Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
abdullah37

11 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2006, 22:59

haklısın yeni nesillere çarpık kentleşme nasıl yapılır gecekondu nasıl dikilir otoban kenarlarına nasıl ev yapılır bunları bırakıcaz...

seda_aksel
11 yıl önce - Sal 13 Hzr 2006, 00:56

dolmabahçe sarayı ,topkapı sarayı, ayasofya, sultanahmet,galata kulesi, kız kulesi ve daha nice tarihieserler ve 4.levent modern binaları yanına eşsiz güzellikteki boğazı katınca mükemmel bir mozaik oluşuyor.
 hangişehirde böyle güzelce döşenmiş mozaikler var ki istanbulun önüne geçebilsin.

Nusret Bey

11 yıl önce - Sal 13 Hzr 2006, 01:13

Neden bizim insanımız, bizim olan her şeye tersinden bakar anlamam. Lütfen hep kötü tarafından bakmayalım. Ülkemizinde, İstanbul'umuzunda  iyi taraflarını görelim. Gecekondusu ile varoşu ile bizim şehrimiz.

burakbecan
11 yıl önce - Sal 13 Hzr 2006, 01:24

Boğazdaki yalılar,o muhteşem siluet,adeta istanbulumuzun simgesi vapurlar,o muhteşem adalar,en mükemmel tarihi eserler başka hangi şehirde var!Fazla söze gerek bile yok bana göre istanbulumuz dünyadaki yaşanacak şehirlerin en başında gelmeli!Şöyle bir baktığımızda olumsuz yanlarıda var ama yukarıdaki saydığım olumlu yönleri kat ve kat daha fazla ki bunlar sadece bir kaç örnek.Varmı canım istanbulum gibi bir şehir!!!

seda_aksel
11 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 11:31

benim istanbul ile yarışabileceğini düşündüğüm 3 şehir var,
bunları da görüşlerinize sunmak istedim.

1- sdyney

seda_aksel
11 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 11:39
rio de janerio

seda_aksel
11 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 11:51
cape town

okanoksak

11 yıl önce - Çrş 21 Hzr 2006, 18:00
biz yaşarız

amaan istanbulda biz yasariz onlar yasamasin bosverin

sayfa 4