Ana Sayfa  

Tuna Yersu

Pts 08 Tem 2013, 13:31  

Alıntı:
Tuna yersu senin bu sözüne ve senin samimiyetine inanmıyorum. Senin de CHP liderinin de bir samimiyet sorunu olduğu aşikar bu artık gezi olayları ile tescillendi artık marka oldunuz samimiyetsizlikte..

Kimseyi inandırmak zorunda değilim zaten.

Bu arada ben CHP li değilim, Kılıçdaroğlunu başarısız buluyor ve değişmesi gerektiğini söylüyorum.

Kendiniz gibi düşünmeyen herkesi CHP li ve Kılıçdaroğlunun avukatı gibi görmeniz sağlıksız bir düşünce, siz hiçbir zaman empati kuramazsınız bu düşünce tarzı ile.

Gezi olaylarında ortalığı yakıp yıkanları defalarca eleştirdik ama görmek istemiyorsunuz. Zaten aklı başında her insan yakıp yıkmaya karşı çıkar zira bu gibi olaylar protestoyu amacından uzaklaştırır. bunu yandaş medya ve polis te çok iyi biliyor ve kullanıyor.

Ama sulandırarak sorunları görmezlikten gelerek yokedemezsiniz. Karşınızdakileri anlamaya çalışın biraz.

Alıntı:
Gezizekalılar

Hakaret etmekten vazgeçin artık. Bir bayana palayla saldırıp tekmeleyen yaratığa bir delikanlı olarak söyleyeceğiniz birçift laf yoksa canınız sağolsun ne diyim.

mesajı beğendiniz mi?
Berat Öz

Pts 08 Tem 2013, 13:43  

Bir palalı saldırgan eylemcinin birine saldırdı diye ağzından köpük ve salyalar çıkaranlar yüzlerce çapulcunun halka ve polise köpek gibi saldırmasını ise görmemezlikten geldiler.Bu forumda veya ülkenin neresinde olursa olsun bunları görmeyip palalı birini diline dolayan her kimsede zerre kadar haysiyet yoktur.

mesajı beğendiniz mi?: +4
35CEM35

Pts 08 Tem 2013, 13:44  

Yahu orantısız zeka ile övünen geziciler değilmiydi?
Bende övündekleri kelimeyi söylüyorum, zekası ile övünen geziciler=gezizekalılar.
Geziciler aynı söylemle övünüyor, biz de aynı söylemdeyiz hakaret oluyor.

Bir delikanlı olarak memleketi yangın yerine çeviren gezicilere tepki veririm ben,
İtsanbul'u yakanlara pala sallayana olsam olsam destek olurum.
Sizler yakıp yıkanlarla kolkola hepimiz Taksim/gezi/cart-curt olurken iyi demi...

Başkasına molotof, taş, vs demokratik hak,
Benzerini karşıdan görünce delikanlı gibi eleştirsene vırvır da vırvır.
Hadi be sizde, gezizekalılar...

mesajı beğendiniz mi?: +4
Cem D18

Pts 08 Tem 2013, 13:45  

Sorun palalıyı eleştirmekse olur eleştiririz iyi bir şey yapmadı.

Peki vandalların yaptığı ne idi ? Bana bunu açıklar mısın ?

Bunları görmezden gelen CeHaPe neredeydi ?

Palayı görürler zaten o da tek kişilik darbe o zaman ?

mesajı beğendiniz mi?: +2
Rüştü BAKMAZ

Pts 08 Tem 2013, 16:06  

Alıntı:
Bir bayana palayla saldırıp tekmeleyen yaratığa bir delikanlı olarak söyleyeceğiniz birçift laf yoksa canınız sağolsun ne diyim.

Molotofla ve kaldırım taşıyla saldırsaydı kahramanınız olacaktı ya bilememiş adam. Bir ayda iflas edince aklına gelmemiştir.

kadir g

Pts 08 Tem 2013, 16:10  

MÜEZZİN EYLEMCİLERE CAMİDE BÖYLE SESLENMİŞ

40 tane görüntü video çıktı hala başbakanın içki içtikleri videosu yayınlanacak,geç kalma başbakanım

mesajı beğendiniz mi?
Rüştü BAKMAZ

Pts 08 Tem 2013, 16:34  

Alıntı:
Türkiyede darbeyi konuşuyorduk ya

Hani ülkemizde sözde provası yapılan sonrasında Mısır da uygulanan

Darbe olacak şeklindeki mağdur söylemlerinden...

Nerden bu konuya geldik

Ak Parti kapatılsa...Parti kapatma yı öngören yasa kaldırıldı

Erdoğan İdam edilse... İdam 2000 lerde kalktı ve AB programı çercevesinde kaldırıldı

EE? Yani? Darbe falan olursa korkmayalım mı? Parti kapatılmayacak, idam falan olmayacak yani hemi? Bunlar nasılsa kanunla düzenlenmiş artık, öyle mi?

Yahu arkadaş, bu nasıl mantık? Darbeci kanun mu dinler? Mısırda görmüyormusunuz, zorbanın teki çıkıyor, hiç bir yasada, anayasada olmayan bir şekilde, Cumhurbaşkanını görevden aldığını, anayasayı askıya aldığını ilan edebiliyor..

Hangi kanuna göre bunları yapabiliyorlar?

mesajı beğendiniz mi?: +3
yusufyuşa23

Pts 08 Tem 2013, 16:42  

İktidarsızlık yaşayan bir genel başkanları olduğundan CHP iktidar olmayı başaramıyor
Alıntı:

chp'nin neden iktidar olamayacağının kanıtı...

mesajı beğendiniz mi?
Mehmet!

Pts 08 Tem 2013, 16:50  

Alıntı:
Ak Parti kapatılsa...Parti kapatma yı öngören yasa kaldırıldı

Erdoğan İdam edilse... İdam 2000 lerde kalktı ve AB programı çercevesinde kaldırıldı

Darbeciler işbaşına gelirse kanunlara bakarak hareket edecekler öyle mi?

Çok safsın kardeşim ya

MUSTAFA OZPINAR

Pts 08 Tem 2013, 17:16  

Alıntı:
Sen önce buna tahammül etmeyi öğren.

Sen evvela vatandaşın ''DEMOKRATİK PROTESTO HAKKI'' NA saygıyı öğren.

Alıntı:
İstersen her Pazar festival yap, canlarım benim.
Tırıs tırıs evinize dönersiniz akşamleyin.

Sandığı hazmedene kadar her hafta festival yapıp eğlenin.

Tırıs tırıs dönmemişiz demek ki bugün GEZİ PARKI halka açıldı.Yoksa şu an mikserler oraya beton döküyor olacaktı.
HAZIMSIZLIĞA MAHKEME KARARLARI BİREBİR.ŞİŞKİNLİĞİ ALIYOR.

mesajı beğendiniz mi?: +1
Mesajları seç: