Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muş'ta silahlı kavga: 6 ölü

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
MeteHan!
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 12:45
Muş'ta silahlı kavga: 6 ölü

MUŞ'un Bulanık ilçesinin Eskiyol Köyü'ne bağlı Aşağı ve Yukarı Bayraklı mezraları arasında ot yüzünden çıkan silahlı kavgada, ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
Alıntı:

Bulanık'a 36 kilometre uzaklıkta, Erzurum sınırına yakın Eskiyol köyünün Yukarı ve Aşağı Bayramlı mezralarında oturanlar arasında çayırda ot biçme yüzünden kavga çıktı. Bugün sabah saatlerinde çıkan olay, Dost ve Kundolar aileleri arasında tırpanlı, kürekli ve daha sonra da silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada ilk belirlemelere göre 6 kişi yaşamını yitirdi, 5 kişi yaralandı. Yaralılar, Muş ve Erzurum'daki hastanelere kaldırıldı. Jandarma köy ile mezralarda sıkı güvenlik önlemi alındı. Soruşturma sürdürülüyor.

http://haber.stargazete.com/guncel/musta-silahli- ...ber-772994

Allah akıl fikir versin. Ot yüzünden adam öldürülür mü yahu. Yok yere 6 ölü.

helink
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 13:08

bence ot bahanedir, başka sorunları vardır bunlerın...

Uğuray
site denetçisi
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 13:51

Allah akıl fikir versin.
Neler oluyor anlamak güç.

Kayıp
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 13:52

Alıntı:
ot yüzünden çıkan silahlı kavgada, ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.

Ottan b.ktan sebep dedikleri bu olsa gerek.

Koray Zorlu
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 15:38

ot derken esrar anladim normal karsiladim ama icerigini okuyunca bildigin cim bicme yuzunden oldurmusler birbirlerini saka gibi ne sinir varmis millette boyle allah akil versin

yusufyuşa23
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 16:41

Ot bu işin bahanesi.Genelde bu tür olayların altında hasetlik yatıyor.Bölge insanını iyi kötü tanıyorum.Çoğu kavgalar aile içi veya akrabalar arasında oluyor.
Alıntı:
bence ot bahanedir, başka sorunları vardır bunlerın...

alibjk
4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 17:43

Sonra vay efendim Aziz Nesin haksız.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET