Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara Şehiriçi Ulaşımında Soru / Cevap / Yardım [ANK ]
Sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 100, 101, 102  Sonraki
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
crazyarif
11 ay önce - Prş 15 Ağu 2013, 17:38
Ulaşım Yardım

Merhaba arkadaşlar, konya yolu mevlana bulvarından sitelere nasıl gidilir?

Hatta tam adres vereyim, Dikmen Caddesi sonu, Doğa koleji önünden; Siteler Karpuzlu-1 Caddesine nasıl gidilir?

Konya yoluna çıkmam da mümkün

Tunç D.

11 ay önce - Prş 15 Ağu 2013, 18:49

Konya yolundan 104,105,195'ten birine binin hepsi Ulusa gider.Ulusta inip Gençlik Parkı'na yürüyün,Atatürk Spor Salonunun karşısında Ulus yönündeki duraklardan 396 ve 450 numaralı araçlar geçer,onlardan birine binebilirsiniz.

Sungurlar Timi
11 ay önce - Cum 16 Ağu 2013, 10:10

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, konya yolu mevlana bulvarından sitelere nasıl gidilir?

Hatta tam adres vereyim, Dikmen Caddesi sonu, Doğa koleji önünden; Siteler Karpuzlu-1 Caddesine nasıl gidilir?

Konya yoluna çıkmam da mümkün

Yabancıysanız ve/veya otobüsle uğraşmak istemiyorsanız, Dikmen Caddesi'nden Dikmen-Sıhhiye, KOnya Yolu üzerinden Gölbaşı-Sıhhiye dolmuşlarına binin. Sıhhiye köprüsünde inin. Karşıya geçin. Sıhhiye Köprüsünden Siteler tarafına neredeyse her dakika dolmuş var.

butman
11 ay önce - Pts 19 Ağu 2013, 23:36

Aştiden ulusa nasıl gidebilirim? eskiden dolmuşla gidiyorduk hemen aştinin çıkışından. şimdi dolmuş güzergahı değişti diyorlar doğru mu ?

mentos
11 ay önce - Pts 19 Ağu 2013, 23:50

iyi akşamlar batıkent endüstri meslek lisesine nasıl gidebilirim ankarayı hiç bilmiyorum kızılaydan toplu taşıtla en kolay şekilde tarif edebilir misiniz özellikle metro imkanı varsa çok iyi olur cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Tunç D.

11 ay önce - Sal 20 Ağu 2013, 00:05

@butman : Ankaraya binin,Kızılay'da inin,üst kata çıkın Metroya binin Ulusta inin,yaklaşık 350 m. Yürürseniz Ulus'a ulaşabilirsiniz.Eğer bununla uğraşamam derseniz,Aştiden çıkınca Konya Yolundan karşıya geçin,104 Nolu EGO otobüsüne binin,Ulus Meydanında indirir.

@mentos : Aştiden çıkın,Ankaraya binin Kızılay'da inin,üst kata çıkıp metroya binin (bu aktarma için tekrar bilet basmanıza gerek yok) son durak olan Batıkentte inin oradan taksiye binin,çok ta fazla tutacağını sanmam,en fazla 7,5-8 TL civarı tutar.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

engin_ank
11 ay önce - Sal 20 Ağu 2013, 00:24

Oradan sadece 240 ostim metro - çeşme otobüsü geçiyor. Kızılay'dan metroya binip ostim durağında ineceksiniz. 240 hattına bineceksiniz. Ama bu çok dolaşıyor.

Yada 220 - 221 - 297 öho otobüslerine binerek biraz yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Sungurlar Timi
11 ay önce - Sal 20 Ağu 2013, 10:28

AŞTİ'den Batıkent'e giden semt servisine binin (otobüsten indikten sonra kime sorsanız gösterir, zaten aynı katta). Yolculardan yardım alın, gerekli tarifleri yaparlar. Şehir merkezinde cebelleşmeye gerek yok.

@ cevap veren kişiler: Ankara'yı hiç bilmeyen birinin kafasını ne karıştıryorsunuz. Cevaplarınız pratik olsun. Batıkent'e ulaştıktan sonra, EML'ye de sora ede ulaşılır.

mentos
11 ay önce - Sal 20 Ağu 2013, 11:43

yorumlarınız için çok teşekkür ederim herkese iyi günler

Sungurlar Timi
11 ay önce - Prş 22 Ağu 2013, 11:49

Akyurt-Balıkhisar'da, Havalimanı Yolu'na paralel yolda fabrikalar var. Bunlara 442 hariç nasıl gidebiliriz. Hasköy dolmuşu yakın geçiyormuş ama sefer sıklığı nedir. Çubuk EGO/ÖTA'larına uzak mı ?

cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet