Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
serhat_44

7 ay önce - Çrş 02 Nis 2014, 21:06

plaka geçici plaka mı yoksa 06 noolu plaka mı kullanacağız

cagdas44
7 ay önce - Çrş 02 Nis 2014, 22:34

Alıntı:
plaka geçici plaka mı yoksa 06 noolu plaka mı kullanacağız

Plaka geçicidir çünkü 06 T olarak test aracı plakası verilmiş.

serdar 44

7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 06:45

Arkadaşlar ara sıra oldugu gibi bu sabah da metrobuste apts ye bindim.Tam tramvay tadı var araç 26mt.Fakat tonajdan mı elektrik arızası mı ön planda bilinmez olur olmaz yolda kalıyor.Umarım bizim 25mtlik trambuslarda bu sıkıntılar olmaz.Kapıların dışarda açılıp kapanması büyük avantaj.Bakalım ilk araç ne vakit gelecek

Abdullah E

7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 08:21

Çok beğendim bu trambüsleri.Camlarında siyah olması tramvay havası katmış.Ön tekerlekleri de uygun bir aparat ile kapatırlarsa sanki rayda gidiyormuş gibi olur.

En son Abdullah E tarafından Prş 03 Nis 2014, 10:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

+Muhammed
7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 10:32

Git gide dahada ikna ediyor beni trambüs işi.. Abdullah Hocam ın dediği gibi camlarını siyah olması kalite katmış. . Ekstra Birşey miydi bilmiyorum.

Kataner dileklerini caddelerde estetik duruşu " acaba şehirde çirkin bir görüntü mü oluşacak " korkumu yemeğe yardımcı oluyor.

İyi bir hizmet olarak anılacak bu iş.

ahmet_44

7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 11:04

bana göre tramwaydan geri kalır yanı yok, hatta artısı var...fiyat olarak da 1/5 fiyatına mal oluyor...şimdiden hayırlı olsun...emeği geçenlerin ellerine sağlık...diğer şehirlere örnek olacağı kesin...

saueem
7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 12:12

Kapak resimdeki gibi olacak...
  (+)
  (+)

Alıntı:
Çok beğendim bu trambüsleri.Camlarında siyah olması tramvay havası katmış.Ön tekerlekleri de uygun bir aparat ile kapatırlarsa sanki rayda gidiyormuş gibi olur.

+Muhammed
7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 15:53

(+)

3 tane kamera gördüm.. yeşil renkle belirttiğim alanlar. Arkada ve sağ tarafındakilerle birlikte en az 6 dış kamera olacak demektir.

Sarı alanda Malatya Büyük Şehir Belediyesi yazıyor gibi.. şekli yapmışlar..

Mavi alanla sinyali gösterdim ki bu bence pproblem olabilecek derecede küçük, dikkat çekmesi sıkıntı oluşturacak bir sinyal. Daha büyük bir sinyal led ya da lambası entegre edilme ihtiyacı oluşturabilir.

Malum trafik içinde akacak trambusler ve kocaman bir araca göre hizaya gelmek isteyen diğer sürücüler daha dikkat çekici, belirtici sinyaller bekleyecektir.

serhat_44

7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 16:04

Silinsin...

+lvnt44
7 ay önce - Prş 03 Nis 2014, 16:14

ingilizler malatyayı trolleybus kullanan şehirler arasına eklemişler avrupa bizi farketti..

http://tbus.org.uk/news.htm

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM