Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ebru gozde demir
5 yıl önce - Pts 02 Oca 2012, 19:39

kötü başladık 2012 ye .. (

Sait_71
5 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 02:14

Ölenlerden Salih Erkeç isimli işçi babamın yakın arkadaşıydı. Allah rahmet eylesin. Bir gün bu Mühimmatlar yüzünden Kırıkkale haritadan silinecek ama ne zaman bilmiyorum. Tr'deki bir çok merkezi Kırıkkaleye kaydırmışlar mühimmat olarak. Bu tür yerlerde çok üst düzey teknolojinin olması lazım..

(ki bazen o bile yetmiyor görüldüğü üzere... Dün akşam ölen işçi babamlarlaydı. Gece mesaiye gitmiş, haberi alınca şok olduk. Kader'den öte yol yokmuş )

tolga yılmaz
5 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 02:26

1997 deki patlamanın videosu ,büyük geçmiş olsun ,allah rahmet eylesin

Sait_71
5 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 02:35

92 patlamasında tüm dükkanların camları inmişti. Amerikan bilimkurgu filmlerindeki halkın kaçışmaları gibi, Kırıkkale halkı Ankaraya kaçmaya çalışıyordu Ankara Kırıkkale otoyolu mahşer yeri gibiydi. O zamanlar Şehirdeki bir yüksek parka tüm tv kameraları konuçlanmış çekim yapıyorlardı. Her patlamada hepsi can havliyle yere yatıyorlardı. Bizim evde de o zmanlar eski tahta penceler ve ahşap kapımız vardı. Patlamanın etkisiyle kapı kırıldı camlar indi. Çok kötüydü. Hatta o zamanki yangının yer altına gömülen uçak füzeleri ve bir takım patlayıcılara ulaşmadan engellendiği söyleniyordu. Eğer onlara ulaşsaymış bu kadarla kalmayabilirdi. Allah kimseye yaşatmasın.

Bekir Yal
5 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 11:39

Eski patlama Yunan ajanlarının işiymiş bu da ajan işi olabilir mi ?

aBOZKURT36
5 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 11:52

Ölenlere rahmet diler ve ailelerininde başı sag olsun

kaşkay
4 yıl önce - Sal 20 Ağu 2013, 22:28
BU KAÇINCI

Kırıkkale'nin Hasandede beldesinde bulunan Makine Kimya Endüstrisi'ne (MKE) ait mühimmat deposunda akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlama sonrası 5 kişiden haber alınamadığı öğrenildi.

alpaslan120

4 yıl önce - Sal 20 Ağu 2013, 23:11
kırıkkale barut tesislerinde patlama

tek tesellimiz ölen ve yaralanan yokmuş,az önce haberleri izledim...patlama barut üretim tesislerinde olmuş,cephanelik veya mühimmat depolarında değil

turan toksoy
4 yıl önce - Sal 20 Ağu 2013, 23:15

Bu kaçıncı patlama

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET