Ana Sayfa  

Adana - Cam Kuleler
Sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 92, 93, 94  Sonraki
cevap yaz Ana Sayfa -> ADANA
İsmailSY

Cum 29 Hzr 2012, 22:27  

Alıntı:
Ozaman belkide 2013 biter

Teslim tarihi 2013 yılı temmuz ayı..

mesajı beğendiniz mi?
Fbtg77

Cum 29 Hzr 2012, 22:49   Cam kuleler

Insallah biter temmuz 2013 ve hepimizi utandirirlar. Ama ben sanmiyorum 2 kulede ozaman bitecegini. gerci insaatan almiyorum ve yaniliyormdur. Bizim gibilere insaati izlemek ve beklemek gerekir

mesajı beğendiniz mi?
leo1537

Cmt 30 Hzr 2012, 09:32   Camkuleler

Serkan bey, özür dileyerek yaziyorum:
UTANACAKSINIZ ben ce;-). Pisman olan da olacak, cünkü, fiyatlar camlar takildiktan sonra ucacak. Teslimat Augustos- 2013 ve 2. Kule 2014 mart.
Hesaba katilmasi gereken unsurlardan biri de, böylesine bir projede birtakim aksakliklarin cikmasi /cikabilmesi normaldir. Projenin büyüklügünden ziyade, teknolojik
donaniminida düsünelim. Burada da birtakim aksakliklar, düzeltmeler olabilir. Ben dairemi alirken, bana verilen teslimat tarihine 3-5 ay ekleyerek hesapladim ve bunu Risvanogullariyla da görüstüm.
Emin olabilirsiniz: su an icinde calisan bircok insaatci var ve bunlari disardan görebilme ihtimali cok az...

mesajı beğendiniz mi?
Fbtg77

Cmt 30 Hzr 2012, 12:33   Cam kuleler

Evet haklisiniz aklimizi basimiza topliyalim. Camlar takilinca fiyatlar ucacak inaniyorum. Ama genelinde pinar'da daireler pahali olacak Cam kulelerin sahesinde

mesajı beğendiniz mi?
leo1537

Cmt 30 Hzr 2012, 19:59   Camkuleler

Serkan kardesim....
Cam kuleler hakkinda, Risvanogullari hakkinda bircogu atip tutuyor. Bu insanlar ve bu proje sayesinde cevredeki emlaklar, cam kulenin temelinden beri prim yaptilar. Ben dahil, pinar mahallesinden begenmeyip daire bakmazken, simdi begenmeyip almadigimiz, zamaninin 70-80000tl lik daireleri, cam kulelerin temeli atilir atilmaz 120-150 tl ye firladilar. Kim kime para kazandirdi????

Caddenin ILK en lüx dairelerinin bulundugu Royal evler den sonra, siradan projelerin devri bitti o bulvarda. Kim kime para kazandirdi???

Ilanlara bakiniz, "cam kuleleri görüyor" "Cam kuleler civari", "cam kuleler yani" adi altinda kac ilan göreceksiniz. Kim kime para kazandiriyor???

Adana Risvanogullarini konusuyor, elestiriyor, batiriyor-cikariyor...O nlar suskun bir sekilde müsterilerini karsiliyorlar, gelene soru-cevaplari acik. Satislari, insaatlari devam ediyor. Neden mi?..eminim ki camlar takilir takilmaz, bu günlerin acisini cikaracaklarindan eminler, islerindeki kalitenin bilincindeler...

Arkadaslar, elestiri yapani degil, bazan, üzerine elestiri yapilani alkislamak gerekir. Buna karar vermenin en saglikli yolu, o kisiyle komunikasyon yoludur.

Etrafta siradan, kalerüfer petegini bile benim yapmam gereken dairelerle kiyasladigimda...Royal evler in , cam kulelerin fiyatini ögredigimde, sözlesmeyi ve ödeme sartlarini görüstügümde...kimin kime para kazandirdigini, kimin kaliteyi, hizmeti sundugunu KENDI KANIMca anladim ve böyle karar verdim. BEN DE PARA KAZANDIM ....

mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: