Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara-Kars yol yardımı

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
SERDARR1

3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 21:57
Ankara-Kars yol yardımı

Arkadaşlar ankaradan kars gidecegim güzergah önerileri nelerdir yardımcı olacak arkadaş varmı

Cemoli D18
3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:01

https://maps.google.com/

Burada üç alternatif var.

(+)  

(+)  

(+)

SERDARR1

3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:05

onlara bende baktım hangi yollardan daha iyi ... bunun hakkında bilgi almak istiyorum

WOWs
3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:07

Otobüs güzergahı
Ankara - Kırıkkale - Yozgat - Sivas - Erzincan - Erzurum - Kars
Yozgat - Akdağmadeni mola yerlerinden birisidir

Ahmet Arif Hoca

3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:19

En güzeli Tokyo üzeri aktarma git sen
Pakistan ı da görmüş olursun.

SERDARR1

3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:31

Alıntı:

En güzeli Tokyo üzeri aktarma git sen
Pakistan ı da görmüş olursun.

beklıyordum ne zaman hoca gelip başlıga dinamit koyacak diye sakın arama oradan bana peynir getir diye

talha58
3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:42

Yukarıda arkadaşımızın verdiği Ankara - Kırıkkale - Yozgat - Sivas - Erzincan - Erzurum - Kars yolu uygun bir güzergah olarak görünüyor. Sivas'ta mola verilebilir. Ben şu anda Kars Sarıkamış'tayım. Bu yolu kullanıyoruz genelde. İstanbul'dan gelenler ise Suşehri üzerinden geliyorlar Kars'a.

Yollar son derece iyi durumda. Erzurum Horasan'a kadar genelde duble yol. Sivas-Erzincan arasında Kızıldağ bölümünde dikkatli olmak ve yol durumunu önceden öğrenmek lazım. Erzurum Horasan'dan sonra Sarıkamış'a girmeden önce Karakurt bölgesi var. Oradan Sarıkamış'a kadar yaklaşık 20 km biraz yüksek ve duble olmayan bir yol. Sarıkamış ve Kars arası ise tamamen düz ve duble yol. Yaklaşık 55 km.

1-2 ay önce çok kısa alanlarda çalışmalar vardı Erzincan civarında. Ayrıca Sarıkamış-Kars arasındaki çalışma da bitti diye biliyorum.

SERDARR1

3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:43

kar nedenıyle kapanma aşırı oluyor mu

talha58
3 yıl önce - Sal 31 Arl 2013, 22:50

Şu an için kapanma olduğunu sanmıyorum. Havalar oldukça iyi. Kızıldağ ve Sakaltutan mevkilerine dikkat etmek gerekir.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET