Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Uğur Taşkın
12 yıl önce - Pts 03 Tem 2006, 20:41
Asırlık Kestane Ağacı Devrildi - [GÜNCEL]


Beşiktaş Valide Çeşme Namazgahı içinde bulunan asırlık ağaç, rüzgarın etkisiyle park halinde bulunan araçların üzerine devrildi. Olayda can kaybı olmazken 4 araç kullanılamaz hale geldi.
(3 Temmuz 2006 Pazartesi)

İHA - Edinilen bilgilere göre, Süleyman Saba Caddesi Maçka Meydanı Sokak'ta bulunan tarihi Valide Çeşme Namazgahı içinde asırlardan duran kestane ağacı rüzgarın etkisiyle devrildi. Çürüdüğü tespit edilen ağaç, sokakta bulunan 2'si lüks 4 aracın üstüne yıkılınca, sokak trafiğe kapandı. Bazı vatandaşlar araçlarının üstüne gelen ağaç parçalarını temizlemeye çalışırken, bazıları da olayın şokunu üstünden uzun süre atamadı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, devrilen ağacı yol ortasından kaldırmak için uzun süre uğraştı.

Olayı gören çevre sakinleri, "Birden bir gürültü oldu bir baktık ağaç devrilmiş. Araçların içinde adam var sandık. Daha sonra araçlarda kimse olmadığını gördük. Büyük bir faciayı ucuz atlattık. Sokakta çocuklar olsaydı facia olurdu" diye konuştu.


zafer yenidünya

12 yıl önce - Cmt 22 Tem 2006, 14:44

Bu olay bana şu sözü hatırlattı' CANA GELMESİN MALA GELSİN' araçları eskisi gibi yapıyorlar ama bir insanı..  saygılarımla
 

ZAFERcevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet