Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
metehan88
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 10:57

Alıntı:
Çağdaş zihniyet kadına el kaldırmamaktır, tekme atmamaktır, gözünü çıkarmamaktır, öldürmemektir.

Delikanlılık mıdır kadına şiddet uygulamak, ki oradan sadece geçen bir kıza palayla saldırıp tekme atmak!

Etrafı yakıp yıkanları zaten hep eleştirdim kesinlikle onları kimse desteklemiyor zaten.

Sorun ne biliyor musun? Ben bu adamın yaptıklarını doğru bulmuyorum, kadına el kaldırmasını kınıyorum, eleştiriyorum. Ama siz günlerce yapılan anarşistliği, ülkeye verilen hesap edilemez maddi ve manevi zararı görmezden gelip, yok sayıp eli palalı bir adama takılıp kalıyorsunuz. Niye o anarşistlerin yaptıklarını da yazıp onlar hakkında yorum yapmıyorsunuz? Tek tek saymayayım yapılanları gayet iyi biliyorsunuz. Onlar hakkında da yorum yapın çağdaşlıkla ilgisi var mı yapılanların ya da delikanlılığa sığıyor mu?

hakan sağlam
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 11:18

Molotof, taş, sopa,tabanca, yumruk, kafa atma,linç etme, ortalığı yakıp yıkma, talan etme, işeme, vücudunu teşhir etme, öldürme, kutsal değerlere saygısızlık, hakaret ve küfür etme bunlar son 1,5 aylık süreçte polise, vatandaşa ve hükümete karşı yapılan çirkin ve kabul edilemez eylemler. Bu eylemleri yapanları ağzına dahi alıp eleştirmeyen ve kınamayanlar kalkmış burada samimiyet sorguluyor, özgürlükten dem vuruyor, hak istiyor, adalet istiyor. Bir esnafın canı burnuna gelmiş bir halde kendini kaybedip elindeki satırla çevreye saldırmasının altındaki nedenleri irdelemeyip, ne oldu da bu insan bu hale geldi diye sorgulamadan adam üzerinden hükümete ve polise saldıranlar samimiyet testinden sıfır aldığınız bir süreçte konuşmaya, ağzınızı açmaya hakkınız olmadığını düşünüyorum.

Alıntı:
Etrafı yakıp yıkanları zaten hep eleştirdim kesinlikle onları kimse desteklemiyor zaten.
Tuna yersu senin bu sözüne ve senin samimiyetine inanmıyorum. Senin de CHP liderinin de bir samimiyet sorunu olduğu aşikar bu artık gezi olayları ile tescillendi artık marka oldunuz samimiyetsizlikte..

Uğur 23
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:11

Polis bunlara az bile yapıyor..

Batur

1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:15

Alıntı:
Şimdi hangisinde darbe görüntüsü var ben anlamadım. Bizim bildiğimiz darbede insanların toplanmasına izin verilmez, toplanmaya çalışanlar içeri atılır falan filan. Sizce hangisinde darbe olmuş gibi bir manzara var?

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3219897#3219897

Dün bir arkadaş Mısır’daki görüntülerle Türkiye’deki görüntüleri karşılaştırıp aklısıra ülkemizle, hükümetle dalga geçiyordu, bugün hangisinde darbe görüntüsü olduğunu anlamıştır artık.

En son Batur tarafından Pts 08 Tem 2013, 12:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

35CEM35

1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:16

Bu tomaya el hareketi yapan bit yavrularını palayla kovalayınca da suç oluyor demi!

Batur

1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:26

Binlerce çapulcu ortalığı savaş alanına çevirirken sesi çıkmayanlar, görmezden gelenler elinde palayla bir kişiyi gördüler diye demediklerini bırakmadılar. Palalı adam eylemcilere değil de polise saldırsaydı yine görmezden gelirlerdi.

35CEM35

1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:30

Alıntı:
Binlerce çapulcu ortalığı savaş alanına çevirirken sesi çıkmayanlar, görmezden gelenler elinde palayla bir kişiyi gördüler diye demediklerini bırakmadılar. Palalı adam eylemcilere değil de polise saldırsaydı yine görmezden gelirlerdi.

Palayla polise saldırsaydı, @direnpala diye şakşak yaparlardı.
Molotof atanlara laf yok, molotofçulara palayla dalana laf çok...
Gezizekalılar

Tuna Yersu
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:31

Alıntı:
Tuna yersu senin bu sözüne ve senin samimiyetine inanmıyorum. Senin de CHP liderinin de bir samimiyet sorunu olduğu aşikar bu artık gezi olayları ile tescillendi artık marka oldunuz samimiyetsizlikte..

Kimseyi inandırmak zorunda değilim zaten.

Bu arada ben CHP li değilim, Kılıçdaroğlunu başarısız buluyor ve değişmesi gerektiğini söylüyorum.

Kendiniz gibi düşünmeyen herkesi CHP li ve Kılıçdaroğlunun avukatı gibi görmeniz sağlıksız bir düşünce, siz hiçbir zaman empati kuramazsınız bu düşünce tarzı ile.

Gezi olaylarında ortalığı yakıp yıkanları defalarca eleştirdik ama görmek istemiyorsunuz. Zaten aklı başında her insan yakıp yıkmaya karşı çıkar zira bu gibi olaylar protestoyu amacından uzaklaştırır. bunu yandaş medya ve polis te çok iyi biliyor ve kullanıyor.

Ama sulandırarak sorunları görmezlikten gelerek yokedemezsiniz. Karşınızdakileri anlamaya çalışın biraz.

Alıntı:
Gezizekalılar

Hakaret etmekten vazgeçin artık. Bir bayana palayla saldırıp tekmeleyen yaratığa bir delikanlı olarak söyleyeceğiniz birçift laf yoksa canınız sağolsun ne diyim.

Berat Öz
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:43

Bir palalı saldırgan eylemcinin birine saldırdı diye ağzından köpük ve salyalar çıkaranlar yüzlerce çapulcunun halka ve polise köpek gibi saldırmasını ise görmemezlikten geldiler.Bu forumda veya ülkenin neresinde olursa olsun bunları görmeyip palalı birini diline dolayan her kimsede zerre kadar haysiyet yoktur.

35CEM35

1 yıl önce - Pts 08 Tem 2013, 12:44

Yahu orantısız zeka ile övünen geziciler değilmiydi?
Bende övündekleri kelimeyi söylüyorum, zekası ile övünen geziciler=gezizekalılar.
Geziciler aynı söylemle övünüyor, biz de aynı söylemdeyiz hakaret oluyor.

Bir delikanlı olarak memleketi yangın yerine çeviren gezicilere tepki veririm ben,
İtsanbul'u yakanlara pala sallayana olsam olsam destek olurum.
Sizler yakıp yıkanlarla kolkola hepimiz Taksim/gezi/cart-curt olurken iyi demi...

Başkasına molotof, taş, vs demokratik hak,
Benzerini karşıdan görünce delikanlı gibi eleştirsene vırvır da vırvır.
Hadi be sizde, gezizekalılar...

Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET