Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
^^tuğçe^^
11 yıl önce - Çrş 26 Nis 2006, 17:48
çandarlıı

bence çandarlıya git çok güzel bir yarım ada harika bir yer dnizde güzel. dikili çandarlı iyi bir değişiklik olur.

seyyahYA

11 yıl önce - Çrş 26 Nis 2006, 18:41

izmirde öğrenciysen sanırım bornova da oturuyon bende öğrenciyim bende bornovada oturuyom istersen tanışalım beraber gezelim benimde böyle gezmeye dolaşmaya ihtiyacım var hem beniim de param yok inciraltına gideriz dolaşırız....tabi istersen ben böyle sosyalliklere her zaman varımdır..........  

m.ilem
11 yıl önce - Cum 28 Nis 2006, 01:40

@ yahya
Buca' da oturuyorum..Hemen gideceğim diye birşey yok, sadece wowca öneriler gelir diye açtım. İlerde önümüz yaz İzmir dışına bir kaçamak yapma fırsatı doğarsa fikir cepte olsun değil mi ama?

Ama izmir buluşması var bu kategorinin ilk konusu hem de bu haftasonu değerlendirebilirsin

Cevaplar için herkese tekrar teşekkürler Bazı arkadaşlar sormuş; baharlık bir tavsiye bekliyorum şu anda yani okul olduğu için en fazla 2 günlük bir programa göre bir rota belirlemeye çalışacağım.

arslanturegun
11 yıl önce - Cum 28 Nis 2006, 09:35

Hocam, AHMETR de yazmış. Foça...
Her mevsimde ayrı güzeldir. Hem de yakın.
Alternatif ise Kuşadası. Burada konaklayıp civarı gezebilirsin. Efes, Bülbül Dağı, Milli park, vs.

serdar alt
11 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 13:33

Sana 4 saatlik bir tavsiye, KUŞ CENNETİ.
Tam mevsimi.

Orhano
11 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 19:55

Bence Ege nin butun kiyilarini dolas.   ozellikle Eski Foca

En son Orhano tarafından Pzr 30 Nis 2006, 04:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Guldem
11 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 20:08

Sakin bir gezi istiyorsan Sirince'ye, alternatif bir tatil istiyorsan da Mugla'da Kelebekler Vadisine gitmeni tavsiye ederdim...

zihni usta
11 yıl önce - Prş 04 May 2006, 03:06

izmiri gezmek okadar zor değil mevsime  göre size birkaç tur önerebilirim:

bahar  izmir kemalpaşa yukarı kızılca kımız çiftliği torbalı ayrancılar hattı

yaz  izmir urla  içmeler manzara kahve barbaros ıldırı balıklıova gülbahçe iskele  hatti

yaz izmir urla kuşçular  demircili yağcilar zeytineli birgi manzara kahve  hattı

yaz izmir aliaga yeni foça eski foça bağ arası menemen  hattı

yaz  izmir aliağa şakran çandarlı hatti

yaz izmir aliağa şakran bergama kınık geri veya manisa hattından dönüş

sonbahar izmir turgutlu salihli bozdağ ödemiş tire torbalı hattı

kış izmir torbalı tire odemiş bozdağ dönüş aynı yol

bilerek çeşme hattını yazmadım..

herkese iyi günler....

m.ilem
11 yıl önce - Pzr 01 Ekm 2006, 00:29

Geçen hafta cumartesi burada belirtilen Eski Foça güzergahını tattım.
Eski Foça ve Foça arasında da koyları geze geze 23 kilometrelik yolu gezdim. Çok güzel bir gün geçirdim, tavsiyeleriniz sayesinde.
Bu vesile ile teşekkür etmek istedim.
Fotoları da önüzmüdeki günlerde ilgili başlıklara eklerim...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet