Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Bim'de Satılan Harika Ürünler
« önceki   123 ... 789 ... 212223   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Yılmaz Edessa

1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 09:37

Çikolata ve şekerleme ürünlerinin büyük bölümünü Şölen üretiyor sanırım.

Reklam, raf, fazla eleman giderleri olmadığından iyi firmaların farklı isimlerle çıkardığı ürünleri satıyorlar ve ucuz oluyor. Şölen oldukça kaliteli bir firmadır zaten. Bu yüzden abur cuburları hem ucuz hem güzel.

Bora Cankut Görgen
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 11:18

1:Bim ürünlerini ben beğenirim.Süt ürünleri güzel oluyor.Hiç bir yerde %100 dana ürün bulamasak bile Dağhan Et ürünleri %100 dana imiş.Pembe renkli et ürünlerine kanmayın.Hele ki o Aknaz İnek peyniri.O da çok güzel.En azından diğer markalar gibi keserken dağılmıyor

En son Bora Cankut Görgen tarafından Pts 12 Ağu 2013, 22:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

murat012191
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 11:32

Alıntı:

1:Bim ürünlerini ben beğenirim.Süt ürünleri güzel oluyor.Hiç bir yerde %100 dana ürün bulamasak bile Dağhan Et ürünleri %100 dana imiş.Pembe renkli et ürünlerine kanmayın.Hele ki o Aknaz İnek peyniri.O da çok güzel.En azından diğer markalar gibi keserken dağılmıyor

2:
Alıntı:
Bu arada ben BİM'in açılımını Birleşik İstanbul Mağazaları olarak duydum bir kaç kere..

Ben de BİM'in Açılımını Birleşik İslam Marketleri olarak Duydum Bir kaç kere internette

ben de açılımını "BÜYÜK İNDİRİM MARKETLERİ" diye biliyorum.

Mert Karakoyun
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 11:34

Hakkımızda
Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2011 yılında da sürdürmüştür. Satışlarda gerçekleştirdiği %25’lik artış bunun açık göstergelerinden biridir. 2011 yılı içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 338 yeni mağaza açarak mağaza sayısında %11 oranında büyüme kaydeden BİM, faaliyetlerini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmak amacındadır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

http://www.bim.com.tr/Categories/108/hakkimizda.aspx

Ökkeş Özhanekçi

1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 11:40

Bim'de satılan ürünler içerisinde kötü ürün olduğunu düşünmüyorum.Fiyat olarak piyasanın en ucuzudur kalite olarak da iyidir gayet.

Ökkeş Özhanekçi

1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 11:43

Bim'in sattığı helvalar ve kuruyemişker özellike çok güzel fiyat olarak da iyi.

Bir arkadaşım var sürekli Le Cola içer o diyorki Abi buna başladım başlayalı başka Cola içemez oldum asidi de CocaCola gibi hemen kaçmıyor diyor ben Cola içmem bilmiyorum ama Bim'in meyve suları gayet kaliteli TAMEK üretiyormuş.

mmetin42
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 19:17

Alışverişte genellikle tercihim Bim'dir
Neden tercih ediyorum !!!
Kalite
Fiyat
Güleryüz
Hizmet

Osman36
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 19:20

bu sıcak yaz günlerinde içinin buz gibi olması yeter bence

tugcanaslan
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 19:39

Dost yoğurt ve Konserve Barbunyasına bitiyorum, öğrencilik dönemimin vazgeçilmez yiyeceği idi

İsmet Bayramoğlu
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 19:46

Bim kendini yenilemesi lazım.Biraz daha modern tasarımlı marketler açsınlar,marketlerin içi depo gibi ilgi çekmiyor.Çoğu malı iyi fakat bir kere makarna almıştık makarna tencereye yapıştı berbat bir şey idi.Bir de genellikle annelerin bim taraftarlığını anlamıyorum.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET