Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
SERDARR1

4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:00

ılk önce site kuralları geregi bütün mesajı büyük harflerle yazmamalısın

mesajıma gelince ben sebeblerini acıkladım neden olamayacıgını. sen nasıl olacagını acıkla

Osman_61
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:09

http://www.zondabus.com/en/NewsView.Asp?ID=539
yukarıda kendi sitelerinde konuyla ilgili haber var.Cherry de Sakarya'da fabrika kuracaktı ama hala bir gelişme yok.İnşallah lafta kalmaz.

Ertan Akyüz
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:13

Çinliler fabrika kurar Türkler uyur!Rantı falan boşverip gerçek ekonomi hedeflesek şimdi bu durumlara düşmezdik!

kekeş salman
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:20

Tamamen palavra. Böyle bir fabrika kurulmayacak. Sırf belediyeden birkaç kişi kendilerine Çin gezisi çıkartmak için böyle bir saçmalık uydurmuşlar.

AhmetDemir

4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:21

YAZI KARAKTERIMDEN RAHATSIZ OLAN TEK SENMISIN YOKSA SENİ BİR PARAGRAFLA ÖZETLEDİGİM ICIN BUNU KOMPLEKS YAPIP BENI UYARMA ZAHMETINDE BULUNDUN.BEBEK ÖLÜ DOGARSA MUTLU OLURSUN HANİ SIRALADIGIN ENGELCI BAHANELER OLUMSUZLUKLAR FAZLASIYLA COCUKÇA..KARAKTERINI BU KADAR ITICI YANSITAN BI TIP DAHA VARMI SİTEDE YOK SANIRIM.SENDE BOGAZI TUP GECITLE DEGILDE SANDALLA GECERIM DIYEN ZAVALLILARDANSIN DOGRUMU

Ahmet Kozanlı
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:27

Alıntı:
Turkish Parliament had an investigation on Zonda new energy bus

On 18th June, Turkish Parliament member OSMAN OREN and his colleagues had an investigation on Zonda new energy bus, aims to promote the new energy buses in CKD factory cooperation construction project process.Yancheng deputy mayor Zou shaoquan, the director of city car office Gu ruhua, the president of Zonda Group Xu liankuan and other leaders meet with guests.

The guests visited Zonda bus manufacture base and Zonda lithium ion power battery factory,and experienced Zonda the latest development of zero emissions, zero pollution, zero noise of pure electric bus.Mr. Xu introduced the present bus development situation to Mr. OSMAN.In recent years, Zonda bus actively respond to a nation call and committed to the r&d and industrialization of new energy bus.Now zonda bus in the traditional bus to new energy bus manufacturing industry transformation and upgrading of the period, and has obtained some achievements, especially in high power battery and electric control system and also leading level at domestic and abroad market.

During the meeting, Mr. OSMAN OREN said Zonda to build CKD factory in Turkey for the first time cooperation between the two countries got the Turkish government attaches great importance to high-level officials, And on behalf of the Turkish government commitment in this cooperation project give policy, taxation, land, people, and all aspects of support. Hoped this CKD project could be a bridge of cooperation between the two countries, to promote more communication and cooperation between China and Turkey. Moreover, Mr. OSMAN also invite Yancheng city government delegation to Turkey.

Yancheng deputy mayor Zou shaoquan showed warmly welcome to Councillor OSMAN OREN and his colleagues, showed gratitude to Mr. OSMAN OREN’s invitation and represented Yancheng government to support this project cooperation, serve the best service to guests.Hope that both sides can have more cooperation, finally to achieve win-win cooperation.

http://www.zondabus.com/en/NewsView.Asp?ID=539

Zonda bus firmasının internet sitesinden, Siirt milletvekili Osman ÖREN tarafından bir ziyaret gerçekleştirilmiş Zonda firmasına, bazı olumlu yaklaşımlar var, umarım gerçekleşir, niyet aşamasında kalmaz.

En son Ahmet Kozanlı tarafından Pzr 14 Tem 2013, 14:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

SERDARR1

4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:27

senın gorunce secım oncesı bos bos vaat sallayan . polıtıkacılar aklıma geldı her seye olur yaparız dıyen tip

sen sordum sorulara cevap bıle veremıyorsun kı bos bos konusuyorsun.

AhmetDemir

4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 14:36

PROFESÖR BEBEK ÖLÜ DOGAR YADA DOGACAK DIYOSA DOGRUDUR..PROF HALA SANDAL TERCIH EDIYOR SAL DAHA IYI ASLINDA...Arkadaşlar karşılıklı iyi niyet anlaşması yapılmıs..guzel gelısmeler bunlar Siirt için gayet olumlu.Valinin açıklaması var tesıslerın bıtım suresı zemın calısmaları bununla bırlıkte ilk üretimler icin tahmını 2014 başları oldugu belırtılmıs.Zonda tesıslerınde uretım aşamasında dunyada özellikle kendi kıtasında söz sahıbı parca ulaştırma montaj iş bitırme teslimat gunumuz şartlarında artık gayet basıt ayrıntılar ..siırt org.sanayide tesıs zemın calışmaları devam ettıgı ıcın gönul rahatlıgıyla HAYIRLI OLSUN DIYELIM KÖRÜ KÖRÜNE PEMBE TABLO CIZMIYORUZ OLUMLU BAKALIM BAZILARI GIBI İSTEMEZÜÜÜÜK demiyelım artık

tarhanaci
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 15:50

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/isotlar_tata_xe ...cak-882744

İsotlar Grup'da Adana'da tata xenonu üreteceklerini söylemişlerdi..Ancak böyle bir fabrik hiç kurulmadı..

yusufyuşa23
4 yıl önce - Pzr 14 Tem 2013, 16:54

5-6 yıl önce Elazığ'a Hollandalılar kamyon fabrikası kuracaktı.Ama yalan oldu.Üzülerek söylüyorum Siirt'teki bu yatırım haberi büyük ihtimalle balon çıkacaktır

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET