Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Vedat Erzurum

12 yıl önce - Cum 11 Ağu 2006, 13:04

Bünyesinde çalıştığım Kayı-Tur'a ait olan Adam&Eve hotelin bilgisayar ortamında hazırlanmış ve gerçeğiyle birebir olan, basınada dağıtılan resimlerini paylaşmak istedim sizlerle..  


 


 


 


  

Ve otel hakkında minik bilgiler;

Belek ormanı içerisinde 100 bin m² alan içinde olan Adam&Eve Hotels, denize sıfır konumlandırılmıştır. Havaalanına 35 km uzaklıkta olan Adam&Eve Hotels’in Belek merkezine uzaklığı ise 1 km..

434’ü standart olmak üzere 505 odası olan Adam&Eve Hotels’de 11 Deluxe Villa 2 tane de Grand Garden Deluxe odası yer almakta. Odalarda zemin yumuşak epoksi, duvarlar ise tamamen aynayla kaplı..


Oda banyolarında 1 adet duş ve odanın içerisinde bir adet terapi küveti bulunmaktadır. Duş; buhar, masaj ve müzik özellikleriyle, Terapi Küveti ise ses, ışık ve renk oyunlarıyla donatılmıştır. Her odada bir adet giyinme odası bulunmaktadır. Her odanın içerisinde 106 ekran Plazma TV yatağın karşısına konumlandırılmıştır. Günlük ihtiyaçlarınıza ve özel zevklerinize hitap edecek ürünlerin bulunduğu minibar ve mini market oda konforunuzu arttırmaktadır.

Kaynak: Kayı Grup Merkez    sayfa 2
ANA SAYFA -> ANTALYA