Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Süha
13 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 15:40
[İST-B1.80] - İskelede Ne Kadar Beklerim?Alıntı:
Eskihisar-Topçular ve Sirkeci-Harem arabalı vapur seferlerini kullanan yolcularımıza yepyeni bir hizmet sunuyoruz.. Bu hatlarda seyahat edecek yolcularımız iskeleye gelmeden, 3436 kısa mesaj servisinden yararlanarak iskeledeki ortalama  bekleme sürelerini öğrenebilecekler.

EVDEN, OFİSTEN ÇIKMADAN...

Bundan böyle yolcularımız gemiye binmeden önce evde, ofiste, arabada, iskeleye geldikleri takdirde ne kadar süre bekleyeceklerini 1 SMS ile öğrenebilecekler...

Arabalı vapurla seyahat edecek İDO yolcuları, biniş için ortalama ne kadar bekleme süresi olduğunu kısa mesajla öğrenebilecekler. Bilgilendirme servisi kapsamında, ilk etapta Eskihisar, Topçular, Sirkeci ve Harem iskeleleri hizmet verecek.

YENİLİKLER İLE HAYATINIZ KOLAYLAŞIYOR...

Servisten yararlanabilmek ve biniş iskelesindeki bekleme süresini öğrenmek için ESKIHISAR, TOPCULAR, SIRKECI veya HAREM yazarak Turkcell 3436 Kısa Mesaj numarasına SMS göndermek yeterli olacaktır. Mesajın ardından bekleme süresi 90 dakikanın altında olan kullanıcılara bu süre dakika olarak bildirilirken, 90 dakikanın üstünde bekleme süresi olan kullanıcılara alternatif iskele ve sefer bilgileri de sunulacaktır.

İDO yenilikleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecek.


SERVİS NASIL ÇALIŞIYOR?

Eskihisar’dan gemiye binecek yolcunun, gemiye binmek için ne kadar süre bekleyeceğini öğrenmesi için;

Eskihisar yazà Turkcell 3436 Gönder

Cevap:

Eskihisar İskelesi ortalama bekleme süresi 10 dakikadır.İyi yolculuklar dileriz.

Servis ücreti 2 kısa mesaj ile ücretlendirilecektir. ( 4 Kontör)


Kaynak: http://www.ido.com.tr/?page=SubPage&kapsam&am ...&ln=TR

İDO teknolijiyi geliştirme çabalarına girmiş ama keşe bunu hücra yayını kanalını kullanarak yapsaydı.Turkcell in 436 Hücre kanalı var ama hiç kullandıgını görmedim ?? Yinede bunada şükür.


ozan19
13 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 15:46

Öncelikle bu msg ı bizimle paylastıgın icin tesekkür ederim.
Gercekten mantıklı bir uygulama ve up uzunca kuyruklar da engellenmis olacak Bu Proje Gediz de uygulansa daha faydali olmazmi arkadaslar?


Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 19:36

Osman'ın bilgisi güzel oldu. Madem teknoloji çağındayız, bundan arabalı vapur hatlarınn da bir şekilde faidelenmesi güzel bir gelişme... Bilhassa "Eskihisar-Topçular" hattında gerçekleştirilecek bu şekilde bir uygulama; muhakkak iskelelere yaklaşmakta olan araçlara tahmini bir öngörüde bulunabilmelerini sağlayacaktır.

Alıntı:
SERVİS NASIL ÇALIŞIYOR?

Eskihisar’dan gemiye binecek yolcunun, gemiye binmek için ne kadar süre bekleyeceğini öğrenmesi için;

Eskihisar yazà Turkcell 3436 Gönder

Bu haberi de ilk defa wowTURKEY kanalıyla öğrenenler arasından, bu derece hızlı bir şekilde son haberleri kendilerine ulaştıran sitemize teşekkür etmek isteyen üyeler için de:

wow yaz, bir boşluk bırak, teşekkür yaz, 35 88'e gönder...   (Hehhehehhee)

Akın KURTOĞLUANA SAYFA -> ULAŞIM