Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 356
sanliizzet

4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 17:59

Alıntı:
11 yillik yol arkadasini cikarlarina dokundu icin yok etmeye calisana ümmeti satti ithamini siz hakaret olarakmi görüyorsunuz? Bence hakaret degil, dogru bir tesbit!
Hükümet Filistine koyulan ambargoyu yok etmek icin ugrasirken, birileri Israil sözcülügü yapip, ölen vatandaslarimizi sucladi, "otoriteden izin alinmaliydi" dedi... Hakaret benimki degil, asil hakaret budur!
AKP yok olacakmis, cok beklersiniz... Sizin iftira kampanyalarinizla bu millet iktidarini yok etmez, hic mewrak etmeyin.. Asil siz olanlari okuyamiyorsunuz... Camaat kendini bitirdi, artik kimse bu sinsi operasyonlari düzenleyenlere güvenmez... Nur cemaatinde yeri büyük olan Abdulkadir Badilli gibi zatlar bile hoca efendiyi ve hizmet hereketini bu son olaylar sonrayi agir ithamlarda bulunarak elestiriryor!


Bazı mevzular anlaşılamamış galibağa... Tam teşekküllü bir ordunun karşısına geçip de savunmasız, korumasız bodoslama dalmanın bir anlamı var mıydı? Karşında tam teşekkül İsrail ordusu var. Sen ise bir vapur ile bu ordunun içinden geçeceğim diyorsun. Kimsenin İsrail'i sevdiği ya da kutsadığı yok.

Aynı işi Kaddafi de yaptı. Amerika'ya meydan okudu. Sonuç?

Müslüman kuru gürültü değildir, yağmasa bile gürleyen de değildir. Zaten Ortadoğu'da adımız çıkmış: "Türkler esip gürlerler ama bir şey beceremezler". Adamlar doğru tespit yapmışlar.

İran'a bak. Sinsilikle, diplomasi ile, takıyye ile, sahtekarlık ile Türkiye'nin hayal bile edemeyeceği şeyleri beceriyor. Yakında Atom bombası yaparsa hiç şaşırmayalım. Ortadoğu'da, Suriye'de, Körfez'de, Lübnan'da, ta Pakistan'ın içinde at koşturuyor. Onu bırak, bizim bakanları bile bağlamışlar. Sen ne yapabildin Suriye'de, Irak'ta, Güneydoğuanadolu'da, Mısır'da?

Uyanalım. Dünya'da tek doğru benim, tek güçlü benim mantığı ile hareket etmenin anlamı yok. Kibir ve azamet yapmanın da sonu yok.


Musa Dmr
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:01

Ülkemiz üzerine oyunlar oynandığı bu kadar açıkken. Sırf Erdoğan gitsin de ne olursa olsuncu bir yaklaşımla ülke menfaatlerini görmezden gelenlerin aklına şaşarım.
Yolsuzluk filan hikaye bence. Varsa bi yolsuzluk hukuki süreç neyi gerektiriyorsa yapılır ve cezalar çekilir bu neyin tantanası. Erdoğan a hak verenleri de yolsuzluğu kabul edenler olarak görmek kadar saçma bişey olamaz.
Gerek kurlardaki dalgalanma gerek imaj zedelenmesi gerekse borsa da yaşanan kayıplar üst üste koyarsanız yolsuzlukla gittiği söylenen paraların essamesi bile okunamaz.

bu oyuna gelenler ülkemizin içine düşürülmek istenen durumlardan sorumlu olacaklardır. Ne vicdanlarına ne de çocuklarına hesap veremeyeceklerdir ileride...

Allah yardımcımız olsun inşallah.


akin87
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:02

Alıntı:
Sen ne yapabildin Suriye'de, Irak'ta, Güneydoğuanadolu'da, Mısır'da?


ya birakin bu yorumlari ...
Iktidar buraya el atmak istedi de icerdeki düsmanlar rahat durdu mu.
Tmm bencede daha fazla yardim vs. yapilabilirdi ama elini kolunu baglayan birde ic siyaset var.sanliizzet

4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:02
Kapışmalar Başladı...


Hoca'nın duası tutmaya mı başladı ne? AKP'de iç çatışmalar ve kapışmalar başladı. Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar, Erdoğan Bayraktar için ağır ifadeler kullandılar. Yakında Ertuğrul Günay da istifa eder bence. Sırada milletvekilleri var.

muratsoylu
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:03

------------------------------

En son muratsoylu tarafından Prş 26 Arl 2013, 02:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Rafet Hakan
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:04

Alıntı:
Başbakan, evinde paralar çıkan Sinan Aygün'ü milletvekili yapan Chp'ye soruyor ?

Alıntı:
'EVİNDEN 2,5 MİLYON EURO ÇIKAN ŞAHSI SİZ NEDEN MİLLETVEKİLİ YAPTINIZ?'


Siz şimdi paylaşmazsınız, Sinan Aygün'ün cevabı:

“Başbakan Erdoğan, benim kasamda bulunan 2,5 milyon Euroyu, rüşvet aldığı iddiasıyla tutuklanan Halk Bankası Genel Müdürünün evinden çıkan 4,5 milyon dolarla karşılaştırdı. Benim 35 yıllık bir ticari hayatım var. Kasamdaki para rüşvet değil, alın teriyle kazanılmıştır. Halk Bankası genel müdürünün 22 yıllık memuriyeti var. Bütün maaşını biriktirse bu kadar para biriktiremez. Halk Bankası genel müdürüyle beni karşılaştırmak, ne vicdana, ne matematiğe, ne kimyaya, ne cebire, ne de geometriye sığar. Benim için normal bir birikim olan 2,5 milyon Euro ile bir ‘gemicik’ değil ‘yatçık’ bile alamam. MASAK, yaptığım işlere bakarak, ‘Sinan Aygün’ün 2,5 milyon Euro ve üzerinde servete sahip olmasının mümkün olduğunu’ raporunda bildirdi. Bütün hayatımın incelendiği MASAK raporunda, herhangi birinden rüşvet aldığıma, haksız kazanç sağladığıma ilişkin tek bir satır yoktur. MASAK raporunda,’Aygün’le Ergenekona üye olmakla suçlanan kişiler arasında herhangi bir para alışverişine rastlanmadığı’ tespit edildi.”Karaman Ahmet
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:04

Alıntı:
Kapışmalar Başladı...

Hoca'nın duası tutmaya mı başladı ne? AKP'de iç çatışmalar ve kapışmalar başladı. Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar, Erdoğan Bayraktar için ağır ifadeler kullandılar. Yakında Ertuğrul Günay da istifa eder bence. Sırada milletvekilleri var.

Bu sizin temmeninizden ibaret...

Isleri gücleri tehdit, santaj, sinsi plan...

Önce bakan cocuklarini öne sürdüler, tehdit ettiler, sonra baktilar tutmadi, simdi bizzat basbakanin ogluyla saldiriyorlar...

Bu sinsi planin ardinda olanlar unutmasin, Türkiyenin, ümmetin gözünde sinsilikleri ile kendilerini bitirdiler, kendi, kendilerini yok ettiler, rezil oldular!


En son Karaman Ahmet tarafından Çrş 25 Arl 2013, 18:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


akin87
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:05

Alıntı:
Hoca'nın duası tutmaya mı başladı ne?

kesin öyledir ne de olsa Allah (c.c.) dostu dimi
Yoksa yahudi dostu mu ?

Bu olaylara sevinenlere aciyorum. Iktidari düsürmek icin her yolu mübah görmek acayip bir olay. Olan ülkeye oluyor. Yahudisi, Amerikani ve Avrupalisi ellerine avusturuyor.


MeteHan!
4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:06

Alıntı:
Hoca'nın duası tutmaya mı başladı ne?


Hoca dua etmedi, beddua etti !!!


Ertuğrul MERTEL

4 yıl önce - Çrş 25 Arl 2013, 18:06

Hoca'nın bedduası tutar veya tutmaz Allah bilir .

Ama resmen Devlet çatırdıyor kardeşim .
Siz bu depremin basit olduğunu ve giderilebileceğini mi sanıyorsunuz şakdak ... Milletin ayağını sağlama alması ve çok dikkatli hareket etmesi lazım ...
Tekrar ediyorum okumayanlar için bir değeri varsa diye .

Ümit1 BOP merkezinde bize düşen payın 80 öncesindeki gibi Kontrollü kaos değil Kontrolsüz - kontrol edilemeyecek şekilde - kaos idi.
Cemaat bunu anlasın yeter ...
Ve ben de bu öngörüyü ciddi şekilde doğru buluyorum izlenimlerimle ...

Allah Milletin yardımcısı olsun ve samimilerin ...sayfa 356
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET