Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
hattab
12 yıl önce - Prş 10 Mar 2005, 15:09
İstanbul'dan sualtı fotoğrafı var mı?

Selamlar
Bu bolum bunun icin uygun bir yer mi bilmiyorum ama yine de sorayim dedim. Piyasada bogazicinin altini gosteren fotograf var mi? Hic bogaza dalis yapip fotograf ceken olmamis mi? Yani belgeselciler veya devlet boyle bir sey yapmamis mi? Bu tur fotograflar piyasada var mi?

Mesut_istanblue
12 yıl önce - Prş 10 Mar 2005, 15:38

benim bildiğim kadarıyla yok. gerek istanbul boğazındaki akıntının şiddetinin fazla olmasından geerkse boğazın aniden derinleşmesinden dolayı fazla foto çekil-e-memiş. ya da ben bulamadım.

ancak haliçin su altı video kayıtları var. onu da biliyorsundur zaten..

hattab
12 yıl önce - Prş 10 Mar 2005, 15:42

Halicin su alti goruntuleriyle ilgili bir suru soylenti cikmisti, o goruntulerin aslinda baska yerde cekildigi iddia edilmisti. Sanirim goruntulerde bogazda yasamayan balik turleri gozukuyormus.

Mehmet Kasım
11 yıl önce - Sal 18 Tem 2006, 18:47
Sualtı Sergisi

Bu aralar Kültür A.Ş tarafından düzenlenen Taksim Meydanında bir fotoğraf sergisi var.

tolginho

11 yıl önce - Sal 18 Tem 2006, 22:01

Zamanlamanız çok iyi. Mehmet beyin dediği gibi Taksim meydanı'nda İstanbul'un su altı yaşamını anlatan çok güzel bir sergi var. Sergi de 3 boyutlu fotoğraflar da var. Kabataş Tüneli'nin açıldığı gün için kurulmuştu halen de orada. En kısa sürede ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Gerçekten Boğaz tabanı çok çeşitli canlılara ev sahipliği yapıyor. Oradaki manzara en az yukarısı kadar güzel.

Tolga KAPROL

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet