Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
koray 2
13 yıl önce - Prş 02 Arl 2004, 13:33

uzun bir ara sonradan merhaba. Bence izmir dediginiz gibi mukemmel iyi planlanmis ve genel olarak guzel gorunuyor. bazi fotolar ayni amerikanin california taraflarina benziyor. Yani turismi, ekonomisi ve insani cok degisik. isaklandirmalar da cok guzel. Ama ben izmir'e hic gitmedigim icin bilmiyorum, yagmur suyu boru hatlari iyi yapilmismi. Yani tabi izmir, ankara, ve istanbulun yagmur suyu boru hatlari Turkiye'nin en iyisi olur ama izmir en iyisi mi?

Yani ben Avustralya' nin en buyuk sehirinde yasiyorum (sidney) ve bugun baya yagmur yagdi ve neredeyse her yol su icinde kaldi. Tabi gelismis ulke gibi de, yagmur soyo boru hatlari yeterli gelmiyor bir cok yerde.

Misafir 8c3

13 yıl önce - Prş 02 Arl 2004, 14:47
izmir

ben izmiri guzel insanlari modern diye duydum da pek eylenceli oldunu duymadim....istanbulda yasamis olan biri izmiri cok sýkýcý bulyo..izmirden biride istanbulu sevmiyo genelde...onu anliyamiyorum pek...

Misafir fde

13 yıl önce - Prş 02 Arl 2004, 17:57

Fotoğraflarda hem kendimizin hem de sevdiklerimizin,ve şüphesiz sevdiğimiz yerlerin,
en iyi haliyle görünmesi için çaba gösteririz. Bunda yadırganacak birşey yok,bence fotograflar başarılı. Ve çok sevdiğim bu şehre biraz filtreleyerek de olsa daha da beğeniyle bakmamı sağlıyor. Ellerine sağlık...

iskender-fl
13 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 06:47

Izmir son zamanlarda projeleriyle chykysh yapmaya bashlady. Ama shu gerchek ki eski "Istanbul, Ankara , Izmir" uclusunden Izmir yerini kaybetti , bunu belki de Antalya'ya kaptyrdy, ozellikle turizmde ve kendi imajiyla. Artyk Turkiye'deki birchok kent bir biriyle yaryshyr oldu. Belediye bashkanlaryna, ishadamlaryna , sanatchylaryna , sivil toplum kurulushlaryna , yan gelip yatmak yok bundan sonra! Ya oteki shehirlerle yaryshyrsynyz ya da kentinizin imajyni daha rekabetchi , atylgan , yenilikchi olan bashkalary golgede byrakyr.
Sadece Turkiye bashka ulkelerle deghil , Turkiye'deki kentlerde birbirleriyle yarishiyor.
Dogdugum kent Izmir'e en azyndan psikollojik olarak destekliyorum.
Haydi bakalym Smyrna , Homeros'un yashadygy , dunyayi muhteshem mitolojik kaynagiyla derinden etkileyen , o efsanevi metropolis!

Tarpan
13 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 07:37

ch, sh gibi atraksiyonlar gereksiz...

iscanliahmet
11 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 00:36

Gökhan Turhal

11 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 00:51

İzmir, canım İzmir eskisi kadar yeşil olmasa da, eski mandalina bahçeleri bile artık az kalsa da gene de güzeldir. Eskisine göre şu an durumu daha da iyi ve eskisinden daha hızlı gelşiyor canım İzmir.

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet