Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Glocal Forum Ankara'da


ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Kutlu Singil

12 yıl önce - Sal 27 Hzr 2006, 02:09
Glocal Forum Ankara'da


Globallesme'nin (kuresellesme) basarisiz bir cizgide gitmesinden sonra, kuresellesmeyi, lokalize etmeye karar veren, ve bu yolda, sehirlerin mulki amirleri, ve belediye baskanlari basta olmak uzere cesitli mevkilerden insanlarin bir araya gelerek olusturduklari Glocal Forum, Ankara'da 30 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasinda Sheraton Otelinde gerceklestirilecek...


[ Fotoğrafsız başlık haberler ve sohbet'e taşındı- didem_ - Sal 27 Hzr 2006, 09:52 ]


k_erdoan
12 yıl önce - Sal 27 Hzr 2006, 03:05

The Glocal Forum adlı kuruluşun organize ettiği toplantıya 44 şehrin belediye başkanı, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, UNICEF, Habitat ve 40 uluslararası örgütün temsilcisi ile 100 civarında sanatçı, iş adamı ve sivil toplum örgütü yetkilisi bir araya gelecek.
Etkinlikler 1 temmuz da Tarkan konseriyle başlayacak.Toplantıya gazetelerde Angelina Jolie nin de katılacağı yazılmıştı.Fakat yeni dogum yaptığı için vazgeçmiş..
ayrıca Glocal Forum yönetim kurulu başkanı David Kimche İsrail in ünlü gizli servisi Mossad ın ikinci başkanlığını yapmış bi isim..Ha bide Kuzey Irak Kürtleri’nin eğitilmesine katkıda bulunan Mossad ajanı olarak tanınan bi şahsiyetmiş
Bu Toplantının asıl amacı nedir tam bilemiyorum ama toplantıyla ilgili en çok konuşulan lar şuan da bunlar.Yani Tarkan,Angelina Jolie ve David Kimche.
Bakalım,görelim.Ülkemiz için hayırlısı neyse o olsun..cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet