Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Siirt'te Tecavüz Depremi...Toplumun çöktüğü an...
« önceki   123 ... 111213

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
ahmetgülen
4 yıl önce - Cmt 29 Arl 2012, 11:14

Ne töresi be, resmen sapıklık, akraba eş dost demeyip tecavüz ediyorlar.
Bu kadar ahlaksızlık olurmu, aynı adamla konuşsan mangalda kül bırakmaz, din iman delikanlılık vs sayar.
Demek ki eksik olduğu yönlerini sayıyor.
Bu tür adamlarda Allah korkusuda yoktur.

ahmetgülen
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 13:09

Yeni tecavüz olayını yayınlamam istenmedi ki silinmiş, olabilir.
Yalnız önceki benzer olayların mahkeme sonucunu paylaşayım.
Alıntı:
Yargıtay 14. Ceza Dairesi, Mardin'de 13 yaşındaki N.Ç'ye tecavüz edilmesi ile ilgili 32 sanıklı davada, yerel mahkemenin "N.Ç'nin sanıklarla rızasıyla birlikte olduğu" yönündeki kararını onadı.

Bir yandan tecavüzcüler asılsın deniyor, bir yandanda küçük çocuğun kendi rızasıyla olmuş denip salınıyor.
Bizim hukuk sisteminin tamamen elden geçmesi lazım.

visa
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 23:07

Işte bu yüzden Türkiye AB' ye alınması gerekir.

Koray Zorlu
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 23:18

yahu resit olmayan bir cocuk icin rizasiyla birlikte oldu diye bir sey olabilir mi. rizasiyla birlikte olsa bile velisi sikayetci oldugu takdirde direk tecavuz kapsaminda degerlendirilir bu kadar sacmalik olmaz. . .

Alıntı:

aynen. turkiye nin ab ye girmesini istedigim tek nokta hukuk duzeni icin. girsin ve biraz hukuk dersi alsin. . .

Kurtuluş21

4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 23:22

Şahsen Çocuk istismarları ile çocuk yaştaki evlilikleri bir tutuyorum bence o yaştaki evlilikler cinsel istismarı meşrulaştırmaktan başka birşey değildir.
Bu sorunun en temel çözümünü eğitim olarak görüyorum, ama kastım ahlaki bilinç dahilindeki eğitimdir, zira diplomalılarında böylesi iğrençliklere bulaştığınıda görüyoruz.

OkanY
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 23:27

1 olay olunca toplum mu cokuyormus?

Hatirlatirim size bu ulkede 76 milyon insan var

akın sarıbey

4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 23:45

Alıntı:

Hukuk kuralları toplumu düzeltmeye yetmez. Eğer bir toplumu düzeltmek istiyorsanız ihtiyacınız olan Ahlak kurallarıdır. O da maalesef Avrupa'da yoktur. Bu yüzdendir ki Avrupada da çocuk istismarı çok yüksek seviyede. Anlayacağınız Hukuk kuralları engel olamıyor maalesef. Tabi bunu derken cezalar ağırlaştırılmasın demiyorum. Gerekirse İdam edilsinler, hadım edilsinler.. Ama cezalar ne kadar ağır olsa da Ahlaki yoksunluk yaşayan insan bunu gizli gizli yapacaktır.

Alıntı:
Umarız Almanlar bu kadar aptal değildir ve tatile Türkiye' ye gitmez.
Alman kadınlarının da zenci erkekleri istismar ettiğini düşünüyorum. Şaka bi tarafa Almanyaya göre hala çok iyiyiz. Eğer benim orda yaşadığım döneme göre (2005-2007) büyük bir evrim geçirmedilerse tabii.

http://gvnet.com/humantrafficking/Germany.htm

En son akın sarıbey tarafından Pzr 14 Tem 2013, 23:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET