılmasın.

Enes er
4 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 13:54

Kazanan tipe bakarsak katılmamamız gayet doğru yani Türkiye'den öyle tip çıkmaz

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET