Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Berktuğ

2 yıl önce - Prş 27 Eyl 2012, 23:18
Bursa Otobüs Terminali'ne Hizmet Veren BURULAŞ Otobüsleri Hat ve Güzergâhları

“Bursa Şehiriçi Ulaşımı” ile ilgili olarak, çeşitli altbaşlıkların gruplandırılarak listelendiği yandaki indeksten faydalanabilirsiniz: BURSA ŞEHİRİÇİ ULAŞIM İNDEKSİ
Marmara Bölgesi'ne dahil olan diğer kentlerin Şehiriçi Ulaşımları ile ilgili olarak açılmış bölümlerin ana dağıtıcı haritasına, yandaki link yardımıyla ulaşabilirsiniz. MARMARA BÖLGESİ ŞEHİRLERİ KENTİÇİ ULAŞIM İNDEKSİ

Öncelikle mevcut başlıkları incelediğimde Bursa Otobüs Terminali'ne Hizmet Veren BURULAŞ Otobüsleri Hat ve Güzergahları ile ilgili başlığın olmadığını farkederek açtım. Bu konu hakkında tartışma ve sohbetleri de burada paylaşalım.

BURULAŞ'IN TERMİNAL'E HİZMET VEREN OTOBÜS HATLARI
HAT NO GÜZERGAHI TARİFE KODU
38 TERMİNAL - KENT MEYDANI - ATATÜRK CADDESİ

TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- AS MERKEZ-BUTTİM-ÖZDİLEK-BEŞYOL-KENT MEYDANI-FEVZİ ÇAKMAK CAD.-ŞEHREKÜSTÜ-TİMURTAŞPAŞA-ATATÜRK CAD.-İNÖNÜ CAD.-KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD.-ULUYOL-KENT MEYDANI-YENİ YALOVA YOLU-BEŞYOL-YENİ YALOVA YOLU CAD.-ÖZDİLEK-BUTTİM-AS MERKEZ-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

3
91 TERMİNAL - KESTEL GÖÇMEN KONUTLARI

GİDİŞ: TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- AS MERKEZ-BUTTİM-ÖZDİLEK-REAL KAVŞAĞI-11 EYLÜL BULVARI-ESKİ GEMLİK YOLU-İNÖNÜ CAD.-ZAFER BULVARI-ATICILAR-GÖKDERE BULVARI-ANKARA YOLU CAD.-OTOSANSİT-GÜRSU KAVŞAĞI-KESTEL KAVŞAĞI-BURSA CAD.-NAMIK KEMAL CAD.-ŞEHİT KOMİSER NİZAMETTİN YAVLAK CAD.-GAZİ CAD.-TURGUT ÖZAL CAD.-KESTEL GÖÇMEN KONUTLARI

DÖNÜŞ: KESTEL GÖÇMEN KONUTLARI-TURGUT ÖZAL CAD.-GAZİ CAD.-ŞEHİT KOMİSER NİZAMETTİN YAVLAK CAD.-NAMIK KEMAL CAD.-BURSA CAD.-KESTEL KAVŞAĞI-GÜRSU KAVŞAĞI-OTOSANSİT-ANKARA YOLU CAD.-GÖKDERE BULVARI-ATICILAR-ZAFER BULVARI-İNÖNÜ CAD.-ESKİ GEMLİK YOLU-11 EYLÜL BULVARI-REAL KAVŞAĞI-ÖZDİLEK-BUTTİM-AS MERKEZ-YENİ YALOVA YOLU CAD.-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ- TERMİNAL

5
91/G TERMİNAL - GÜRSU

GİDİŞ: TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- AS MERKEZ-BUTTİM-ÖZDİLEK-REAL KAVŞAĞI -11 EYLÜL BULVARI-ESKİ GEMLİK YOLU-İNÖNÜ CAD.-ZAFER BULVARI-ATICILAR-GÖKDERE BULVARI-ANKARA YOLU CAD.-OTOSANSİT-GÜRSU KAVŞAĞI-ŞEHİT CENGİZ TOPER CAD.-DR.SADIK AHMET CAD.-ATATÜRK CAD.-ZAFER CAD.-KARANFİL CAD.-GÜRSU

DÖNÜŞ: GÜRSU-KARANFİL CAD.-ZAFER CAD.-ATATÜRK CAD.-DR.SADIK AHMET CAD.-ŞEHİT CENGİZ TOPER CAD.-GÜRSU KAVŞAĞI-OTOSANSİT-ANKARA YOLU CAD.-GÖKDERE BULVARI-ATICILAR-ZAFER BULVARI-İNÖNÜ CAD.-ESKİ GEMLİK YOLU-11 EYLÜL BULVARI-REAL KAVŞAĞI-ÖZDİLEK-BUTTİM-AS MERKEZ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

5
92 TERMİNAL - BEŞEVLER

GİDİŞ: TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- BUTTİM-AVRUPA KONSEYİ BULVARI-ACEMLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI-ZÜBEYDE HANIM CAD.-HAT CAD.-ZÜBEYDE HANIM CAD.-ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ ALTI-DİKKALDIRIM CAD.-MİHRAPLI CAD.-BEŞEVLER CAD.-KARA FATMA HEYKELİ-BEŞEVLER CAD.-AHISKA CAD.-BİLGİNLER CAD.-GÜMÜŞDERE CAD.-KÜLTÜR MAH.PAZAR YERİ

DÖNÜŞ: GÜMÜŞDERE CAD.-BİLGİNLER CAD.-AHISKA CAD.-BEŞEVLER CAD.-KARA FATMA HEYKELİ-BEŞEVLER CAD.-MİHRAPLI CAD.-ESKİ BATI GARAJI-HAYRAN CAD.-DİKKALDIRIM CAD.-ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ ALTI-HAT CAD.-ZÜBEYDE HANIM CAD.- ZÜBEYDE HANIM DOĞUMEVİ-ACEMLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI-AVRUPA KONSEYİ BULVARI-11 EYLÜL BULVARI-YENİ YALOVA YOLU CAD.-BUTTİM-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

5
93 TERMİNAL - ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

GİDİŞ: TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- BUTTİM-AVRUPA KONSEYİ BULVARI-SOĞUKKUYU CAD.-İZMİR YOLU CAD.-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ-REKTÖRLÜK-İKTİSAT FAKÜLTESİ- ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ YURDU

DÖNÜŞ: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ YURDU-İKTİSAT FAKÜLTESİ-REKTÖRLÜK-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ-İZMİR YOLU CAD.-ACEMLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI-AVRUPA KONSEYİ BULVARI-11 EYLÜL BULVARI-YENİ YALOVA YOLU CAD.-BUTTİM-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

5
93/E GÖRÜKLE - TERMİNAL(EKSPRES)

GÖRÜKLE ATATÜRK CD.-ÜÇOLUK CD.-BAHRİYE ÜÇOK CD.-ZİRAAT FAKÜLTESİ-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YURTLAR-DEVLET ÇEVRE YOLU-YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULU

(NOT: CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ ÇALIŞMAZ)

5
94 TERMİNAL - TELEFERİK

TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- AS MERKEZ-BUTTİM-ÖZDİLEK-REAL KAVŞAĞI.-11 EYLÜL BULVARI-ESKİ GEMLİK YOLU-İNÖNÜ CAD-ANKARA YOLU CAD.-ALİ FERRUH YÜCEL CAD.-ALANCIK CAD.-GÖKDERE BULVARI-SETBAŞI-NAMAZGAH CAD.-IŞIKLAR CAD.-TELEFERİK CAD.-ÇİÇEK CAD.-KANUNİ CAD.-KAPLIKAYA-ERTUĞRUL GAZİ CAD.-ERTUĞRULGAZİ-TEYYARECİ MEHMET ALİ CAD.-DAVUTKADI-F.S.M CAD.-BEYAZIT CAD.-GÖKDERE BULVARI-ALİ FERRUH YÜCEL CAD.-ANKARA YOLU CAD.-ESKİ YALOVA YOLU-İNÖNÜ CAD.-11 EYLÜL BULVARI-YENİ YALOVA YOLU CAD.-ÖZDİLEK-BUTTİM-AS MERKEZ-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

5
95 TERMİNAL - ATAEVLER

GİDİŞ: TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- BUTTİM-AVRUPA KONSEYİ BULVARI-ALİ FUATKUŞCU CAD.-HÜRRİYET CAD.-ESENTEPE KAVŞAĞI-F.S.M.BULVARI-MELİSKÖY SİTESİ KAVŞAĞI-NİLÜFER HATUN CAD.-ULAŞIM SİTESİ-EMEK CAD.-NENE HATUN CAD.-ATAEVLER PAZARYERİ

DÖNÜŞ: ATAEVLER PAZARYERİ-NENE HATUN CAD.-EMEK CAD.-ULAŞIM SİTESİ-NİLÜFER HATUN CAD.-MELİSKÖY SİTESİ KAVŞAĞI-F.S.M.BULVARI-ESENTEPE KAVŞAĞI-HÜRRİYET CAD.-ALİ FUATKUŞCU CAD.-AVRUPA KONSEYİ BULVARI-BUTTİM-YENİ YALOVA YOLU CAD.- ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

5
96 TERMİNAL - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ

TERMİNAL - YALOVA YOLU - BEŞYOL - ETİBANK - MERİNOS KAVŞ. - STADYUM CD. - ALTIPARMAK CD. - TOPHANE - DEVLET HAST. - MURADİYE - ÇEKİRGE CD - ASKERİ HAST. - ÇEKİRGE D. HAST. - ACEMLER - OULU CD - MERİNOS - ETİBANK - BEŞYOL - YALOVA YOLU - TERMİNAL

5
97 TERMİNAL - EMEK

TERMİNAL - YALOVA YOLU - BATI ÇEVRE YOLU - F.KUŞÇUOĞLU CD. - YUNUSELİ - H.KINALICI CD. - YAMAN CD- HIDIRBEY CD. -HACI BEKTAŞ CD. - HAMİTLER - KAVAKLI CD. - HANCI CD. - EMEK DÖNÜŞ: AYNI

5
98 - 98/E TERMİNAL - SİTELER

GİDİŞ: TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- AS MERKEZ-BUTTİM-ÖZDİLEK-REAL KAVŞAĞI-OKUL CAD.-ALİ GALİP YALDIZ CAD.-KADİFELİ CAD.-ZAFER BULVARI-EĞİTİM VADİSİ-VATAN CAD.-11 EYLÜL BULVARI-YÜKSEK İHTİSAS HAST-PROF.TEZOK CAD.-ERTUĞRULGAZİ-SELÇUKBEY CAD.-SİTELER

DÖNÜŞ: ŞEVKET YILMAZ DEVLET HAST.-SELÇUKBEY CAD.-ERTUĞRULGAZİ-PROF.TEZOK CAD.-YÜKSEK İHTİSAS HAST-11 EYLÜL BULVARI-VATAN CAD.-EĞİTİM VADİSİ-ZAFER BULVARI-KADİFELİ CAD.-ALİ GALİP YALDIZ CAD.-OKUL CAD.-REAL KAVŞAĞI-ÖZDİLEK-BUTTİM-AS MERKEZ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

5
99 TERMİNAL - SİTELER

GİDİŞ: TERMİNAL - YENİ YALOVA YOLU - REAL LAMBALARI - FATİH MAH.GÜÇLÜ CAD. - KANALBOYU CAD - ÇİRİŞHANE CAD. - TOPAL SK. - TANER SK. - SÜTER CAD.- NİLÜFER CAD. - DR.SADIK AHMET CAD. - MERİNOS KAVŞ. - STADYUM CAD. - ALTIPARMAK CAD. - TİMURTAŞ PAŞA - ATATÜRK CAD. - SETBAŞI - YEŞİL - EMİRSULTAN - DEREBAHÇE - KURTBASAN CD.- ÇİÇEK CD. - KAPLIKAYA - DİŞ HAST. - Ş.YILMAZ DEV.HAST. - SİTELER

DÖNÜŞ: SİTELER - Ş.YILMAZ DEV. HAST. - DİŞ HAST. - ÖZDİLEK - BAHÇELİ EVLER - KAPLIKAYA - ÇİÇEK CD.-KURTBASAN CD. - DAĞ YOLU - ORTAYOL - DEREBAHÇE - EMİRSULTAN - YEŞİL - SETBAŞI - İNÖNÜ CD. - HAŞİM İŞCAN CD. - ALTIPARMAK CAD. - STADYUM CAD. - MERİNOS KAVŞ. - DR.SADIK AHMET CAD. - NİLÜFER CAD. - SÜTER CAD. - TANER SK. - TOPAL SK. - ÇİRİŞHANE CAD. - KANALBOYU CAD - AVRUPA KONSEYİ BULVARI - YENİ YALOVA YOLU – TERMİNAL

5
43/H TERMİNAL - ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

GİDİŞ: TERMİNAL - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ - YENİ YALOVA YOLU CAD. - BUTTİM - AVRUPA KONSEYİ BULVARI - SOĞUKKUYU CAD. - SANAYİ CAD. - ESENTEPE KAVŞAĞI - FATİH SULTAN MEHMET BULVARI - NİLÜFER HATUN CAD. - GAZİ CAD. - NİLÜFER HATUN CAD. - EMEK CAD. - NENE HATUN CAD. - EĞİTİM SK. - CİHAN SK. - UMUT SK. - İZMİR YOLU CAD. - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU - GÜL KAVŞAĞI - İSİMSİZ 20.CAD. - UĞUR MUMCU CAD. - DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTANESİ - ERTUĞRULKENT - UĞUR MUMCU CAD. - 517.SK. - İSİMSİZ 2.SK. - UĞUR MUMCU CAD. - U. Ü. TIP FAKÜLTESİ - U. Ü. REKTÖRLÜK - U. Ü. İKTİSAT FAKÜLTESİ - U. Ü. ÖĞRENCİ YURDU

DÖNÜŞ: U. Ü. ÖĞRENCİ YURDU - U. Ü. İKTİSAT FAKÜLTESİ - U. Ü. REKTÖRLÜK - U. Ü. TIP FAKÜLTESİ - UĞUR MUMCU CAD. - İSİMSİZ 2.SK. - 517.SK. - UĞUR MUMCU CAD. - ERTUĞRUL KENT - DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTANESİ - UĞUR MUMCU CAD. - İSİMSİZ 20.CAD. - GÜL KAVŞAĞI - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU - İZMİR YOLU CAD. - CİHAN SK. - EĞİTİM SK. - NENE HATUN CAD. - EMEK CAD. - NİLÜFER HATUN CAD. - GAZİ CAD. - NİLÜFER HATUN CAD. - FATİH SULTAN MEHMET BULVARI - ESENTEPE KAVŞAĞI - SANAYİ CAD. - SOĞUKKUYU CAD. - AVRUPA KONSEYİ BULVARI - BUTTİM - YENİ YALOVA YOLU CAD. - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ - TERMİNAL

5
17 TERMİNAL - ALAŞAR - OVAAKÇA 0
18/B TERMİNAL - SİTELER

GİDİŞ: TERMİNAL - YENİ YALOVA YOLU CAD. - PANAYIR MAH. - PANAYIR YOLU CAD. - İNÖNÜ CAD. - 11 EYLÜL BULVARI - KÜÇÜK BALIKLI SANAYİ - ALİ GALİP YALDIZ CAD. - KEMERÇEŞME CAD. - GAZİ CAD. 2.Ceviz Sk. - 3.Ceviz Sk. - VARDAR CAD. - 8.Doğan Sk. İNÖNÜ CAD. - ANKARA YOLU CAD. - MAHMUDİYE CAD. - ALİ FERRUH YÜCEL CAD. - GÖKDERE BULVARI - BEYAZIT CAD. - KASIM ÖNADIM BULVARI - EĞİTİM CAD. - MİMARSİNAN BULVARI - EMNİYET CAD. - MEYVELİ SK. MERAL SK. - SİTELER

DÖNÜŞ: SİTELER - MERAL SK. - MEYVELİ SK. - EMNİYET CAD. - MİMARSİNAN BULVARI - EĞİTİM CAD. - KASIM ÖNADIM BULVARI - BEYAZIT CAD. GÖKDERE BULVARI - KEMAL BENGÜ CAD. - İNÖNÜ CAD. - 8.Doğan Sk. VARDAR CAD. - 3.Ceviz Sk. - 2.Ceviz Sk. - GAZİ CAD. - KEMERÇEŞME CAD. - ALİ GALİP YALDIZ CAD. - KÜÇÜK BALIKLI SANAYİ - 11 EYLÜL BULVARI - İNÖNÜ CAD. - PANAYIR YOLU CAD. - PANAYIR MAH. - YENİ YALOVA YOLU CAD. - TERMİNAL

5
F/1 TERMİNAL - GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ

GİDİŞ: TERMİNAL - DEMİRTAŞ KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI - YENİ YALOVA YOLU CAD. - DEVLET ÇEVRE YOLU - SANAYİ CAD. - GEÇİT - MUDANYA YOLU CAD. - GÜZELYALI KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI - GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - KAZIM KARABEKİR CAD. - GÜZELYALI ATATÜRK CAD. - BURSA ASFALTI CAD. - MUDANYA İSKELESİ

DÖNÜŞ: MUDANYA İSKELESİ - BURSA ASFALTI CAD. - MUDANYA YOLU CAD. - GÜZELYALI KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI - GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - KAZIM KARABEKİR CAD. - GÜZELYALI ATATÜRK CAD. - MUDANYA YOLU CAD. - GEÇİT-SANAYİ CAD. - DEVLET ÇEVRE YOLU - YENİ YALOVA YOLU CAD. - TERMİNAL

6

BURULAŞ'IN TERMİNAL'E GECE HİZMET VEREN OTOBÜS HATLARI
HAT NO GÜZERGAHI TARİFE KODU
38/G TERMİNAL - KENT MEYDANI - ATATÜRK CADDESİ

TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- BUTTİM-ÖZDİLEK-BEŞYOL-KENT MEYDANI-FEVZİ ÇAKMAK CAD.-ŞEHREKÜSTÜ-TİMURTAŞPAŞA-ATATÜRK CAD.-İNÖNÜ CAD.-KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD.-ULUYOL-KENT MEYDANI-YENİ YALOVA YOLU-BEŞYOL-YENİ YALOVA YOLU CAD.-ÖZDİLEK-BUTTİM-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

7
38/B TERMİNAL - KENT MEYDANI - NİLÜFER

TERMİNAL - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YALOVA YOLU -BUTTİM-ÖZDİLEK-BEŞYOL-KENT MEYDANI -FEVZİ ÇAKMAK CAD. - ŞEHREKÜSTÜ-ALTIPARMAK CAD .- STAD CAD. - MERİNOS - SIRAMEŞELER - ACEMLER İST.- HÜRRİYET - BAĞLARBAŞI -F.S.M. BULVARI - MELİSKÖY KAVŞAĞI - NİLÜFER HATUN CAD. - DURUKENT - ULAŞIM SİTESİ - EMEK CAD. - ATAEVLER PAZARYERİ - İZMİR YOLU - KÜÇÜK SANAYİ KAVŞAĞI - İZMİR YOLU - ÇALI YOLU - BİLGİNLER CAD. - KARA FATMA HEYKELİ- BEŞEVLER CAD. - MİHRAPLI CAD.-DİKKALDIRIM CAD.- ÇEKİRGE DEVLET HAST. - ARMUTLU MEYDANI-ÇEKİRGE CAD. - ALTIPARMAK CAD. - TİMURTAŞPAŞA-ATATÜRK CAD. - İNÖNÜ CAD. - ULUYOL - KENT MEYDANI -BEŞYOL-ÖZDİLEK-BUTTİM- YALOVA YOLU - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

7
38/D TERMİNAL - KENT MEYDANI - YILDIRIM

TERMİNAL - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YALOVA YOLU - BUTTİM-ÖZDİLEK-BEŞYOL-KENT MEYDANI - FEVZİ ÇAKMAK CAD. -ŞEHREKÜSTÜ-TİMURTAŞPAŞA- ATATÜRK CAD. - SETBAŞI - NAMAZGAH - TELEFERİK - ÇİÇEK CAD. - KAPLIKAYA - SİTELER - POLİS OKULU KAVŞAĞI - ANKARA YOLU - YÜKSEK İHTİSAS KAVŞAĞI - PROF.TEZOK CAD. - YEŞİLYAYLA - BEYAZIT CAD. - KEMAL BENGÜ CAD. - İNÖNÜ CAD. - ULUYOL - KENT MEYDANI - -BEŞYOL-ÖZDİLEK-BUTTİM- YALOVA YOLU - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-TERMİNAL

7
97/G TERMİNAL - KENT MEYDANI - EMEK

TERMİNAL-ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ-YENİ YALOVA YOLU CAD.- KENT MEYDANI - SIRAMEŞELER - ACEMLER -ALİ FUATKUŞCU CAD.-YUNUSELİ-HÜSEYİN KANALICI CAD.-YAMAN CAD- HIDIRBEY CAD. -HACI BEKTAŞ CAD.- HAMİTLER - KAVAKLI CAD. - HANCI CAD. - EMEK - BESAŞ KAVŞAĞI - MUDANYA YOLU - GEÇİT KAVŞAĞI
(DÖNÜŞ: GEÇİT KAVŞAĞI-MUDANYA YOLU- BESAŞ KAVŞAĞI - ESENTEPE İST.- ACEMLER - SIRAMEŞELER - KENT MEYDANI - YALOVA YOLU - ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ- TERMİNAL)

7

AÇIKLAMALAR
• Tarife kodları ve ücretlendirme hakkında bilgi için tıklayın
• Terminal'den Uludağ Üniversitesi Kampüsü ve Görükleye Gece Ulaşımı Yoktur.

mustafaguler
2 yıl önce - Cum 28 Eyl 2012, 08:46

Güzel bir çalışma olmuş Berktuğ ellerine sağlık.

43/H nolu hat halan kapanmadı mı? En son bu hata kapatılıyordu

Atakan Ateş

2 yıl önce - Cum 28 Eyl 2012, 17:39

Böyle bir bilgiyi nereden aldın yoksa bu hatta istenilen yolcu potansiyeli yokmu ondanmı kaldırılmak isteniyor.

Utku ARDIÇ

2 yıl önce - Cum 28 Eyl 2012, 23:31

43/H sabit yolcusu olan artık yerleşmiş diğer hatların alternatifi olan bir hattır kapatılması hiçbir zaman gündeme gelmemiştir.

Berktuğ

2 yıl önce - Pzr 30 Eyl 2012, 16:26

FERİBOT İSKELESİ-TERMİNAL TOPLU TAŞIMA HATLARI GÜZERGAH HARİTASI

Büyütmek için tıklayınız.

SERDAR OZAN
2 yıl önce - Cum 05 Ekm 2012, 00:20

Alıntı:
FERİBOT İSKELESİ-TERMİNAL TOPLU TAŞIMA HATLARI GÜZERGAH HARİTASI

F-1 Terminal- Feribot İskelesi-Mudanya otobüsünü Terminal'den kullanacaklar için bir uyarı:

Hattın Terminaldeki durağı diğer Terminal hatlarının kalktığı peronlarda değil, daha geride, şehirler arası otobüslerin yolcu indirme peronları yanındadır. Bu hattaki otobüsler tıpkı 17 numaralı hattakiler gibi yolcusunu buradan alır ve şehirlerarasın otobüslerin çıkış kapısından Terminal'i terkederek çevreyoluna girer. Çevreyolundan Mudanya Yolu Kavşağı'nda çıkış yaparak Geçit'e oradan da Yeni Mudanya Yolu ile önce Feribot İskelesine oradan da Mudanya'daki son durağı olan Mudanya İskelesi durağına gelir. Dönüş yolunda tekrar Feribot iskelesine uğrayan hat aynı güzergahtan Terminal'e döner.

Berktuğ

1 yıl önce - Çrş 23 Oca 2013, 11:51

ULAŞIM HARİTASINDA UFAK-TEFEK DEĞİŞİKLİKLER OLMUŞ

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Marmara