Ana Sayfa  

Köftesi Meşhur Olan Yerler
Sayfa: Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki
cevap yaz Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
Haldun Turan

Çrş 27 Mar 2013, 21:57  

İstanbul Lezzet Köftecisi - Bodrum Bitez

Bodrum Bitez'de bulunan bu köfteciyi bilenler bilir ve lezzetli köfteleri vardır. Fotoğrafdaki özel spesiyallerinden olan kaşarlı köfte. Gerçekten epey başarılıdır köfteleri. Burada çiğ köfte ve tavuk ürünleri de mevcutdur. Tavuk kanadı çok leziz yemiştim. Bodruma yolu düşenlere tavsiye ederim.

http://www.facebook.com/pages/%C4%B0STANBUL-LEZZET-K%C3%96FTEC%C4%B0S%C4%B0/197072630325050

(+)

mesajı beğendiniz mi?: +3
Güven Hoca

Cum 12 Nis 2013, 11:40   Fırsat buldukça bu lezzetleri tatmak lazım

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

mesajı beğendiniz mi?
FİLİZ B

Cum 12 Nis 2013, 11:52  

Köfte adı duyduğunuzda İzmir gelecek aklınıza.

mesajı beğendiniz mi?
Güven Hoca

Pzr 21 Nis 2013, 00:45  

Valla İzmir'i bilmem ama şuna doyum olmuyor
Yakında Gemlik ve Bozüyük'lüler de yaşadı.Oralarada geliyormuş

(+)

(+)

(+)

(+)

mesajı beğendiniz mi?
Güven Hoca

Pts 22 Nis 2013, 01:05  

Dikkat ederseniz ve de Yolüstü Lezzet Durakları veya Tadı Damağımda programında izlerseniz Köfteciler hep belli merkezlerde yoğunlaşmış durumda.2011`de Okul gezisiyle geldiğimiz İstanbul`da Sultanahmet çevresinde dönerci bulamayınca (çünkü olanlarda çok kazıktı) Sultanahmet Köftecisine zorunlu talim ettik ve yarım ekmeği 6 Liraya aldık.Halbuki Yusufta o zamanlar porsiyonu 6 TL iken Sultanahmet Köftecisi porsiyonu 10 TL ye veriyordu.Ben Yusufun yerinde olsam Bozüyük'e değil Ataşehir ve Laleli'ye açardım şubeyi.Bu konuda Köfteci Ramiz epey yol katetti.İnşallah yakında İstanbul,Ankara ve İzmir'e de açılır böyle şubeler.Adana'da ise Adana Kebap'ın tahtını yerinde yıkmak çok zor yani.Ama İstanbul çok büyük bir pazar.

mesajı beğendiniz mi?
M. Ali Özdoğan

Pts 22 Nis 2013, 16:15  

Alıntı:
1.İnegöl Köfte
2.Akçaabat Köfte
3.Tire Köfte
4.Çine Köfte
5.Adapazarı Islama Köfte
6.Salihli Odun Köfte
7.(Güneydoğu) Çiğ Köfte
8.Sultanahmet Köfteci
9.Akhisar Köfte
10.Tekirdağ Köfte
Yusuf Hocam yaşadığınız şehre Turgutluya haksızlık yapmışsınız.
Avşardaki köfteden haberiniz yok herhalde. Oranın köftesi meşhurdur. Hatta oradaki soğan kavurması köftenin önüne bile geçmiştir. Artı Turgutludaki Gamalı köftecisinin de hatırı sayılır müşterisi var..

Alıntı:
Ordu-Yalıköy köftesi çok meşhurdur.
Bir porsiyonla çok rahat doyarsınız ve daha yok mu diye bakınırsınız
Salata sınırsız, ayran sınırsız , ekmek sepette çay şirketten.
Bir porsiyon köfte ikramlarıyla beraber 6.80 lira civarı.

Ahmet Arif Abi oradaki bir porsiyon köfte Salihli Odun köftesinin 3 porsiyonuna eşittir o zaman..

mesajı beğendiniz mi?: +1
ahmetavcu

Prş 02 May 2013, 16:19  

(+)

(+)

Bu pazar günü İznikteki KÖFTECİ YUSUF USTA da yediğimiz enfes köfteler...Köfteci Yusuf Usta o bölgede tam bir marka oldu.Sanırım şube sayını altıya çıkarmışlar.Bence kesinlikle tavsiye edilmeye değer bir yer Yusuf Usta.

mesajı beğendiniz mi?
Hakan ERTÜRK

Prş 02 May 2013, 16:33  

Bilmiyorum belki Adanalı olduğum içindir ama köfteyi ben porsiyon değil de ekmek arası daha çok seviyorum.
Bursa'da ise klasik köftelerin dışında Pideli Köfte yenilmeye değer, değişik bir sunum ve lezzet.

mesajı beğendiniz mi?
Haldun Turan

Pts 06 May 2013, 11:51  

Bodrum Milas Köftecisi

Bodrum içinde yer alan Milas Köftecisi çok mütevazi bir köfteci ve buraya 2-3 kez gitmiştim. Yalnız köfte ve ciğerini gayet beğendim. Fiyatlara makul diyebilirim.8-9-10 liraydı. Burada et kavurma da var. Ama konumuz köfte olduğu için kısaca köftesini de tavsiye ederim diyorum

(+)

(+)

(+)

(+)

mesajı beğendiniz mi?: +2
Güven Hoca

Prş 16 May 2013, 16:24   KÖFTECİ FAHRETTİN - Bursa / Yıldırım

(+)

(+)

(+)

mesajı beğendiniz mi?: +1
Mesajları seç: