Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
LOJMANLAR YİNE SATIŞTA


ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
serkan_
12 yıl önce - Çrş 18 Ekm 2006, 08:17
LOJMANLAR YİNE SATIŞTA


--ANKARA'NIN EN GÜZEL YERİNDEKİ MİLLETVEKİLİ LOJMANLARI YİNE SATIŞTA.

   Ankara'nın engüzel semtlerinden Oran'da bulunan milletvekili lojmanları satılamıyor. Neredeyse tamamı çürümeye terk edilen lojmanların, tekrar satılması için TOKİ görevlendirirldi..
   Türkiye Büyük Millet Meclisi lojmanları B1 ve B2 blokta toplam 163 konut, ''açık artırma (teklif alma)'' yöntemiyle satışa sunuldu.

   Büyüklükleri 55 ile 220 metrekare arasında değişen konutlar, 139 bin 320 YTL'den başlayan muayyen bedellerle satışa çıkarıldı. Başvurular başladı. Ziraat Bankası Emek Şubesi'nce yürütülen başvuru işlemleri, 31 Ekim Salı günü saat 12.30'da sona erecek.
   Başvuru sırasında nakit olarak 20 bin YTL katılım teminatı yatırılacak. Alıcı adaylarından, satın alınmak istenen her taşınmaz için ayrı teminat alınacak.

   Taşınmazlar, açık artırmaya muhammen bedellerle çıkacak. Vadeli satışlar yüzde 25 peşinat oranı için 48 ay, yüzde 35 peşinat oranı için 60 ay, yüzde 45 peşinat oranı için 72 ay vade ile satılacak. Peşin ödemelerde, yüzde 22 indirim yapılacak. Ziraat Bankası, peşin alımlarda uygun koşullarda kredi imkanı da sağlayacak.
   Açık artırma, 31 Ekim Salı saat 14.00'de, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda yapılacak. Açık artırma noter huzurunda ve idarece düzenlenecek.
(HABER MERKEZİ)

www.ankaradayim.com


Erdal
12 yıl önce - Çrş 18 Ekm 2006, 18:50

Böyle idi;


(+)


Böyle oldu;


(+)


Haberde satılacak olarak belirtilen kısım resimlere göre sağ üstte ki yüksek 2 bina..cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet