Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
fatalrhymer
11 yıl önce - Pts 07 Ağu 2006, 17:03

geçen sene bi hocamız ile geziye gelmiştik. şehrin dışında olmasının dışında herşey harika. özellikle arka tarafında mükemmel bir bahçe yapmışlar. ama malesef resim çekemedim

nadir_dokna
11 yıl önce - Cmt 26 Ağu 2006, 14:04
:(

Ah ahhh UİB ile ilginç bir anımı anlatmak istiyorum sizlere ;
Ben muhasebeciyim sene 2004 aylardan ağustos hava öle sıcak ki burnun direği yanıyor kafanda yumırta pişer organize sanayi inde. Mesleğim gereği oraya işim düşdü büroda kimse tam olarak bilmiyor yerini, diyorlarki sadece istastondan in BTSO na geldiğinde sola dön. Bende tamam dedim. Neyse saat 10:00 suları idi sola dödüm bir hizmetli ağabey vardı orda ağabey dedim nerde bu UİB binası beni yanına çekdi elini omuzuma attı ve dediki ;

- Arabanız varmı
 Dedi
- Hayır dedim
- Bak evladım (elini karşıya doğru uzattı ) şurda pembe bir silinti bina var görüyormusun _?
- Hayır ağabey .
 Dedim
- İyi bak dedi
  Bakdım
- Heh gördüm ee dedim _!
- Tam orası dedi
- Ağabey yanlışın olmasın
  Dedim
- Yook yaa dedi bende sabah ordan geldim
  Dedi  
Neyse ben ya Allah Bismillah diyip başladım yürümeye. Araba yok taksi de yok hadi var karşıda emek tarafında zaden parada yok o kadar. Yürüdüm yürüdüm yürüdüm ve en sonunda o silik pembe bina varya meğersem kahverengi imiş ve işde hikayenin bomba kısmı kafamı az daha kaldırdım birde ne göreyim  küçük sanayi istasyonu Allaaaaaaaaaaaah dedim başka birşeyler dedim ama neyse şimdi birde onun dönüşü vartabi içeri girdim ve bir bakdım soğuksu içebildiğim kadar 15-20 dakka su işçimişimdir sanırım işde o gün bu gün UİB işimin düşmemesi için mükellefleri ihracatçı yapmıyorum olanları da kendilerini gönderiyom muhasebeciler yapamıyor diye  

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA