Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
İzmir ulaşım yardım sayfası
« önceki   123 ... 697071 ... 139140141   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
GeDiZ

1 yıl önce - Cum 21 Hzr 2013, 18:07

Alıntı:
Yarın lys için 525'e ek sefer verirler mi?

Sınav zamanları 412-525'e takviye muhakkak verilir, onun dışındaki birçok "ulaşım takviyesi" sözüne maalesef inanmıyorum sizler gibi.

Alıntı:
Gaziemir'den Katip Çelebi Diş Fakültesine nasıl gidilir?Yürüme mesafeli sık çalışan hatlar da olur.

Çiğli Balatçık'taki Katip Çelebi Üniversitesi'ne Bostanlı İskele'den 595, Çiğli Aktarma'dan 817 hat numaralı otobüsler gitmektedir.

"Katip Çelebi Diş Fakültesi" diye arattığımda ise Çiğli Maltepe Mahallesi'nde dekanlık binasının adresi veriliyor, burada adres ve iletişim bilgileri yer alıyor. 344/445 Evka2 - 247/447 Evka6 otobüsleri yakınından geçiyor diye de ekleyeyim.

Bana özel mesajdan ulaşırsanız size detaylı bilgi verebilirim çünkü hem tam adres net değil hem de Gaziemir'den ulaşmak için birden fazla aktarma yapmanız gerekiyor... 2-4 vesait olacaktır.

Saygılar

Çağatay891
1 yıl önce - Cum 21 Hzr 2013, 20:56

Alıntı:
"Katip Çelebi Diş Fakültesi" diye arattığımda ise Çiğli Maltepe Mahallesi'nde dekanlık binasının adresi veriliyor, burada adres ve iletişim bilgileri yer alıyor. 344/445 Evka2 - 247/447 Evka6 otobüsleri yakınından geçiyor diye de ekleyeyim.

Yeni olduğum için özel mesaj gönderemedim.

Alıntıdaki yer doğru yer.Arkadaş Turan'da 344ü kaçırdığı için 346 ile gelmişti.(Sanırsam Çiğli İtfaiye idi durak)
Gaziemir PTT(90 H.PIN.AKT.-152 MERKEZ-510 N.DERE-828G.EMİR GRJ.)'den bineceğim ya da Gaziemir Akbank(891 AKTARMA G.MİR GRJ)'tan bineceğim.İneceğim ve bineceğim durakları söyler misiniz?Bir de mantıklı mantıksız gibi şeyleri söyler misiniz?11'de randevum var.

Teşekkürler.

GeDiZ

1 yıl önce - Cum 21 Hzr 2013, 22:05

Alıntı:
Yeni olduğum için özel mesaj gönderemedim.

Alıntıdaki yer doğru yer.Arkadaş Turan'da 344ü kaçırdığı için 346 ile gelmişti.(Sanırsam Çiğli İtfaiye idi durak)
Gaziemir PTT(90 H.PIN.AKT.-152 MERKEZ-510 N.DERE-828G.EMİR GRJ.)'den bineceğim ya da Gaziemir Akbank(891 AKTARMA G.MİR GRJ)'tan bineceğim.İneceğim ve bineceğim durakları söyler misiniz?Bir de mantıklı mantıksız gibi şeyleri söyler misiniz?11'de randevum var.

Teşekkürler.

20081 kodlu Çiğli İtfaiye Durağı'nda inip yürüyebilirsiniz, fazla bir mesafe yok; Gümrük'ten kalkan Çiğli yönüne giden 128-295-329-342-346 hatları bu duraktan geçer.

Gaziemir'den 90'a binip Lozan veya Tekel'e gelin ve bu hatlardan birini kullanın. Çevre Yolu'ndaki kavşağı geçtikten sonraki ilk durakta ineceksiniz. 344-247 Gümrük hatları olursa daha yakın tabi.

"Trafiğe girmeyeyim" dersen İzban'ı kullanabilirsin. Absürt olan bir diğer aktarma merkezi olan Çiğli Aktarma(ÇAM) yerine Anadolu Caddesi'ne çıkarsan daha iyi olur senin için. 20086 kodlu Çiğli Belediye Durağı'na çıkıp Karşıyaka-Gümrük yönüne giden herhangi bir otobüse binip 2. durakta inersen Çiğli İtfaiye Durağı'dır, ilk önerideki durağın karşı yönüdür ve yürüyebilirsiniz. En kötü ihtimal "Turan'da İzban'dan iner otobüse geçerim" dersen 20057 kodlu Turan Durağı'ndan ilk saydığım hatları kullanabilirsin.

Her zaman söylediğim gibi, "bildiğin ve emin olduğun yoldan git" Telefonundan internete girebiliyorsan verdiğim durak kodlarından hatları izle ve mağdur olma... Kendime göre alternatifi arttırırım da fazla öneri kafa karıştırır! 90+344/247 veya önerileri hat güzergahlarını inceleyerek değerlendirip kendi yolunu çiz, yoksa Bostanlı vapurunu dahi düşünebilirsin sana kalmış

Saygılar

utkud
1 yıl önce - Pts 01 Tem 2013, 00:43
180 Balçova - Konak

Arkadaşlar size bir sorum olacak. 180 hattı gece 25 geçelerde Balçova son duraktan kalkış yapıyor mu yoksa şoförün otobüsün boşaldığı yerde geri dönüp Konak yapma ihtimali var mıdır? Balçova son durak yakınında oturuyorum gece Üçkuyular'dan havalimanı otobüsüne bineceğim taksiye para baymak istemiyorum.

GeDiZ

1 yıl önce - Pts 01 Tem 2013, 01:44

Alıntı:
Arkadaşlar size bir sorum olacak. 180 hattı gece 25 geçelerde Balçova son duraktan kalkış yapıyor mu yoksa şoförün otobüsün boşaldığı yerde geri dönüp Konak yapma ihtimali var mıdır? Balçova son durak yakınında oturuyorum gece Üçkuyular'dan havalimanı otobüsüne bineceğim taksiye para baymak istemiyorum.

Baykuş hareket saatleri aynen geçerli, 25 geçelerde Balçova'dan kalkış yapılıyor. Aracın boşaldığı yerden dönüş gibi bir durumu olamaz, zaten Narlıdere yönüne gidecekler buradan taksi ile yollarına devam ederler. Son durak 169-607 gibi aynı şekilde Balçova Son Durak'tır, Konak'tan gelen otobüs ilk servis tehir yapması dışında 20-23 geçe son durağa varır. Siz yine de 20 geçe durakta olun, Eshot'un saati ile sizin saatiniz arasında fark olabilir. Yalnız Üçkuyular'da çok uzun süre 202'yi bekleyeceksiniz, 02:00-04:00 havaalanı otobüslerine binecekseniz 180'in 01:25-03:25 seferlerini kullanmanız ve 40-45dk beklemeniz gerekiyor. Meşakkakli bir yolculuk olacak diyebilirim, Allah yardımcınız olsun. Hayırlı yolculuklar...

Saygılar

Erkan_T
1 yıl önce - Pts 01 Tem 2013, 10:49

Alıntı:

Özel mesaj atamadım.

Hiç uğraşma kardeşim, zaten taksiye vereceğin para ile baykuşa vereceğin para nerdeyse aynı olacak.
En fazla 2 lira üzerine koyarsın.
Gediz' in dediği gibi de 45 dk bekleyeceksin hiç gerek yok.
Maliyede ineceksin birde valizin varsa karşıya geçeceksin, taksi ile daha rahat olur senin için.

Sen bilirsin tabi yine de.

can9999
1 yıl önce - Pts 01 Tem 2013, 11:30
Bozyaka SSK dan -- İzmir Optimuma Hangi Otobüsle Gidilir

Arkadaslar Bozyaka SSK dan -- İzmir Gaziemir Optimuma Hangi Otobüsle Gidilir.
SSK nın hemen 1 dk lık uzaklıgında oturuyorum yani BOZYAKA SSK HASTANESİNE göre tarif verebilirsiniz

mehmet20
1 yıl önce - Cum 05 Tem 2013, 20:40

Çiğli Egekent İzban Durağından Buca Çocuk Islah Evine Nasıl gidilir?

Salih Akın Şahin
1 yıl önce - Cum 05 Tem 2013, 20:45

İzban ile Koşu istasyonuna gelin , oradan Akıncılar yönüne çıktığınız zaman Nato'ya doğru yürümeniz yeterlidir.

mehmet20
1 yıl önce - Cum 05 Tem 2013, 20:50

Alıntı:
oradan Akıncılar yönüne çıktığınız zaman Nato'ya doğru yürümeniz yeterlidir.

Kaç dakikalık bir yürüme mesafesi olur tahminen?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Ege