Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
SERDARR1

1 yıl önce - Pts 17 Arl 2012, 22:39

ücretsiz iyi bir antıvurus programı lınkı verebılecek var mı ?

Uğuray
site denetçisi

1 yıl önce - Pts 17 Arl 2012, 22:42

google da combofix arat çıkan sonuçlardan gezginlerden indir çalıştır ve bekle.

merve70
1 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 23:25
tarayıcılar açılmıyor

bilgisayarımda internet explorer ve google chrome vardı. bilgisayar yavaş çalışıyo diye internet exploreri sildim bugünde yanlışlıkla choreme da silindi ve şuan hiç bir tarayıcı açılmıyor, sistem geri yükleme yaptmama rağmen yinede açılmadı hata gösteriyor ne yapmam gerekiyor..yardımcı olurmusunuz...

Uğuray
site denetçisi

1 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 23:29

Sistem geri yükleme tarihini başka bir tarihe alabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Bir de o şekilde deneyin.
Bilgisayarınızda her hangi bir tarayıcı var mı yok mu?
Nasıl bir hata veriyor?

muharrem çakmak
1 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 23:41

Avira kullan. Tavsiye ederim. Hemde ücretsiz

Mühendis Ozi

1 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 23:48

En iyi çözüm bilgisayarı doğru kullanmayı öğrenmektir.
Anti-virüsler genellikle bilgisayarınızı kasmaktan başka bir işe yaramazlar, bazı zararlı yazılımlardan koruyor derseniz ki üstte de dediğim gibi doğru kullanarak zaten onlardan korunursun. Bazen işe yarıdığı da olmuyor değil tabii

Emir ERTEN
1 yıl önce - Prş 14 Şub 2013, 00:57

Bende de İnternet Exporer yaklaşık 1 yıldır çalışmıyor; hata veriyor. Zaten çalışsa da Mozilla veya Chrome'den vazgeçmem.İnternet Explorer artık bayağı geliyor. Şimdilik tek sıkıntım Denetim masasındaki çoğu simgeyi açamamam. Sanırım format vakti geldi.

Ertan Akyüz
1 yıl önce - Prş 14 Şub 2013, 01:00

İşletim sisteminin onarma/Yükleme cd sini takıp bilgisayarı onar komutunu ver ama bunu yapmadan önce dosyalarını yedekle sonuçta onarmak ta bir formattır ama kısa formattır.

merve70
1 yıl önce - Cum 15 Şub 2013, 00:07

Sistem geri yüklemeyi aynı tarihle yaptım ama yine olmadı...Şu an bilgisayarımı kullanamıyorum çünkü tarayıcı yok.. bütün arama motorları silinmiş ..

merve70
1 yıl önce - Çrş 20 Şub 2013, 00:41

Merhaba,
Bilgisayarımı yapılması için vermiştim ve geldi bende bilgilendirmek istedim; program ekle kaldırda windows bileşeni ekle kaldır bileşeninden explorer ı kaldırıp tekrar kurmuş yapan kişi..
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET