Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Cem Telgeren
15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 21:40
BUR » E1.05. Bursa Ulaşım Grubu Toplanıyor

Bursa ulaşım grubu olarak birbirimizi daha yakından tanıyabilmek,Bursa ulaşım soruları ve sorunlarına çözümler üretebilmek ve de en önemlisi Bursa Ulaşım sorunlarının çözümünde wowTURKEY üyeleri olarak Bursa'da daha etkin bir rol oynayabilmek için yapabileceklerimizi tartışabilmek ve fikirler üretebilmek amacı ile bir buluşma tertiplemek istiyorum.Bursa ulaşımı ile ister mesaj yazıp katkıda bulunan isterse sadece mesajları okumakla yetinen tüm üyelerimizin bu buluşmaya katılmalarını bekliyorum.

Öncelikle bu konu ile ilgili fikirlerimizi bu başlık altında toplayalım konu olgunlaştığında buluşma tarihini ve buluşma yerini netleştiririz.

NOT:Ulaşım konusu Bursa da yaşayan herkesi ilgilendirdiğinden ulaşım sayfalarımıza ilgi göstermeyen diğer Bursa grubu üyelerininde katılmasının yararlı olacağını düşünüyorum.

yasar_gul

15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 21:57

Cem abi Tebrik ederim güzel bir konuya değinip hem dostlukları pekiştirmek , hemde Ülkemizin Güzide İllerinden olan ve İlk Başketimiz Bursa nın ulaşım sorunlarını değerlendirmek güzel bir fikir.
Bende fikir açısından şöyle bir öneri getirmek istiyorum ; Bursa Büyük Şehir Belediyesi nin Ulaşım Müdürlüğünü ziyaret edip buluşma orada yapılsa nasıl olur ? - Hem Belediye Başkanı da ziyaret edilir Wowturkey adına hemde kalite artar
saygılarımla...

kıvanç

15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 22:22

ben burulaş'a mesaj yazmıştım,ziyaret etmek istiyoruz diyerek..bursa ulaşım forumunun linkinide vermiştim.ancak cevap gelmedi..
bilginize..saygılar

Cem Telgeren
15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 22:26

Alıntı:
Bursa Büyük Şehir Belediyesi nin Ulaşım Müdürlüğünü ziyaret edip buluşma orada yapılsa nasıl olur ? - Hem Belediye Başkanı da ziyaret edilir Wowturkey adına hemde kalite artar

Sevgili Yaşar'ın teklifini zaten düşünüyorum da önce biz bir buluşup tanışalım sonra bu gibi faaliyetleri olgunlaştırıp hayata geçiririz.

Murat Erol 4
15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 22:48

bursaya günübirliğine gelsem , otobüs  resmi çekme olasılığım ne kadardır? hangi semte hangi saatlerde gitmem gerek?
son sorumu örnek ile açayım. Örneğin istanbulda belli noktalara belli saatlerde gidilirse otobüs yoğunluğu daha çok oluyor. ornek: metro istasyonuna öğleden sonra gidildiğinde otobüs görme şansı daha az.

Hakan Aydın

15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 22:52

Bursa'da çalışan belediye otobüslerinin hemen hepsi Heykel'den geçer. İstemediğiniz kadar belediye ve özel halk otobüsü görebilirsiniz. Şehirlerarası çalışan otobüs görmek için otobana çıkmanız gerek...

Murat Erol 4
15 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 23:34

sadece  belediye otobüsü, şehirlerarası ve halk otobüsü konu dışı , saolun

Esen M

15 yıl önce - Prş 21 Eyl 2006, 09:16

Harika bir organizasyon olacak bu,
Tebrik ediyorum sizi.

Herşeyi guzel seyrin en buyuk sorunu ozel ve belediye ulasımları....
Ve ben bundan bıkmıs bır ınsanım.
Yaptıgım hersey yerıne ulasmamıs, oylece kalakaldıgım bır durumdur..

Tesekkur edıyorum sıze...

Salih Kuş

15 yıl önce - Pts 25 Eyl 2006, 09:46

Bursa ulaşımı için çok faydalı bir buluşma olacağını düşünüyorum.Bende katılmaya çalışacağım.Sorunları hep beraber tartışırsak çözüme daha kolay ulaşırız.Yüksek katılım olur umarım.  

Cem Telgeren
15 yıl önce - Sal 24 Ekm 2006, 23:05

Evet bu başlığı açtıktan kısa bir süre sonra Ramazan Ayı başladığı için Ramazanda buluşma tertiplemenin uygun olmayacağını düşündüğümden Ramazan Ayının bitmesini bekledim.Şimdi Bursa Ulaşım Buluşması Projemi tekrar gündeme getirebilirim.

Öncelikle katılmayı düşünen arkadaşlarımız buraya fikirlerini yazsınlar daha sonra buluşma tarihini ve mekanını hep beraber belirleriz.

sayfa 1
123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara