Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Konya Meram 80 binde Devr-i Alem Parkı (minyatür)
« önceki   12345 ... 272829   sonraki »
Ana Sayfa -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
MEHMET MEHMET
1 yıl önce - Cum 29 Mar 2013, 03:30

İsme bak, hey Allah'ım...

Yakında dev bir akvaryum yaparlar adını da -Denizler Altınta 80 bin Fersah- koyarlar...

şükrü arslan

1 yıl önce - Cmt 30 Mar 2013, 00:51

meram belediyesinin sitesinden alıntıdır ;

Alıntı:
Parkımızın dinozorlar bölümüne ise; “T-REKS” ismi uygun görüldü. Bu isim yeryüzünde yaşadığı belirlenen en büyük dinozorun ismidir.

hiç mi araştırmadınız en büyük dinazoru, dinazor parkı yaparken bu kafa ve bilinçle hareket ediyorlarsa vay halimize.

biraz araştırma yaparlarsa en büyük dinazorun isminin "t-rex" olmadığını anladıklarında dinazor parkın ismini değiştirirlerse hiç şaşırmam

oguz42

1 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2013, 04:05

Parkta inşaat seviyesinin %50 lere ulaştığı yönünde haberler var ama halen parkın konumu hakkında bilgiye ulaşamadım..

hakan sağlam
1 yıl önce - Cmt 17 Ağu 2013, 12:10

Alıntı:
Parkta inşaat seviyesinin %50 lere ulaştığı yönünde haberler var ama halen parkın konumu hakkında bilgiye ulaşamadım..
Oğuz bey haklısınız böyle güzel bir proje'nin nereye yapılacağı ile ilgili bir bilgiye ben de rastlamadım. Neyse ki, google earth gibi güzel bir program var orada biraz araştırma sonucu Meram ilçesi içerisinde bu proje olabilecek iki yer tespit ettim. Bunları sizlerle paylaşmak istedim. Bilin bakalım bu fotoğraflardan hangisi 1. sayfada ki proje?

(+)

(+)

m.gurbuz

1 yıl önce - Cmt 17 Ağu 2013, 14:41

Sanki 2. resim gibi. Yeri nerede?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> KONYA