Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Cemoli D18
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 17:47

Alıntı:
Nazmi bey ortada zorbalık yok,saldırı yok.Çift taraflı anlaşmaya dayalı bi durum var.Ceza çekmek için ortada suç teşkil edecek bi olay olmalı her şeyden önce.Ben şahsen suç göremedim bu olayda..

Kamu vicdanında bu suçtur...

Alıntı:
Toplumda ahlaksizlik genclerin ahlaki seviyesi, uyusturucu ve icki kullanimi hep bunlar 2001 den sonra patladi.

Batı özentiliği bunlar teknoloji ile birlikte arttı her pislik.

Aksu23
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 19:03

60li yillardan beridir irtica tehdidi diye diye dinden uzaklasmis bir nesil insa edildi. Ozelikle de 90li yillarda bu had safaya cikti. Bu sucu isleyenler de muhtemelen 90larda 10lu yaslarinda insanlardi. Cumhuriyet kuruldugundan beridir yozlastik yozlastirildik. Beynimiz uckurumuza hukmedemedi. Ve sonuc orta da.. Bir kadehten birsey olmaz diyerek baslanan alkolik bir nesil yetistirdik. Zina buyuk gunah olarak gorulmez hale geldi. Zina icin alkol icin yasaklanmamasi adina eylemler yaptik.... yazik. Bu mesaji yazan yani ben dort dortlukmuyum asla...sadece icimi dokuyorum...

Musa Ardıç
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 19:57

Eger ortada bir suç yoksa ki! Var.

Bütün resmi kurumlarda çalışan ( özel sektör zor bir ihtimal) abazanlar için bundan iyi müjde olamaz.

Şimdi o kız çocuklarının babası, abisi vs... Devletin kesemedigi cezayı kesse dahamı iyi?

Ersin Güneş
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 20:05

müslümanlık arttıkça fuhuş artıyor diyen kişi bunu neye dayanarak söylüyor? nedir sizin Allah'la probleminiz? dinsiz avrupada her türlü fuhuş açıktan yapılıyor onlar da mı müslümanlaştıkça oluyor? dar düşünceler dar görüşler..

akın sarıbey

4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 20:21

Hocalar "kızlı-erkekli ev" ayarlamışlar desenize

Tuna Yersu
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 20:30

Alıntı:
60li yillardan beridir irtica tehdidi diye diye dinden uzaklasmis bir nesil insa edildi. Ozelikle de 90li yillarda bu had safaya cikti. Bu sucu isleyenler de muhtemelen 90larda 10lu yaslarinda insanlardi. Cumhuriyet kuruldugundan beridir yozlastik yozlastirildik. Beynimiz uckurumuza hukmedemedi. Ve sonuc orta da.. Bir kadehten birsey olmaz diyerek baslanan alkolik bir nesil yetistirdik. Zina buyuk gunah olarak gorulmez hale geldi. Zina icin alkol icin yasaklanmamasi adina eylemler yaptik.... yazik. Bu mesaji yazan yani ben dort dortlukmuyum asla...sadece icimi dokuyorum...

Kesinlikle katılmıyorum.

En büyük ahlaksızlıkları yapanlar arasında dindar görünenler de var. Örneğin Hüseyin üzmez ve niceleri.

Önemli olan eğitim, bilinçli vatandaş yetiştirmek akıldır bilimdir.

Buarada herkes şunu bilsin:

Ülkemizde üniversite hocaları 2 ye ayrılıyor:

a) Gerçek Hocalar

b) Çakma hocalar.

Gereksiz o kadar çok üniversite açıldıki bunları doldurmak için birçok insana hülle yolu ile ünvanlar verildi ve hoca yapıldı.

Olay budur.

Ersin Güneş
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 20:33

dindar görüşlü ahlaksız 10 da 1 iken dindar olmayan en az 10 da 5 tir dünya üzerinde tabi ahlaksızlık kavramınıza bağlı. bir insan dindar diye tertemiz değildir ama dinden uzaklaştıkça insanlarda ahlaksızlık artıyor. örnek olarak avrupa yeter de artar

farukman
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 20:37

Gunumuzde hocalarin nasil kadro aldiklari hangi gruplara uye olduklari belli. Gunumuzun muhafazakar hocalari da amma hizli ciktilar. Eger bu sekilde devam ederlerse kimse kizini okutmaz. Ayni osmanli zamani gibi. Batida bizim ahlaksizliklaeimizi ifsa eder. Subyanci tacizci diye.

Ersin Güneş
4 yıl önce - Pts 11 Ksm 2013, 20:42

tabi canım önceden olmuyordu ya böyle şeyler.. benim okuduğum üniversitedede oldu bu tarz bir olay. hocamızda muhafazakar değildi. insan olan her yerde ahlaksızlık vardır. avrupa gitsin önce haçlı seferleri sırasında tecavüz edilen yüz binlerce erkek kız çocuğun hesabını versin sonra gelsin bana sübyancı desin.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET