Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Burç

11 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 08:01

Murat Erol 4
11 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 10:40

okan555
11 yıl önce - Sal 26 Eyl 2006, 00:00
Yunanlılar

Alıntı:
Fakat Ingiliz askerleri onları Türk sanıp tekmeleyip hatta öldürerek geri püskürttüler.Haliyle denize döküldüler.

Alexandros

11 yıl önce - Sal 26 Eyl 2006, 12:40

Alıntı:
Tuslara basmaya baslamadan evvel bir dusunun BU BOLGEDEKI TUM MEMLEKETLER AYNI KAZANDA KAYNIYOR ve AHCI VEYA AHCILAR KEPCEYI ISTEDIKLERI YONDEN VE ISTEDIKLERI ZAMAN VE ISTEDIKLERI BICIMDE KARISTIRLAR.

Yunanistani 1. Dunya harbinde Anadoluya yolliyan kimdi ? (Yokki Yunanistan istemiyordu, ama cikarlari olmasaydi, onsuzda (Yunan ordusundan bahsediyorum) isgale basliyabilirdiler.

Cikarlar degistikten sonra Ingiliz, Italyan ve Fransiz isgal kuvvetleri pasa- pasa bir mermi dusmeden Turkiyeden ayrildilar ve yerine iki komsuyu birbirine dusurten kim ? (Sanirim mahallemizin muhtari degil.) Iki toplumun kardesliginden bahsetmiyecegim cunku her iki taraftada bazi kisiler bu kelimeye karsi korkunc alerjileri vardir.

Anadolu Rumlarini  vapurlara bindirmiyen kimdi Turklermi yoksa Emperyalist guclermi ?

Kibrista Turkiyeyi ve Yunanistani garantor yapanlar kimdir ? Turkiyeye ve Yunanistana bu garantorluk sevdasi, bu golge oyunu bu kadar sene butcelerimizen alinan paralar kimin cebine girdi? Yollara , okullara, hastahanelere ve alt yapiya para harcayimiza habire Istakoz gibi girtlagimiza kadar gereksiz silahlar doluyuz.

Turk ordusuna Kibris Turk azinligini korumasi icin cikarmaya izin veren ve  yesil isik yakan kimdi ?

Adada Turk ve Yunan askerinden baska kimin askeri veya askeri ussu var ?

Turk ordusunu Kuzey Iraka sokmiyan kimdir ?

Kibrisi AB'ye aldiktan sonra, Turkiyeye "Ya Kibrisi Cumhuruyetini tani ve limanlarini ac veya Ab'ye girmesin diyen kim ?

Her seferinde Egenin karsi tarafindan selamlar diye yazmak istiyorum, ama ben bu topraklarin insaniyim. Aslinda belki bedenim yabanci diyarda ama emin olun kalbim ve ruhum Istanbul icin carpiyor. (anliyana)

Hoscakalin Alexandros

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet