Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Diyarbakır'da suyun yüzde 70'i kaçak - [EKONOMİ]
Sayfa: Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
bahadiraltundal

1 yıl önce - Prş 14 Şub 2013, 21:27
Diyarbakır

Wowturkey Site Denetçilerine.

Wowturkeyi artık uzun denecek kadar bir zamandır hergün ziyaret eden,paylaşımları zevkle takip eden bir üyenizim.Wowturkeyin site kurallarındaki 1.Maddesinde Türkleri,dinimizi,kültürümüzü.tarihimizi kötüleyen eleştiren.....kuralına bir şehrin tümünü zan altında bırakacak hakaret ,seviyesizlik aşağılık karekterlerin söylemlerinide ekleminizi rica ediyorum.

Diyarbakırda kaçak su,kaçak elektrik kullananın cezasını bu devlet en sert şekilde vermek zorundadır.Devlet Diyarbakırda kaçak elektrik suyun cezasını verirken ,bu ülkenin batısındaki dalavereci ,sahtekar,hortumcu.askere gitmez,vergisini vermez veleti zinalarada gereken cevabı vermelidir.

Site kurallarınızdan biride karşılıklı hakaret içeren cümlelerin kullanılmaması olduğunu bilmeme rağmen,sözlerim sadece burada seviyesiz ve atgözlüğüyle bakan içlerinde diyarbakır karın ağrısı olan bir kaç zata değil...Bunlara cevap verilecek yer burasıda değil.

Diyarbakırda faturalarını düzenli ödeyen %30-40 da asker,polis hemşireymiş.
Öncelikle şunu belirteyim o askeri ,polisi sizden daha çok sevdiğimi bilmenizi isterim.Polis,asker üzerinden bir takım ithamlarda bulunan diyarbakır düşmanları şurada şunu iyi bilmenizi isterimki,elektrik suyla diyarbakır gibi bir şehrin tümüne hakaret etmek sizin soyunuzun,ecdadınızın nerelerden geldiğini sorgulamaya gerek bir nedendir.

Kul hakkı yiyenlermiş...Sahtekarlığın ilmini yazmış yasal hırsızıların bu ülkenin nerelerinden çıktığını bir araştırın.Doğuluları pavyonculukla suçlamak,Doğuda olan en ufak münferit bir olayı bile,bütün doğu illerine mal edenlere sözüm,yazın googleye kızına pislik eden,anasını satan,torununa sarkan,hayatını kaybetmiş insana tecavüz eden,bebeğe pislik eden bakın bakalım nerelerden çıkıyor.Bu batıdaki bütün insanların böyle olduğunumu gösterir.

Akın yakup nickli insan müsvetesinin yorumunu yayınlıyorum;

Güney doğuda ve Doğuanadolunun bazı illerinde sanırım kaçak olmayan sadece insanlar onlarda genelde askerden kaçıyorlar.

Elektrik kaçak,
Su kaçak
Tütün kaçak
Çay Kaçak
Sigara kaçak
Mazot kaçak
Esrar kaçak
Eroin Kaçak
O kaçak
Bu da kaçak

Bunlar hep kaçak.Pekiya bu düğünlerde takılan altınlar,saçılan dolarlar,atılan mermiler ve silahlar nereden geliyor.
Hiçmi Müslüman değil bunlar.
Batı illerine gelirler
Seyyar satıcılık var,
Pavyonculuk var
Gayri meşru iş var

Doğuda askerlikten kaçarlar,Batıda işi kanuna uydurur,.yeri geldiği zaman peygamber ocağı kutsal olan bir görevi,parası olana yaptırmazlar.Sorarsanda Aslan gibide askerliğini yapmış derler.Kaçakçılık varsa bunu yapanlara ve devlete soracaksın.Bunlara tek tek cevap verecek değilim verdiğim zamanda sanki bunları destekliyormuşum algısı uyanacak.

Şunu iyi biliyorumki bu ülkede Kürt-Türk sorunundan daha vahimi bölgesel Milliyetçilik var.Yalandan eşşek olmaya, kıvırmayı gerek yok..Bunu her zaman dile getiren biriyim.Milliyetçiliğin kalesi Elazığda,Erzurumda ,Antepde işine gelmediği zaman doğulu oluyor.Üç dört yıl önce elazığda meydana gelen depreme sevinende aynı zihniyet,vanda meydana gelen depreme sevinende aynı zihniyet.Ben öz ve öz Diyarbakırlıyım ve türküm.Asimile olmuş,aslını inkar eden bir kürt değil.Türkoğlu Türküm.Diyarbakırın Bismil ilçesindenim.

Arkadaşlarım bir kürtten daha çok Diyarbakırlı hemşehrilerim,çocukluk arkadaşlarım,okul arkadaşlarım olarak hep hafızamızda yaşamıştır.Buda etnik kökeninden daha önde olması gereken bir tercih olması gerektiğine inanıyorum

Biz Türküz dediğimiz zaman bazı zavallılar,aslımızı inkar ettğimizi sanarlar.Kürdüm desem aslımı inkar etmiş olurum.Veya kürt olsam Kürdüm demektende gurur duyardım.Diyarbakırlı arkadaşlarımın çoğuda kürttür.

İşinize geldiği zaman Türk Milliyetçiliğinin fikir babası Ziya Gökalpın memleketi Diyarbakır Türk olacak,işinize gelmediği zamanda kaçakçı,bölücü,esrarcı olacak.

Kürt,Türk,Süryani veya arap o bölgedeki herkesi kaçakçı,terörist,hain ilan eden ve gerçek türk olmayan bu devşirmelere ne batıdaki gerçek türkler,nede bu vatanını seven kürt yada diğer etnik gruba mensup insanlar prim verir.

Ziya Gökalpın bir sözü

Türklük hâdimine Türk değil diyen, Soyca Türk olsa bile Türk değil piçtir

Cem D18
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 11:56

Alıntı:
Diyarbakırda kaçak su,kaçak elektrik kullananın cezasını bu devlet en sert şekilde vermek zorundadır.Devlet Diyarbakırda kaçak elektrik suyun cezasını verirken ,bu ülkenin batısındaki dalavereci ,sahtekar,hortumcu.askere gitmez,vergisini vermez veleti zinalarada gereken cevabı vermelidir.

Kardeş merak etme devlet yakalıyorsa haksızlık yapanı ve suçluyu cezasını her türlü verir.

Şahsen ben kaçak elektrik, su kullananlara hakkımı helal etmiyorum, aynı şekilde askere hortumcu vslere de hakkımı helal etmem

21ahmet
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 12:01

Diyarbakır'da yaşayan biri olarak bu başlık bana hiç inandırıcı gelmedi. İmkansız hatta.
Ek bilgi; Diyarbakır tatlı su bakımdan Türkiye'nin en zengin yeridir galiba. 1 milyondan fazla nüfusa rağmen musluktan akan su kana kana içiliyor.

musabulut
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 16:04

su pek önemli değil ama mardin'de ve diyarbakır'da çalıştığım için şunları söyleyebilirim ki adamın altında 160 bin liralık arabası var evini kaçak elektrikle ısıtıyor. ahırını bile ısıtan adam gördüm. bir fizik tedavi merkezinde bütün ufolar, klimalar gece giderken kapatılmadığını, sabah sıcak olsun, nasılsa para vermiyoruz diyen çok insan gördüm. mardin nusaybinde birkaç köye gittim ve kerpiç evlerde bile klima vardı. devlet bilmiyor mu sanıyorsunuz? başbakan Ceylanpınar'daki konuşmasında sadece kaçak elektrik haramdır dedi. yani bir devletin kaçakçılıkla, hırsızlıkla mücadelesi artık günah üzerinden yapılıyor.

21ahmet
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 16:12

Alıntı:
su pek önemli değil ama mardin'de ve diyarbakır'da çalıştığım için şunları söyleyebilirim ki adamın altında 160 bin liralık arabası var evini kaçak elektrikle ısıtıyor.

İhbar etseydin ya buradan hikaye yazmak kolay.

musabulut
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 17:53

sen ya okuduğunu anlamıyorsun ya da yazmak için yazıyorsun. başbakan bile dile getiriyor diyorum, herkes biliyor diyorum, kimi kime şikayet ediyorsun diyorum, ben kime ne diyorum...[/quote]

21ahmet
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 20:20

Asıl sen hayal kurmakta sınır tanımıyorsun. Şimdi benim gördüğüm kadarıyla ihbar sonucu, kaçak elektrik sonucu ceza uygulanıyor demeyeceğim haber göstereceğim.
http://www.aktifhaber.com/2-kilometrelik-elektrik-kablosu-703599h.htm
http://yurthaber.mynet.com/detay/sanliurfa-haberleri/ceylanpinarda-kacak-elektrik-operasyonu/643106
Lütfen 25 adet mesajın ile gelip insanlara çamur atma hikaye okuma. İhbar edersen o şahıs paşa paşa cezasını alır. Hırsızlık kötüdür ama yalan da kötüdür.

Serkan_21
1 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 20:38

bu haber güncelliğini yitirmiş saçma bir haber diski diyarbakırın en iyi işleyen kurumlardan biridir kaçkak su kullanma olayı günümüzde yoktur
sayın denetçilerden ricam güncelle alakası kalmamış yanlış bilgilerin olduğu başlık lütfen kilitlensin.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET